Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8182838485 159>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2010 u 08:59
za tebe,OTOK,hoyu

kako ce tek izgledati kakt.cvijet kad se skroz otvori

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
BLANKA C. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BLANKA C. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2010 u 11:21
 
Jakobinija tj.KRALJEVSKA KRUNA mi je predivna.......ClapClapClapClap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2010 u 21:38
Hej svakakve novosti u tvom vrtu. Otok je genijalka, gdje god se okrenem njeni sukulenti, sada će biti i kod tebe.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2010 u 21:56
Draga Jagoda, evo već neko duže vrijeme pregledavam sve zaostatke što nisam vidjela tu na tvojoj temi. Ja sam očarana! Sve je lijepo i rascvjetano, ma odlično!!!! Bugice su savršene...a, naravno i sve ostalo, kao i uvijek.  smile141
Gardenija je stvarno veličanstvena!!!! A roza penjačica, mislim da je to podranea, a ne pandorea, no bez obzira na naziv, savršena je. Jel to ona sa Flore? Divna je!!!!
Jakobiniju sam i ja nedavno nabavila, samo što je u narančastoj boji, ali ova tvoja (vjerujem i ona od Bergenije LOLWink) je super, i bujna i rascvjetana i velika.
Tvoja scaevola je mrak!!!! Baš je posebne boje, nisam nikad vidjela rozu....fora je totalna !!!!
Biljka račić - beloperone, isto ti je savršena....i to imamo isto, tako da mogu i ja u klub s tobom i Bergi, što se tiče ukusa pri nabavci biljaka LOL
Pusa veeelika i lijepi pozdrav!!!  smile72
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2010 u 01:59
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Draga Jagoda, evo već neko duže vrijeme pregledavam sve zaostatke što nisam vidjela tu na tvojoj temi. Ja sam očarana! Sve je lijepo i rascvjetano, ma odlično!!!! Bugice su savršene...a, naravno i sve ostalo, kao i uvijek.  smile141
Gardenija je stvarno veličanstvena!!!! A roza penjačica, mislim da je to podranea, a ne pandorea, no bez obzira na naziv, savršena je. Jel to ona sa Flore? Divna je!!!!
Jakobiniju sam i ja nedavno nabavila, samo što je u narančastoj boji, ali ova tvoja (vjerujem i ona od Bergenije LOLWink) je super, i bujna i rascvjetana i velika.
Tvoja scaevola je mrak!!!! Baš je posebne boje, nisam nikad vidjela rozu....fora je totalna !!!!
Biljka račić - beloperone, isto ti je savršena....i to imamo isto, tako da mogu i ja u klub s tobom i Bergi, što se tiče ukusa pri nabavci biljaka LOL
Pusa veeelika i lijepi pozdrav!!!  smile72
 
Hvala ti Flavijić na posjeti i pohvalama i pravom izvještaju o mojim cvjećkama...Pandorea je lijepa penjačica i to je njen naziv, a podranea je druga slična biljka sa sličnim cvijetovima.Provjerila sam na netu pogledaj i ti, mislim da sam u pravu...Jakobiniju bordo imam već nekoliko godina i kupila sam je na placi....Narančastu kao tvoju kupila sam neki dan u MBM-u po povoljnoj cijeni i sad uživam u njoj jer su ove prethodne dvije ocvjetale...Na računu ne piše jakobinija nego scutellaria, to je valjda neka podvrsta....Nadam se da će mi i ova preživjeti zimu kao i moje dosadašnje...Scaevola je roza boje dok je tvoja plava, obje su lijepe na svoj način.Bilo bi lijepo imati kombinaciju obje boje. Možemo pokušati ...
U klub ljubitelja istih biljaka možemo ti, Bergi, Bromi, ja, a mislim da bi se našla još koja draga osoba...Veliki pozdrav, moram sada otići pogledati tvoje ljepotice...     smile78
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2010 u 02:05
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Hej svakakve novosti u tvom vrtu. Otok je genijalka, gdje god se okrenem njeni sukulenti, sada će biti i kod tebe.
 
Hvala ti Triša na posjeti...Novosti se uvijek nađe ili je akcija ili su u pitanju dobri ljudi.....Otok je prava osoba tako bi je rado upoznala na nekoj kavici...Nadam se da će se i to jednom i dogoditi, a do onda ću se kao i ti i mnogi drugi družiti sa njenim sukijima....smile127
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2010 u 02:08
GIO i BLANKA hvala na posjeti i pohvalama....Sada ću dodati malo novih slika da imate razloga da me opet posjetite...smile79
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2010 u 02:25
Danas sam malo u mom donjem vrtu odn kamenjaru malo čistila, zaljevala i slikala...Ovo je prašuma koja je nastala od onih malih biljčica....
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2010 u 02:57
Lantane uživaju na suncu i obilno cvjetaju u svim bojama....
 
 
 
 
 
Stevia je prilično narasla i počela je cvjetati....
 
 
Tovardia uz prekrasne šarene listove ima i lijepe cvijetiće....
 
 
Bijela anemona od Korjenka ima već dosta pupova...
 
 
 
Konačno sam ulovila jedan cvijetić posebnog kosmosa iz Holandije...
 
 
Zimske trešnje već imaju crvene trešnjice...
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2010 u 03:21
Još malo slika današnjeg fotkanja...novitet iz MBM-a jakobinija odnosno SCUTELLARIA...
 
 
 
Malo posebna krizantema isto iz MBM-a za 5 kn...
 
 
 
 
Clerodendrum isto iz MBM-a...
 
 
 
Adam
 
 
Ukrasne paprike koje su same nikle u jednom pitaru....
 
 
Moram pokazati kako se je rascvjetala kohleria koja je lani stigla od Mimar ...
 
 
 
 
Za kraj malo bugice sa pogledom na more,  Krk i Cres...
 
.
 
Ovu bijelu bugicu sa laganom ljubičastom nijansom moram još dodati jer je stvarno prljepa a cvjeta ko luda....
 
sutra je novi dan
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2010 u 06:34
Jagodice... Zaista je bogat donji vrt! A sad redom - poseban je ovaj cosmos, bude li viška sjemena svakako te molim.. Stevia je, veliš, počela cvjetati. Hoćeš li ju brati i sušiti i ako da - kada? Imam ju i ja pa me zanima.. Krasni su i povoljni noviteti iz MBM-a a lantane su super. Pogled na otoke je poseban, a kohleria je baš ljepotanka!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2010 u 08:28
Kod tebe uvijek predivnog cvijeća. Lantane u raznim bojama, bugice... ova bijela sa roza štihom je prekrasna, doista posebna.Da ne nabrajam ostalo:jakobinije, ono od Mimar(eto u dvije sekunde zaboravih kako se zove!Confused) i sl.
A vrt/kamenjar se razbujao....ClapClapClap
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2010 u 09:00
eh,bas se nauzivah gledajuci novitete,divno,ali ni lantane me nisu ostavile ravnodusnom,prekrasne su
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 00:24
Baš me dugo nije bilo kod tebe.I imala sam što vidjeti, prekrasmo,lijepo i zdravo cvijeće. Kamenjar je upravo sada najbujniji.Lantane i jacobinije posebne.Sve je pre3krasno i drago mi je da ti vrućine nisu uništile te predivne biljkice, Uvijek imaš nešto posebnoClapClapClapClapClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 05:30
Evo  i mene na obilasku tvojeg cvića i mogu samo da kažem,pa gdje su bile vrućine kad je u pitanju tvoj vrt,sve ti je rascvitano i lipoClapKohleria sa svojim prekrasnim čupavim cvjetovima,bugica nježne boje i sve ostalo kod tebe imam osjećaj da je cviće koje je pažljivo i sa puno ljubavi biranoThumbs%20UpClap
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 18:54
prelijepi vrt, reprezentativno raskošan i prepun biljaka veličanstvenih u svojoj ljepoti. Prije svega mislim na jakobiniju iz MBM, krasnu krizantemu, kohleriu...Naravno, ni ostale biljke ne zaostaju ljepotom, ali ove su zaista posebne.
također, ne mogu a da ne pohvalim poklone od naših dragih Otok i hoye, zaista su presltaki sukulentići.
lijepi pozdrav
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 19:52
Jagodo stvarno ti je krasan vrt, a ova bijela buga je zaista posebna!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 20:04
smile64
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 22:39
brasvo za raznovrsne biljkeClap
izdvojila bi papagajku i zimsku trešnju, te kohleriju, jer njih se ne vidi tako često po vrtovimaStarStarStarStarStar
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2010 u 21:24
Koje biljkesmile39
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8182838485 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,578 sekundi.