Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - andjeli
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


andjeli

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: andjeli
    Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 13:06
Moji andjeli koje ja sve od reda zovem andjelko skupljam ih 5 godina di god odem moram donit bar jednoga,i tako dan po dan godina po godina sad vec svi znaju sta ce mi donit za rodjendan Winknaravno osim cvica heehe...ovo sam uspila polovat samo dio ja vise i neznam di mi se sve skrivaju... u autu...pitarima... cak i na pidjami LOL Ma ja mislim da sam zapela za trubice samo zato sto se zovu Anjeoske






















































If tears could build a stairway
And memories were a lane
We would walk right up to Heaven
And bring you back again...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 13:10
ja isto volim andele,no nazalost nemam ni jednog za razliku od moje sestre koja ih ima nekoliko. meni sestra ima onakvog u plavoj haljinici sa knjigom,imala sam ja jednog sličnog ali je otisao kao poklon sestrinoj učiteljici
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 14:14
prekrasnooooooooooooo!!!!!!!!!

moj najdraži motiv su anđeli tako da sam stvarno uživala gledajući ove slike!!!
Na vrh
Ivana-Mia View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivana-Mia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 12:13

Joj super su ti. Ija isto skupljam anđele i imam ih gdje se god okrenem i gdje god da idem moram kupiti bar jednog. Super ti je hobi.smile80

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 12:42
Svake godine za Božić radim novu seriju andjela, bilo salveticama na kutijama, bilo moje lutkice od ukrasnih traka i špage, pa slobodno računaj da će ti u kolekciju doletjeti i koji novi, kakvog još nemaš... i bez brige, neću zaboraviti, samo ćeš mi kad dodje vrijeme poslati adresu....a ima ih u decoupage odjeljku jako, jako puno...omiljeni su motiv mnogim curkama Angel%203 A kolekcija ti je fenomenalna, meni osobno najljepši su ovi potpuno bijeli, porculanski....stvarno su izvanvremenski
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.