Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - tekuće gnoijvo
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


tekuće gnoijvo

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
<NIKA> View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje <NIKA> Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: tekuće gnoijvo
    Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 22:35
zna li ko kako se pravi tekuće gnoijvo?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 01:21
Nika,dobro nam došla!
E sad,tema ti je na krivome mjestu pa pogledaj ovdje"savjeti"
ima 5str. i dosta tema o raznim gnojivima i sl.
Kako nisi navela kakvo,od čega i za šta gnojivo,prolistaj malo jer ima za svašta i od svačega.
ovdje je gnojivo od koprive
 
za balkonsko cvijeće
 
 
Eto ti nekih tema.Prolistaj malo i možda nađeš ono što ti treba.Ako ne,otvori tamo,u "savjeti",temu i reci za šta ti trebaWink
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 08:05

Mi rastemo comfrey http://www.allotment.org.uk/vegetable/comfrey/index.php#comfrey7 , raste ko ludo, moze se odrezati mozda dva,tri puta godisnje.

Odrezano lisce stavimo u veliku posudu (mozda kao kanta za smece i prekrijemo vodom). Sljedece godine imas puno tekuceg gnojima (smrdi ko sam vrag LOL, ali je dobro za biljke). Takvo gnojivo se jos treba kasnije razrijediti sa vodom.

Na vrh
rebula View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rebula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 10:53

pozdrav svima,,,napravila sam tekuće gnojivo od raznih biljčica(vratić,gavez,preslica,maslačak)..odradilo je fermentaciju,no sada je tekućina puna nekakvih plivajućih crva sa peteljkama...što sad?..mogu li time zalijevati biljke?hoće li crvi  uginuti ili će nastaviti jesti korijenje biljki? 

Na vrh
MGrubi View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 137
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MGrubi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2009 u 08:44
procjedi kroz sito
autosjedalica glavu čuva
Na vrh
perfecto View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Srpanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje perfecto Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2010 u 15:58
Ukoliko netko treba kvalitetno tekuće gnojivo ja sam probao koristiti PROFERT proizvode koji sadrže kompletnu biljnu hranu (inače ih proizvodi tvrtka Vitaflora d.o.o., Čačinci, Slavonija) pokazali su izuzetne rezultate kod vrtnog bilja i sadnica.  Nadam se da će biti od pomoći!
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,223 sekundi.