Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 38>
Korisnik
Poruka
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 16:05
danas sam otvorila kuhinjski prozor... i zaključila da vam moram i to pokazati... ali najprije još malo vrta...
ispod ovog... nečeg se posijalo nešto tko zna od kud...
turski klinčeki
još jedna danas otvorena ruža tj grm
i prvi pupoljak na još jednoj
i novi vrtek koji ima još puno mjesta za koješta
a sad kuhinjski prozor...
cvijećke iznutra, cvjećke izvana... i ruže ispred
detalji
još
prozor je dug
sad sam još dužna gornju terasu... za sad 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 17:50
prekrasan prizor uz tako lijepo cvijece sigurno volis biti u kuhinji
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 18:44
Ovo je stvarno krasno, vidi se da baš uživaš u svom vrtu. Hvala ti što ga dijeliš s nama.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 20:26
Kakav ti imaš pogled kroz prozorsmile94,a cijeli vrt ti je tako raskošan da sam ostala bez riječi
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 20:28
Ova predzadnja sličica jednostavno očarava!Thumbs%20Up
Vjeruješ da si često u blizini tog prozora i da uživaš!
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 00:04
uživam u jutro piti kavu (stol je ispred prozora) i gledati van... ali danas sam bila u maloj nabavci biljčica za novi cvjetnjak...
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 00:16
Hamara zarazila si se cvijećem do daskeWink.
Predivni primjerci i sve rascvjetanosmile99
Kad vidim vaše rascvjetano cvijeće i kako se ja radujem prvim listovima preživjelih biljaka, pofurenih vjetrom, shvatim da se imam šarene nočale kad je u pitanju moje cvijeće. Ali nema veze, dočekat ću i ja mojih 5 minutaTongue
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Nana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 09:33
Noćas sam povirila u Tvoj vrt i prva asocijacija (čak i prije oduševljenja) na pogled kroz prozor bila je: kako bi bilo dobro popiti prvu jutarnju uz taj prozor, gledajući, slušajući i udišući. Zato sam si jutros skuhala pravu kavu (što mi inače lijenost ne dopušta) i vratila se pred taj prizor. Pijuckam i uživam u tvojim čarobnim narandžastim ružama, a onda ugledam komentar koji si napisala otprilike u trenutku moje nočašnje posjete ...
(O)smijeh je najbolji facelifting   
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 09:56
Ajmeeeee, ovo ja zovem "Pogled kroz prozor". Pa tebi ne treba televizor. Cijelo vrijeme možeš gledat izravan prijenos prekrasnih prizora iz svog vrta.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 10:10
Ma sam vam rekla curke koji mi je bio gušt neki dan kafenisat s Hamarom na terasi okupanoj suncem, kraj ovako predivnih cvjetnih prozora, a tek onaj drugi koji ovaj put nije slikala......krcat begonija smile71 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 10:13
Zaboravila sam pitati bilo koga tko zna ...... ovaj grmić što roza cvate na prvoj slici... da li je Kolkwitzia??????.
Vidjela sam ga uživo kod Hamare i toliko me je oduševio da si ga moram nabavit za drugu godinu a ne znam pod kojim imenom tražiti......
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 11:40
imate pravo... u ovo doba godine sama ne znam kud sa šalicom kave... za stol pred prozor, na trijem pred grmove prepune rascvjetalih ruža, na klupicu i bistro-stolić pred cvjetnjak kojem stalno dajem infuzije ne bi li opstao... ali... možda sam zato napravila ovaj novi da mogu, zlu ne trebalo, presaditi cvećke iz donjeg u njega, a dolje onda zbilja samo neko cvatuće grmlje... ili gore na terasu... a sad idem škljocnuti gornju terasu i pomalo popunjeni novi cvjetnjak jučer kupljenim biljčicama... 
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 11:43
Neznam dali mi je ljepše cvijeće na prozoru ili pogled na vrt kroz prozorsmile64
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 11:47
ajme hamara imaš predivan pogled kroz prozor smile39
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 12:53
evo prvo mjesta koje je najčešće u ljetnim danima -
a nalazi se točno nasuprot ovoga...
ovo je klupa ispred donjeg cvjetnjaka, pod brajdom loze i glicinije
a ovo gornja terasa...
koja isto svojim pogledom na more mami
nisam odolila pokazati sad kad se rascvalo
a ovo je sad ono što je pred dan-dva bilo tek
ovo
sve tri izgledaju nekako ovako...
i na kraju moj malkic popunjeni novi cvjetnjak...
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 13:27
sigurno je pravi užitak živjeti u ovoj kući i posjedovati takvu prekrasnu okućnicu, o pogledu kroz prozor da ni ne govorim
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 14:55
Prvo me oborio pogled kroz prozor, a onda donja terasa, pa gornja terasa sa onim predivnim pitarima i kombinacijom bršljana i pelargonija, pa cvjetni zid, ma prekrasan vrt s jednim posebnim ugođajem onih starih mediteranskih vrtova. Bravo Hamara Clap
život je more
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 18:58
Terasa, već se vidim kako na njoj pijemo kavicu, a ja kibiciram smokve.
Predivno si to uredila, zaista puno noviteta, a nije ni čudo kad ti treba kariola kad odlaziš sa sajmova.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 22:18
Svaki dan neko predivno iznenadjenje. Pogled kroz prozor, gornja terasa.....
prekrasan rascvjetani vrt ClapClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 22:32
...dobila sam "infuziju", odmah sam živnula kad sam pogledala kroz tvoj prozor...prekrasno, prošetala po terasi, namirisala se borova i mora... skoro pa ne osjećam miris klora koji izlazi iz svake moje pore nakon 18 dana namakanja u Stubičkim toplicama.
Fala ti na reanimaciji...pusa
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 38>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,277 sekundi.