Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 205206207208209 260>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 01:12
Ooooo Rain, ja kod tebe švrljam, a ti kod mene!!!! A čuj, ja svojim klemovima pjevam borbene i onda oni od straha malo ranije procvatu smile96. Thompson, bumo vidli kak bude, nekak mi slabašno djeluje, ima jednu grančicu i jedan zeleni štapek, da se ne sruši valjda od slaboće, jooj tak bi volila da opstane, totalno je fora.
Hvala za informaciju za Thaliu, znači rođena je za moj grunt, upravo takve su skoro sve pozicije kod mene, pol dana sunce, pol poluhlad. smile71
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 01:17
Bemmu,pa kak se nismo srele?
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 01:21
A kak, bežimo od doma kad vidimo da nam idu gosti smile96....dobra stara zagrebačka gostoljubivost smile40
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 08:09
Ovoliko lipote viditi rano ujutro,a srce mi se uzlupalo-nadam se da je to dobrosmile71,a za sve kod tebe,samo mogu dati jedan velikismile55
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 18:57
smile93ja zaista nemam riječismile93koliko ti ljepote imaš
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 19:36
Opaa, sad već počinješ i za impozantnom zbirkom sukulentića/kaktusića!ClapClapClap
Cvijeće više ni ne spominjem posebno. Pa znam da su to slike iz Botaničkog!WinkLOLLOLLOL
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 21:06
Pa dobro ženo di tebi stane sve to cvijeće,svako malo nešto novo doneseš.....smile69a naravno sve ljepše jedno od drugoga...
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 15:58
Ja ne znam šta bi izdvojila,sve mi je tak lepeko da mi ljepše ne može biti ,i novo, kaj nigdje ne vidim tu kod Flavie vidim .
Fuksija Thalija je tako neobično lijepa,i prve ruže,klematisi,thompson... .
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 16:29
ostajem bez teksta...C.Piilu i Multi blue su mi za sad najljepsi,sto se tice klemica ...Fuchsie sve mi se svidjaju,svaka je posebna na svoj nacin ...dicentra ,digitalis preljep,krasula lancic drazesna...Lizianthus posebno plavi,i na kraju Clerodendrum th.izgleda ocaravajuce i zelim ti da bude sve raskosniji
Na vrh
ljubica087 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljubica087 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 16:47
cvijeće ti je super,interesira me koliko su ti stari clematisi,ja ih imam prvu god. pa me zanima koliko im treba da budu tako bujni kao kod tebe 
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 17:36
,Uvijek na ovim stranicama pregršt noviteta! Pola njih ne znam ni izgovoriti ali izgledaju fan, fan, fantastično!
A clematisi, .........mislim si ga kako će jednom i moj multi blue biti jednom tako rascvjetan i lijep (ove godine ima samo jedna cvijet) Moram pozitivna biti i tako razmišljati, te tako pozitivnu energiju prenijeti i na cvijeće!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 19:47
Šetnja tvojim vrtom mi  je pravo osviježenje u ovaj tmurni, kišoviti dan!
Ponekad se pitam gdje ja gledam kad idem u vrtne centre. Kod tebe
sam mnoge biljke prvi puta vidjela. I tek onda ih u trgovinama primjetim!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 22:20
Pozdrav svima i hvala na posjeti, drage moje cure smile79
 
Ljubica087, moji su klematisi prilično raznolike starosti, najstariji su 7 godina, a imam i lanjskih, od jeseni, nisu svi niti jednako bujni niti jednakih karakteristika, a kvaliteta cvatnje i bujnost same biljke ovisi i o vremenskim uvjetima. Primjerice, ove godine je relativno malo sunca, pa se to očituje na malo slabijim nijansama u boji, ali zato lišće buja nenormalno. Lani su cvjetovi bili puno izražajnije boje, jer je bilo više sunčanih dana u ovo vrijeme. Inače, klematisima treba bar 3 godine da budu bujni, nekim sortama i više.
 
A kad smo počeli s klematisima, evo malo sličica od ovih dana....
 
prvo malo anomalija....
 
ovo je klematis Westerplatte, interesantno je da je par listića poprimilo boju cvijeta
 
a ovo je jedan cvijet klematisa "Mr. President", desila se neka mutacija pa je pola cvijeta plavo, a pola svjetlo lila
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 22:28
clematis Mrs Cholmondeley, najbujniji i najstariji u mom dvorištu
 
cvjetovi su mu prilično veliki, evo jedne usporedbe...s mojom rukom...
 
a ovo je jedna sličica gdje se može vidjeti veličina tek otvorenog cvijeta i potpuno otvorenog. Cvijet naraste više nego duplo kroz nekih tjedan dana
 
i malo šolmija iz poluprofila Wink
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 22:31
Ova gđa clematis je uistinu posebna!
Ne bih imala ništa protiv da došeta i do mog dvorišta!
Vjerujem da jednog dana i hoće!Wink
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 22:31
vauuu...osjecam da ce biti jos slika
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 22:32
Clematis Piilu, drugi naziv mu je Little Duckling, je klematis sitnijih listova, i visine do nekih 1,5 metra, pogodan je i za uzgoj u tegli, prva cvatnja mu je duplim cvjetovima, a kasnije cvate jednostrukim cvjetovima
 
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 22:34
Bergi, Gio, bokić cure smile79 sad će još sličica
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 22:36
tu sam ja
ne mogu da se odlucim koji je favorit.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 22:44
Klematis Yukikomachi, prvi cvijetak uopće od kad je kod mene, trebao bi biti svjetlo, svjetlo lila sa bijelim štraftama, a vidjet ćemo sutra prekosutra kakav će točno biti...danas, kad se pupoljak otvorio, izgledao je ovako
 
clematis Multi Blue
 
 
clematis Rouge Cardinal
 
clematis Warsaw Nike
 
 
clematis Mr. President
 
 
 
clematis Ville de Lyon
 
 
 
 
clematis Ernest Markham
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 205206207208209 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,969 sekundi.