Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 260>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 12:32
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Bila, pogledala, oduševljena..............smile78
 
Bergenia, hvala što si bila i drago mi je da ti se dopalo smile76
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 12:38
A ovo je nešto što me danas posebno razveselilo. Prvi cvjetići asiatic ljiljana sorte Netty's Pride. Ne miriše, ali je jako lijepe boje - kombinacija boje kestena i bijele. Biljka nije previsoka...ima nekih 60-tak cm. Jako sam zadovoljna tim ljiljanom. Big%20smile
 
ljiljan Netty's Pride
 
ljiljan Netty's Pride
 
 
ljiljan Netty's Pride
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 12:42
A ovo, ne da me razveselilo, nego me i dobro iznenadilo, jer su još jučer bili samo zeleni pupoljci! Kad se nisam raspametila kad sam danas ugledala prvi cvjetić žute dipladenije Shocked..kupljena je pod žutu...ali to se nikad nezna...sad mi je srce na mjestu jer je "ispravna" boja! Big%20smile
 
Žuta dipladenija
 
 
Žuta dipladenija
 
 
Žuta dipladenija
 
 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 12:52
dalija je prekrasna! jel to ona visoka dalia?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 12:53
ajme ljiljana,odličan je,gdje si kupila lukovice? 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 13:00
Rose smile72, nije visoka, to je niska dalija....visoka je možda nekih 25-30 cm, visoke se tek spremaju cvasti! A lukovice od ljiljana Netty's Pride kupljene su proljetos u Bauhausu za "sitnu paru" na akciji - bilo je 2 lukovice za nekih 10 kuna! Dojmila me se boja na slici od pakiranja i stvarno je ispala takva. Meni se općenito sviđaju te "malo" drugačije boje na cvijeću. smile219
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 13:08
molim te ako ikako opet naiđeš na te ljiljane molim te da mi ih uzmes. a dalija,gdje si nju kupila? sta mogu kad se meni sviđa sve sta imas
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 13:19
Rose, nema problema, ako nađem, budem ti kupila...ako ne nađem....budeš pričekala da moji malo udvostruče gomolje...., dalije imam od prije....stvarno neznam gdje je kupljena...i od nje može gomolji na jesen! Samo me još malo podsjeti negdje u 10. mjesecu!
Ma i meni se sve vaše sviđa....to ti je uvijek tako - ljepše ti se čini ono "u selu" nego u vlastitom dvorištu!smile184
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 01:21
Pitaj Hoju kak mi je zbrisala iz vrta ni kavicu nije popila

Mislila je da će lopatu u ruke dobitWink. Sad držim uteg tj. panj i odmah svežem tko dođe obići vrt, nema bježanjaLOLLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 01:22
I da naravno cvijeće ti je superiška, posebno mi je lijepa i prvi put vidim dipladenijusmile64
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 05:48
hvala ti za ruže a onaj starinski ljiljan je prekrasan, tek žuta dipladenija - ajme! Bravo ti!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 08:12
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Baka, hvala ti što si opet malo došetala u moje dvorište smile78
 
Evo jedna slikica za Baku....
 
 
Nije me bilo ovh dana. I naletim na ovu ljepotu! Što je to? Neka vrsta begonijica?P r e d i v n e!
 
Sad idem dalje, ali morala sam se prvo osvrnuti na ovo!Big%20smile
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 08:16
Ljiljan je super!Takvu boju još nisam vidjela!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 08:19
Evo sad sam došla do kraja. Pa osim što imaš užasno puno cvijeća još je i posebno. Ruže...dipladenija... pa neobični ljiljani.... ma stvarno ti je sve posebno prekrasno.Clap
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 08:31
Flavia, imam tri grmića žute biljke kojoj ne znaš ime, ali zaboravila i ja...ako ih još bude u cvjećari pitat ću za naziv...jako sam zadovoljna s njima jer su na otoku, a to znači puuno sunca, a malo vode, i dobro  se drže...
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 10:00
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Pitaj Hoju kak mi je zbrisala iz vrta ni kavicu nije popila

Mislila je da će lopatu u ruke dobitWink. Sad držim uteg tj. panj i odmah svežem tko dođe obići vrt, nema bježanjaLOLLOL
 
A kaj sad..ženi se žurilo i nije imala vremena za "radne akcije"...sigurno si nije niti radnu robu pripremila i kak da onda kopa....drugi put kad dođe....sigurno bu se primila posla.....LOL
Dobra ti taktika za zadržavanje posjetitelja LOL
 
Fala na pohvali, a dipladenije....pa niti ja ih do ove godine nisam vidjela uživo, ali sam ih se nagledala po netu i odmah su mi zapele i za oko i za srce. Kad sam kupila prvu - crvenu, mojoj sreći nije bilo kraja. Budemo vidjeli kako će se adaptirati kod mene, za sada se sve tri dobro drže i cvatu...valjda će tako biti i nadalje Wink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 10:02
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

hvala ti za ruže a onaj starinski ljiljan je prekrasan, tek žuta dipladenija - ajme! Bravo ti!
 
Nema na čemu Hana....i drugi put Wink....si vidla....žuta dipladenija je, fala bogu, ipak žuta! Nije me zeznula prodavačica....baš super! Big%20smile
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 10:13
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Baka, hvala ti što si opet malo došetala u moje dvorište smile78
 
Evo jedna slikica za Baku....
 
 
Nije me bilo ovh dana. I naletim na ovu ljepotu! Što je to? Neka vrsta begonijica?P r e d i v n e!
 
Sad idem dalje, ali morala sam se prvo osvrnuti na ovo!Big%20smile
 
Bako....to su gomoljaste begonije - tuberhybrida.....samo sam ih ja posadila u vanjsku teglu LOL
ovak su izgledale prije mjesec i pol kad su kupljene, a danas je jedna velika kao sve 4 kad su kupljene.....
 
i da....puno hvala na pohvalama za moje cvijeće Big%20smile
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 10:15
Originalno poslano od člana Željka23 Željka23 napisao:

Ljiljan je super!Takvu boju još nisam vidjela!
 
Drago mi je da ti se sviđa Wink....i mene je primamila slika na etiketi od lukovica kad sam kupovala...i stvarno su ispali takvi kakvi su bili na slici! Posebno me se dojmila ova smeđa boja - poput ljuske kestena! Big%20smile
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 10:17
Originalno poslano od člana manči manči napisao:

Flavia, imam tri grmića žute biljke kojoj ne znaš ime, ali zaboravila i ja...ako ih još bude u cvjećari pitat ću za naziv...jako sam zadovoljna s njima jer su na otoku, a to znači puuno sunca, a malo vode, i dobro  se drže...
 
Joj Manči....baš si zlatna! Hvala na savjetu i nadam se da ćemo uskoro otkriti kako se zove ova žuta ljepotica! Big%20smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.