Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 260>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 01:09

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 05:48
prekrasni stup i u mojoj omiljenoj boji! Kad bih našla takvu cijev ja bi u nju posadila jagode, da mi budu na dohvat ruke. Ideja je prva liga
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 07:47

Draga moja Flavia, što mi radiš! Taman mislim da su mi se oči privikle na svu tu ljepotu i onda me opet nenadani bljesak zaslijepi. Ovaj put si me zaskočila sa ljiljanima. I već sam rakla sto puta sama sebi da ne budem više ništa žicala jer imam svega dosta, ali opet moram protiv sebe. Ako budeš imala kad god koju lukovičicu ljiljana viška ( može bit i skroz mini ), daj se malo sjeti i mene Embarrassed.

Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 08:03
stup fantastičan - ideja odlična ! stvarno nešto prekrasno gledajući 10+tak stranica unatrag ....
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 08:12
smile141za cvjetni stup, odlična ideja, krasna kombinacija cvijeća
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 08:50
Ideja za stup ,fenomenalana ,već sada izgleda super ,a tek kad se biljkice razrastu ,ne mogu ni zamisliti ljepote...smile71
 
smile141
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 10:15
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

prekrasni stup i u mojoj omiljenoj boji! Kad bih našla takvu cijev ja bi u nju posadila jagode, da mi budu na dohvat ruke. Ideja je prva liga
 
Drago mi je da ti se sviđa! Ja mislim da je to nekakva cijev za odvodne instalacije....možda ima i za kupit u trgovinama građevinskog materijala! Moj je stup "došao" sa zapuštenog gradilišta! A ideja sa jagodama je isto super....usput rečeno, kako tvoje jagode penjačice? Jel se penju išta? smile76
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 10:19
moje jagode penjačice ne  penju ne išta nego ništa. Sad tek prve cvatu jer su došle u dosta lošem stanju. Kasnije nemam pojma kak to bude,valda budu bacale vriježe koje onda treba privezati za nešto.Ne znam kak bi se same penjale jer izgledaju ko obične jagode
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 10:20
Originalno poslano od člana Horti Horti napisao:

Draga moja Flavia, što mi radiš! Taman mislim da su mi se oči privikle na svu tu ljepotu i onda me opet nenadani bljesak zaslijepi. Ovaj put si me zaskočila sa ljiljanima. I već sam rakla sto puta sama sebi da ne budem više ništa žicala jer imam svega dosta, ali opet moram protiv sebe. Ako budeš imala kad god koju lukovičicu ljiljana viška ( može bit i skroz mini ), daj se malo sjeti i mene Embarrassed.

 
Horti, hvala na posjeti i na pohvali, a za ljiljan, nisi napisala koji te interesira....vjerojatno onaj smeđi sa bijelim Netty Pride....što se tiče lukovice viška....nema problema....ali mislim da ćemo morat malo pričekat jer sam ga tek ove godine posadila.....pa dok se dečko malo razmnnoži! Kada odem u Bauhaus, gdje sam i kupila lukovice, budem pogledala da li ima još....već me dosta ljudi pitalo za taj ljiljan....pa ako nađem....budem poslala! WinkBig%20smile
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 10:24
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

moje jagode penjačice ne  penju ne išta nego ništa. Sad tek prve cvatu jer su došle u dosta lošem stanju. Kasnije nemam pojma kak to bude,valda budu bacale vriježe koje onda treba privezati za nešto.Ne znam kak bi se same penjale jer izgledaju ko obične jagode
 
Znaš...kad si ti postavila one slikice od jagoda penjačica...kad ti je onda došla pošiljka....moj se M zapalio za jagode penjačice...ali ih ja nisam našla pa sam mu na Floraartu kupila jednu viseću teglu sa jagodama mjesečarkama. Evo tome još nema niti mjesec dana, a već smo iz te tegle pojeli jedno desetak jagoda i stalno cvatu....a strina u susjedstvu je isto naručila jagode penjačice i posadila uz garažu....tu i tam imaju ploda, ali se ništa ne penju! Nekak mi se čini da je to "marketinški trik"....tj. one se penju samo ako im ti one izdanke usmjeriš prema gore! LOLWink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 10:28
Nego htjela sam vam pokazat i ovo. Jučer sam išla kupiti lobelije za cvjetni stup i na tom štandu, žena je imala vrtne fuksije...kaže da je to trajnica i bez problema prezimljava u vrtu u kontinentalnoj klimi...pa sam si onda kupila jednu sadnicu....meni se sviđa.....cvjetići su izvana narančasto-crveni, a iznutra crveno-žuti....Evo sličica...fotke nisu baš najbolje....slikala sam jučer na brzinu....
 
Vrtna fuksija Phygelius capensis 
 
Cvijet vrtne fuksije iznutra
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 10:40
Stigli su jučer i novi ostići, 3 osteospoon-a (2 bijela i jedan tamno ljubičasti) i 1 žuti ostić, koji kasnije postaje narančasti sa ljubičastom sredinom i 1 tamno-ljubičasti....
 
 
 
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 10:43
Ko bi odolio gomoljastim begonijama sa cvijetom promjera 10 cm....e pa ja nisam mogla odoljet pa sam si pribavila jednu crvenu i jednu bijelu.....evo ih friško presađene u nove tegle....
 
 
 
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 10:43
joj ti...... znaš..........pa kaj mi to radišQuestion još bude mi se počela sviđati i crvena boja! Kolegici se smrzla,daj bože da tebi poživi. A sad molim slike ostića.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 10:45
sad se idem malo onesvjestit...............
 
aj mi šapni na pp cijene fuksija i begonija i ostalih đakonija. Možda negdje naletiš na Durantu repens kod sebe na placu? Ima je Lana2 pa ak je vidiš javi,može'?
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 11:47
Kakvi ostići i begonijesmile39
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 11:52
slatki su mi ostići
 
 
ClapClap
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 11:59
sve ti je jaaaaaaaako lijepo Clap
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2009 u 00:09
Plave i bijele lobelije u onom stupu su mrak, ma superFlavia, uvijek nas nečim iznenadiš, a tek ostići, onaj ricasti (kovrčavi) je super.Clap
život je more
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2009 u 00:30
preljepo je u tebe flavija, a cvijetni stup me oduševio-čekam daljnje sličice o napredovanju lobelijaHeart
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.