Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Felina - galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Felina - galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  123 19>
Korisnik
Poruka
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Felina - galerija
    Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 20:48
Neka djela govore za sebe
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 20:56











































Na vrh
ljiljanari View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljanari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 21:00
Evo draga da ti prva iskomentiram.
Dobrodošla i dugo nam ostala sa svojim lijepim radovima.smile73
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 21:03
Pa ovo je prava ekplozija radova!!! Kako tu nešto izvojiti, stvarno ne znam kad je sve tako lijepo i maštovito! Zapela mi je za oko ljubičasta kutija sa cvijećem i vrčem te decoupage nakit kao vrlo zgodna ideja! Bravo! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Angel View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 21:21
Bravo, bravo i opet bravo !
Crno bijela kutija i ona s pumama su: smile94
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 21:28
Draga moja...ova djela ne govore samo za sebe, nego i puno toga za tebe i o tebi. Nadahnjujuće, za svakoga po nešto i za svakoga sve. Prelijepo.smile141
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 21:45
tvoja djela govore, što bi moja baka rekla, devet jezika.
ti si stvarno bila vrijedna i nadahnuta. jako lijepo! 
Na vrh
tinaV View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaV Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 21:49

Dobro došla,radovi su super ,stvarno si bila vrijedna i svestrana

 
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 21:53
Ove kutije radim već jako dugo i služe za poklon mušerijama, tj. eventualno da se odluče još neku stvar da kupe. Inače od prije izrađujem nakit, pa se ovaj novi decoupage lijepo uklopio.Tanjure sam počela izrađivati motivirana ovim forumom. Zahvaljujem Ljiljaniri na velikoj podršci i pomoći (u vezi stavljanja slika).
Ljiljanari , puno hvalasmile79smile84
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 21:53
Dobrodošla! smile73 
Radovi su krasni, moj favorit je crno-bijela kutija!
 
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 23:26
Ja sam ODUSHEVLJENA!!! smile227
Svi radovi su mi prelepi...sa puno ljubavi i volje radjeni...Zaista za sve pohvale!
Smem li pitati medju prvim radovima, kakve su to kutijice? Koje dimenzije?

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 00:17
prekrasni radovi! ne znam što mi je ljepše smile55
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 06:33
ide to tebi lijepo, dobrodošla!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 07:19
 
Jooooj, ovo je bilo malo previše za mene ovako rano u jutro. Radovi su prekrasni. Ne nam šta bi izdvojila, možda onu crno-bijelu kutiju, ali još ću malo pogledati kasnije, poslije druge kave. Bravo!!!!
ANĐELKA
Na vrh
ljiljanari View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljanari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 08:38
Sretan rođendan!! smile169
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 09:06
Cure , havla vam puno, puno na kritikama-komentarima.
Za Lilian: od tebe sam očekivala malo više negativne kritike, jer sam svjesna da su to dječje igrarije i da treba još puno puno sati provesti do kvalitetnih rradova. Dimenzije kutija su: dužina=16.5, širina =12.8, visina manje=2,8 i visina većih  je 8 cm. Inače te kutice su ud mog nabavljača veša za grudnjake i gaćice. Znači kad mmi mušterija ostavi kutiju, ja se na njoj likovno izražavam.  smile78    
Lilian, zahvaljujem na čestitki!!! Ti si se 1. sjetila prije mm i mpk. Oni su jako zaposleni.
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 09:30
Ipak se ljiljanari prva setila...LOL
A ja cu eto iskoristiti priliku da se pridruzhim chestitkama i pozhelim ti sve najnajlepshe za tvoj rodjendan! smile169

P.S. Zar sam ja tako negativna kad se od mene ochekuju takve kritike? Embarrassed
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 09:37
Hvala, hvalasmile79
Dapače ti imaš toliko iskustva i prelijepih radova da se to od tebe i očekuje, ne samo to nego bilo kakva kriitka je meni jako poticajna i mi početnici po njoj ispravljamo i poboljšavamo svoje radove. Ja bih jako voljela da cure koje su se usavršile u decoupagu bilo školovanjem ili vlastitim iskustvom malo više kritiziraju da i naši početnički radovi se pobljšaju.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 09:42
Felina, sretan ti rođendan i sve čestitke za prekrasne radove
 
Summer%20Beauty
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 10:13
Draga Felina... ja sam skoro pochetnica u dekupazhu.. Prvi moj rad sam napravila u februaru ove godine... Nisam ja bash merodavna za takve kritike kakve ti spominjesh.
S druge strane, volim iskreno da mi se komentarishe na radove, pa samim tim i ja iskreno komentarishem...Sa svojim ukusom, sa svog stanovishta...
Neko zameri, neko ne zameri :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.