Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ponešto iz mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ponešto iz mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 21>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 21:53
Taj način se zove margotiranje.
Jesi li sa te grančice ogulila malo kore? Obično se sa grančice oguli malo kore u obliku prstena, ili se grančica malo zareže i u taj rez stavi komadić drva, da ta "rana" ne zacijeli, nego da primoraš grančicu da pusti žile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 13:12

Niiisam to znala, pa nisam ni napravila. Otkinila sam na tom dijelu lišće.Confused Sad više neću dirati, pa ćemo vidjeti.  Zahvaljujem za novoj lekciji.

Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 13:38
Lijepo cvijeće imaš, uistinu!! Držim fige za limun!! Ja sam isto to pokušala s PVC vrećicom, pa ćemo vidjeti...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 14:01
imas svega,ali lantana i plavi aster su vauuu!
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 21:53
Što je ono novo slatko malo plavo???
Na vrh
marijankica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijankica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 22:41
sve je lijepo al duga mi je posebna
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 13:36
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

Što je ono novo slatko malo plavo???
 
Nisam joj mogla odoljeti. Žena je rekla da je to dupla Campanula. Toliko je slatka i nježna, sa bijelo-plavim cvjetićima. Posadila sam ju u rundelu ispod višnje kod plavih zvjezdica i bijelih ivančica.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 16:03
sve je lijepo ali lantana je posebna
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 20:15
Nemam lantana ali stvarno me prisiljavate da ih imam i imaću smile213
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 23:20
imas krasnog cvijca al lantana mi je super...nadam se da ce ti ovo s limunom uspijeti...ako hoce i ja cu tako probatiWink
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 11:36
Lijepo mi je ovdje sve ponovo pogledatiTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 20:17
a gdje su nove sličice predivne lantane, gaure, fuksije i još puno lijepog cvijeća smile71
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 11:29
Prvi puta sam u tvojem vrtu Kamilice, baš je simpa.
Voljela bih ga vidjeti, sada, u jesenskom izdanju, nakon kiše..
Kada stigneš, poslikaj malo. LIjepi pozdravSmile
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 11:46

Hvala svima na posjeti. smile79

Sad je jako tužno, kiše nema pa nema. Jučer je palo par kapi, ni prašinu nije pokupila. Da smo samo malo više pri novcu, sigurno bi ove godine izbušili bunar. Samo gledam svi u mom djelu grada, bez obzira na dubinu bunara, imaju vodu punu željeza. Pločnici , ukrasi i ostalo vezano uz vrt je dobilo tako ružnu smeđu boju.
Lišće sa trešnje opada, Aris ga svojim dlakama skuplja, tako da mi netrebaju grablje.
Stvarno moram malo slikati. Nešto sam se uljenila.smile49
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 15:12
hoćemo slika tvoga cvijeća jošsmile213
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 17:39
Niho je mlađa pa trči ispred mene!WinkLOL
I ja sam htjela napisati: hoćemo još slikica cvijeća. Imaš sigurno još toga za pokazati!
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 21:42
Dobro, dobro. Brzo ja uslikam, samo mi treba vremena dok ih stavim.
Pa evo nešto malo.
pavitina još uvijek cvijeta, skrivečki
roza gaura mazi ružu,
a bijela gaura šminka daliju
a lantana sve to gleda sa strane
 
A nas sve gleda ON
 
 
Ne znam kako je vama, ali je mene zbog nedostatka kiše uhvatila depra, kad vidim kako je sve suho. Travnjak nisam htjela ni slikati jer ga nema. Bunar nemam, pa polijevam samo oko cvijeća i to je to.
 
 
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 21:49
Lijepe su ti gazanije i dalije Clap, a što se suše tiće i ja sam jučer išla nešto posaditi i odustala sam jer je to sami beton koliko je suho.
život je more
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 01:35
 Vrlo si me zaintrigirala s onom bocom na limunu...koliko bi trebalo čekati da se vidi jel to uspjelo, tj. kad bi se grana mogla odsjeći ?
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 06:43
Draga , prekrasne su gazanije, ma šta, preprekrasne,kao i ostalo cvijeće..
Još malo pa će kiša i onda će kod tebe sve živnuti.
Lijepi pozdravSmileSmileSmile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 21>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.