Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - SOS dječje selo Lekenik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


SOS dječje selo Lekenik

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: SOS dječje selo Lekenik
    Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 16:36
Drage moje da Vas upoznam s mojim novim pothvatom u kojem molim Vašu pomoć.
S obzirom da Forum za sada još uvijek ne egzistira kao udruga- iako se na tome radi, a ja osobno imam kontakte od teta i mama iz SOS dječjeg sela Lekenik koje su zajedno s dječicom koju sam imala prilike upoznati, izrazito zainteresirane za sve vrste naših aktivnosti, ja se osobno namjeravam angažirati  (za sada osobno- nadam se kasnije pod patronatom naše forumaške udruge, ali o tom potom).
Slijedeći tjedan imam pregovore u SOS selu za dogovor oko animiranja djece- raznoraznim kreativnim radionicama, upoznavanjem s cvijećem i sl.
Znam, znam- i ja tek učim- ali budemo nekakoWinkSmileSmileSmile
Namjera mi je organizirati razne kreativne radionice i igraonice (jednom mjesečno- subotom)- u tu svrhu molim Vas svi vaši prijedlozi, ideje, razni materijal kojeg možete donirati, vaše aktivno uključenje- sve je dobrodošlo.
Molim Vas nemojte me ni pitati za novčanu uplatu, ako želite pomoći da ovaj moj projekt na zadovoljstvo i dobrobit te djece uspije molim pomognite savjetima, idejama, prijedlozima, vašim sudjelovanjem, i materijalom. Kontaktirati me možete na pp ili na bcapic@gmail.com, neke imaju i moj mob.
O svemu ću Vas obavještavati i sve popratiti slikama (kad se odradi), ćim dogovorim prvu radionicu- sav potreban materijal ću donirati osobno.
Neznam šta više reči, mislim da ste shvatile ideju. Molim vaše komentare, sugestije i sl.
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 21:34
Ja punim srcem pozdravljam ovu hvalevrijednu ideju a pogotovo tvoju angažiranost i spremnost da odvojiš vrjeme ( koje nam svima manjka a mamama pogotovo) za ovako plemenitu gestu.

Ono što mi sada pada na pamet.... jer ste daleko je da pošaljem neke salvete koje imam i nešto sjemena koje je ostalo a na jesen ću skupljati sjeme za vas i poslati vam bilja... za sad toliko a vjerujem da će m vremenom  sinuti i kakva ideja....
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 23:42
rado ću se uključiti u akcije kako god budem mogla
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 00:25
I moju podršku imaš. Kad mi nešto OK padne na pamet, znaš da ću ti se javiti!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 07:17
Mamaa, još jednom me zidivljuješ. Nadam se da ću uvijek naći toliko vremena i materijala da se i ja uključim!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 08:06
hvala vam na podršci.Smile..ako  imate kakve ideje za radionice, dobro bi mi došle, npr:
- decoupage
- izrada slika od raznih vrsta graha, ili žitarica
- slike ili djela od čepova
- modeliranje od papira
- početnički origami za najveće
- izrada slika od prešanog cvijeća
- izrada mirisnih vrčeca s lavandom
 
nemam baš prerazvijenu maštu- pa molim prijedloge i naravno kratki opis prvo da i meni sjedneLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 12:45
super!!! moja lavanda radi pupove na sve strane a imam je puno!! poslati ću vam puno sušene lavande ( o.k., za pro čiatetlje.... lavandina.... :)))

p.s. ona duhovitost o nerazvijenoj mašti je baš bila slatka :))))
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 13:11
hvala ti puno na aktivnom uključenju i podršciSmileSmileSmile
Ono zaista nije duhovitost- malo štekam s idejamaConfusedEmbarrassedLOLLOLLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 14:02
Čim uhvatim malo vremena napisat ću neke ideje što bi djeca mogla raditi,
mislim da imam i nešto literature, a pronaći će se i materijala, rado ću se uključiti
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 14:05
Otok- hvala ti puno- svaka pomoć mi je dobrodošla, imam volju i želju u ostalom mi pomažiteWink a nagrada će nam biti sretna dječicaSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 11:00

Ovdje ima jako puno odličnih ideja za dječje ručice

 
(pod radionica)
 
 
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 22:47
otok baš ti hvala- mnoštvo prekrasnih idejaSmileClapClap
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 08:46
Mamaa, ovdje imaš mnoštvo bojanki za djecu:
 
 
ovdje su likovi-bojanke iz crtića:
 
 
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 19:49
monna- hvalaSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 20:17
Mamaa - ti si zvijer, ali ti to već sve znaš jako dobro!
A to da nemaš razvijenu maštu- od kad!!!???smile104
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2009 u 22:56
Znam to mi veli i muž- on glumi ljepoticuLOLLOLLOL
 
A mašta radi štek štek od kad delam na 15 strana istovremeno- to je samo znak da godine čine svoje- i da sve moram zapisati iste sekunde, inače se mogu oprostiti od bilo koje idejeWinkLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 20:50
to je samo znak da si preopterećena,a ne da godine rade svoje Wink i ovdje ti skidam kapu i svaka čast Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 13:12
jel se još redi po ovoj temi,ja bi se uključila ako treba ali sam pomalo lijena,treba me pokrenut,no kad nešto obećam nastojim to i izvršit
Na vrh
Klara Mataija View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klara Mataija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2011 u 14:11
Svaka čast, danas je rijetkost da netko želi pomoći. ali ima iznimaka, eto i ja nudim pomoć dječici: ja sam mr.sc. Klara Putina-Mataija iz Crikvenice, i pozivam vas da stupimo u vezu i organiziramo djeci izlet u Crikvenicu u moju kuću vrlo povoljno. Organizirali bismo i radionice i izletiće, a u nagradnoj igri netko bi dobio i gratis ljetovanje.Više o kući pogledajte na:crikvenica-info.com/app-klara/ a moj mail je .kmataija@yahoo.com
pozdrav  i  nadam se uskorom druženju.
Klara 
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.