Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mali bilogorski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mali bilogorski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 107108109110111 165>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 05:49
Bromice, baš me veseli da si udomila nove biljčice!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 06:55
Za tvoje hibiskuse jedan velikismile55,a cvit tvoje prijateljice i ja prvi put vidim takvo nešto i baš je poseban i lip,u biti predivan jesmile64
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 08:05
Hej, Bromi i ti si mi na popisu za interpolovu tjeralicu!LOL
Nema te, pa skoro mjesec dana, sa slikama!
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 12:21
evo mene sa slikicama, bako nadam se da ćete me skinut sa tjeralice nisam kriva......samo mi nije dalo učitat slikicesmile78
Počet ću sa biserkom toliko sam ga željela, a on mi se nikako primiti tako da sada mojoj sreči nema kraja jer smo naišle čak i na roza i naravno obadva su završila kod mene u vrtu hvala Flavia i još jednom hvala na predivno provedenom danu i svim divnim biljkama i delicijama smile79










kao što sam rekla opustošile smo vrtne centre















Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 12:33
smile57
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 12:45
sada kada malo što cvijeta veseli me kukurijek



a i koraljne zvončike sa svojim prekrasnim listom







baš kao i kamelija sa prvim pupovima





rododendron je već cvijetao ali jedva čekam proljeće da pokaže svoju raskoš



ovaj još nije a nadam se da bude



ima tu i pokoja mačuhica



a tu je i moj crnac....draga hvala predivan je smile71



nadam se da će me i iduće godine veseliti campanula medium



još zvončika





ovo je takođe nova biljka sa izleta...anemona



Lantana smile79predivna je mada mi je muka kad vidim da kod tebe sve još raskošno cvijeta....





Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 12:58
A sada da vam pokažem moj novi hobi smile72
kalemljenje hibiskusa...prvi pokušaj je uspio to je ovaj gore - Moja Ivana i to mi nije bilo dosta pa sam pokušala sa još četiri i sad mi držite fige da se prime bit će to nadam se multikolor....



ovo je crveni dupli ...uvijek poneki cvijeta



mandevila mi je jako draga jer nikad ne prestaje sa cvijetanjem





cvijetam i ja



orhideje su neumorne evo nekih koje trenutno cvijetaju


























još uvijek cvijeta i papiga



Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 12:59
bromi kod tebe je sve predivno , a kako je tek kod nas ni traga od cvijtova samo snijeg i opet snijegsmile65
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 13:02
 Samo da nebude zabune ovo je slikano prije dva dana tada još nije bilo snijega ali nisam mogla učitati slike. Danas je i kod mene snježna idila.
Hvala na posjeti fani 54 smile78
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 13:42
Ha,ha, međunarodna tjeralica je i ovdje imala efekta!Wink
Ma znala sam ja da kod tebe mora biti svašta za pokazati.
Prekrasno: biserke.... i sve što se još zeleni ili crveno/zeleni lišćem u vrtu. A tek kupljeno i planirano!Thumbs%20Up
 
A kućno bilje, nemam riječi,orhideje kao u cvjetarni nanizane. Predivne, mandevila je raskošna a hibići... ne bojim se da nećemo na proljeće smile39 gledajući ih!
Sve u svemu ClapClapClap 
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 16:52
Nemam riječi, samo  smile141!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 16:59
Već sam mislila da kod tebe nema snijega,ali tebi je kukurjek već procvao,moj je pod snijegom.
Orhideje su ti jedna lijepša od druge,a koliko tek novitete imašClap
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 17:08
puno prekrasnih i rascvijetanih biljaka je bilo u tebe do snježića!
orhideje su ti lijepo rascvijetane! ajde mi molin te reci gdje si sada kupila klematise!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 17:17
Nije me bilo dugo kod tebe........Embarrassed........
Uživala sam u hibiskusima na prethodnim stranicama, a na ovoj ima toliko toga lijepog da ne znam reći što je ljepše! Iskreno želim da nas i dalje uveseljavaš ovako lijepim slikicama!
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 17:20
 smile141za predivno cvijeće, a posebno kukurjek!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 18:15
Dugo te  nije bilo, ali nakon ovih slika izostanak ti je opravdan. Krasno, krasno, krasno.
Da mi vas je bilo vidjeti kako kružite vrtnim centrima!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 18:25
Infarkt!



Trebam doktora!
Prekrasno!
Ma ne doktora, jooooooooooooš slikica!!!!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 23:06
Sta reci za svu ovu ljepotu ,i kao sto kaze LOVRO i ja bi jos ovakvih slika
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 23:08
Draga moja, pa kod tebe je kao u cvjećarnici, svaka čast i unutra i van prekrasno Clap. Puno pozdrava i nadam se da se vidimo uskoro smile78
život je more
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 23:13
ne znam što bi izdvojila smile120
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 107108109110111 165>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,530 sekundi.