Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mali bilogorski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mali bilogorski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 165>
Korisnik
Poruka
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 16:08
Procvijetao i moj adenium....stavila sam ga u društvo podmladka da im je znati što činiti









novo procvijetale ljubičice




Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 16:13
 a sada malo trava.....svidjele mi se pod kišnim kapima







koraljna zvončika za sada jedina ....ali ne zadugo




Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 16:13
Prave li ljepote kod tebe.
Kockavica ,mačuhice ,zumbuli,narcise,adenium...ma sve je

Šta je ono malo žuto u kamenjaru uz mačuhice,kao neka ivančica ?
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 16:26
Alisa hvala na pohvali moje kockavice smile78

Štefice hvala Embarrassed a ono u kamenjaru je divokozjak ili kanarska ivančica smile78
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 16:32
Stavila sam već previše slika ali moram se još pohvalit sa hoyom ili voštanim cvijetom...već je procvijetao i ima puuno cvijetova







cvijeta i begonija



i još samo ovo


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 16:49
Prekrasno Bromi....Ima svega kod tebe od proljetnica, pa do predivnih noviteta....Na prvo mjesto moram staviti adenium koji ti je procvjetao, baš mi je drago.Moj još nije, ali polako se budi i stvara listiće i cvijetne pupove.Ja sam ga presadila u veću teglu, jer mi je bio nekako zguran.Nadam se da mu neće to nešto poremetiti.Da li ga ti nadohranjuješ?Malene bebe su preslatke samo čekaju sunce da onda krenu brže rasti...Ljubičice su ti prekrasne, naročito ona plavo-bijela.Žao mi je tvoje sobne lipe, ja sam je isto imala i imala sam isti problem, tako da je više nemam...Imaš i kameliju što mi je drago,tako da  i ti ulaziš u društvo prijatelja kamelija....Tulipani su ti prekrasni, a biti će i ljiljana svih vrsta...Fratilaria ti je već procvjetala, prekrasna je dok moja tek izlazi iz zemlje.....Na kraju prekrasan ti je Cezar, za mene najumiljatiji pas, nemam ga ali ako ikad budem kupila psa biti će retriver....smile92
sutra je novi dan
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 17:01
Kockavice su fenomenalne.Iako je,punim pravom,ova nazvana"kraljevska" meni je ipak ova "vulgaris"  malo draža,možda  zato jer je toliko rijetka.smile71
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 17:03
Kockavica je prekrasna..sve mi se sviđa kao i uvijek 
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 08:27
cure smile79
čuvarkuće







sedum



plox



krenuli su i clematisi





a ovaj klematis je stvarno uporan..iskopala sam ga prije tri godine ali je vjerojatno ostao korijenčić i istjerala nova biljka


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 08:30
Bravo, stvarno imaš prekrasne i raznovrsne biljke, uživala sam u tvom vrtu
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 09:25
Je l' ti imaš neki čarobni štapić?Wink
Pa nema me na kratko a ono opet puuuno cvijeća. Ne znam gdje ljepšeg: je l' u vrtu ili u kući!ClapClapClap
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 10:19

Bromći i ja uživala kod tebe - sve se budi, budi. Hoya je prekrasna.

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 10:40
Bromi, draga, koja divota kod tebe! Sve se šareni!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 10:50
Pa ovo je za nepovijerovati ...........ne zna se šta jeljepše od ljepšeg ........krasnosmile39
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 14:42
Kod vrijedne bromelije svašta cvjeta!
Ništa neću posebno izdvojiti jer je sve lijepo!
 
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 14:43
Hoya, adeniumi stvarno imaš zlatnu ruku, svaka čast Clap
život je more
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 14:44
Ima se tu što vidjet! I po kući i oko kuće zavidna kolekcija biljaka. Baš sam uživala u šetnji. Ljubičice su predivne...
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 18:24
Odmarala sam se šetajuč se tvojim vrtomsmile160
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 07:05
Kažu da se najbolje primi ukradeno cvijeće pa se "žestim" u ovim šetnjama tvojim vrtom Bromi Embarrassed
Malo me i rastuže ove šetnje, tebi sve cvjeta, meni su samo narcisi zbilja raskošni, tulipani imaju tek zelene i zatvorene pupoljke Unhappy
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 00:29
Predivno, nema kakvivih biljčica nema.
A koliko ćemo čekati da nam adeniumčići narastu do cvjetanja?Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 165>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,516 sekundi.