Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Rezano cvijeće i aranžiranje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - aranzmani iz moje bašte
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


aranzmani iz moje bašte

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
biksi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 92
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje biksi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2010 u 17:06
hvala inaja,
aranzmane uglavnom radim iz hobija i vecinu poklonim
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 12:29
prekrasni su ti aranžmani, ali tu duuuuugoooo nema novih slika!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 12:32
Predivni su sve pohvale! smile55
Na vrh
biksi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 92
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje biksi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 16:08
nisam uspela da postavim nove slike
Na vrh
ovcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: okolica Zagreba
Status: Offline
Bodovi: 543
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ovcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2011 u 18:31
Ajme, oduševljena sam!Aranžmani su prekrasni.
Život je more...
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 12:08
aranžmani ostavljaju bez daha smile181
Na vrh
biksi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 92
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje biksi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 22:40
         
 
         
Na vrh
biksi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 92
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje biksi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 22:47
aranzmani
Na vrh
biksi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 92
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje biksi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 22:52
aranzmani
Na vrh
biksi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 92
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje biksi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 22:54
   aranzmani
Na vrh
biksi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 92
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje biksi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 22:59
zdraaranzmanivo svima,napokon sam uspela da postavim nove slike
 
 
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 11:00
dugo smo čekali ali isplatilo se, ovo je prekrasno!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
biksi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 92
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje biksi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 17:14
zdravo ,
drago mi je da vam se svideo moj rad,ja uglavnom zaboravim da slikam moje aranzmane,rado bih i vama poklanjala cvece samo da ste malo blize.
Uzivam dok radim aranzmane za moje prijatelje i poznanike,a svadbe su mi slaba tacka.
pozdrav,
biksi
Na vrh
biksi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 92
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje biksi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 17:21
   nova%20godina
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 19:32
Originalno poslano od člana biksi biksi napisao:

zdraaranzmanivo svima,napokon sam uspela da postavim nove slike
 
 
Svi su lijepi ali ovaj me oborio s nogu!
Na vrh
biksi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 92
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje biksi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 18:24
HVALA,
dajte neku svadbicu pa da pustim masti  na volju
Na vrh
biksi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 92
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje biksi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 21:26
svadbeni%20aranzman
Na vrh
novopazovcanka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 44
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje novopazovcanka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2011 u 15:17
vidim da vi vec imate momka za svadbicu steta sto nemam kceri.

buketi su vam lijepi ugodni oku .zanima me dali vi svo to cvijece gajite u svom vrtu ? Ja sam orijentisana na sobno cvijece ali volim i vrtno. Vidim ,imate dosta ruza i kala dali ih susite? napisite malo vise o tome.
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 02:40
predivno cvijeće i talent spojeni u nešto baš jako lijepo:)
dosadna ko tekut
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 07:14
Ne znam kako mi je dosada ova tema pobjegla. ovo je krasno! Svaka čast na talentu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.