Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagreb u slikama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagreb u slikama

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 8>
Korisnik
Poruka
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2007 u 21:12
..

vozi sigurno vozi bager
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gogica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2007 u 05:40
divota prekrasna bjelina a praktički u Zagrebu smile94
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2008 u 12:37
Predivne slike sljemena1!!!
 
Obožavam viditi drvece pod snjegom i injem!!!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 22:04
Dobrodošli u Južni dio Zagreba, slikano u blizini Velesajma, rascvjetano križanje

Na križanju cvjetni detalj, maćuhice i jaglaci s narcisama, a u pozadini Avenue Mall



Zeleni balkoni...



I košnja je počela, jeli to zbog gosta ili... zbog potreba, znamo tko zna... vepar!!!! Wink

Vrtni centar "Zrinjevac" na Savskom mostu


Da Vas vidim, ekipo iz Zagreba!!!! Wink
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2008 u 22:47
Evo malo panoramskih slikica koje sam slikao prije mjesec i pol.

Pogled na istok, na raskrižje Vukovarske i Miramarske. U pozadini lijevo se vidi zgrada Bandićevog carstva, a desno koncertna dvorana Vatroslav Lisinski...


Sada pogled na zapad, niska zgrada je centrala RBA, u pozadini Cibonin toranj i malo lijevo zgrada T-com...


Jugozapad...prema Savskom mostu...


Malo izbliza...željeznički most kod savskog mosta, a još dalje, u izmaglici se vide dizalice i gradilište Arene za rukometno prvenstvo...


jug, vidi se dalekovidnica od HRT-a, a u pozadini Novi zagreb preko Save...


malo bliže... most Slobode (srednji most), u izmaglici preko Save, Središće, i neboderi u Sopotu...


katedrala i prigorska brda...


kula Lotršćak i maaalo iznad crkva Sv. Marka na Griču (Bush-ova promocija)...Tongue


... i na kraju JA, odnosno moja sjena...
 




...štihača je zakon...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2008 u 22:52
smile120Miha nemam riječi...  Još malo pa si mi uslikal kumin prozor na 3 slici odozdo... smile96 smile96
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2008 u 23:24
Miha bravo, evo malo po malo cjeli nam je Zagreb prikazan. Slike su ti za 5.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2008 u 23:35
Mislila sam si da si specijalac pa si na dugo oružje nataknul fotić i s jednog mjesta (kaj je to zgrada Fine?) vlovil celi grad! Sva sreća da si slikal svoju sjenu pa se  buš prisetil zakaj je grad bil tak prazan i ne znam da ga buš imal priliku tak brzo uslikati praznih ulica.
Obožavam taj ludi grad, predivne su mi Andreine fotke, poznate sličice i noi pogledi.
Aurora - molim te vrati sličice da vidim ZG tvojim okicama.
Miha -  predivno, specijalno, posebno,  ne viđeno HVALA!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2008 u 23:37
Vepar - kaj su to sličice iz škole Žutog mačka, bili smo nekako u isto vrijeme na istom mjestu - baš je bilo lijepo. Obožavam snijeg - ali ne u mom gradu, samo na mom bregu smile96
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 23:45
Na zadapadnom ulazu u grad očekuju vas:



tulipani i narcise koje nisam uspjela uslikati!!! Wink

Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 20:00
Evo malo slikica iz centra grada, uživajte!!!
Katedrala iz žablje perspektive



Zagrebačka vreva

A korak dalje... raskoš u boji - Zrinjevac




 

















I za kraj golubovi...

Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 22:12
Kad se zaželite na Trgu boja, pogled na Dolac i prolaz do njega je više nego očaravajući! Pogledajte ukratko zašto!!! (Šteta što kišobrani nisu bili otvoreni) Wink









Drago mi je da su vam se svidjele slikice, a nadam se da vam se i ostatak slikica svidio!
 smile77
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 22:15
I nek su baš kumi Bari napravili spomenik- zaslužile su ga!
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 08:52
Skoro sam morao zaleći, da bi ovo uslikao...




...štihača je zakon...
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 09:04
ja bi na dolac na kavicu pa da ponesem tih prekrasnih "suvenira", koji izbor cvijeća, u nas uopće cvijeća na tržnici nema
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 18:42
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Vepar - kaj su to sličice iz škole Žutog mačka, bili smo nekako u isto vrijeme na istom mjestu - baš je bilo lijepo. Obožavam snijeg - ali ne u mom gradu, samo na mom bregu smile96
je Franjica ,jesu slikikice nekih mačaka,sad jesu li bile žute,ne bih znao ,sjećam se samo da je kuhano vino bilo superLOL
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2008 u 19:41
Evo malo prigodnog: Tjelovska procesija oko nove crkve na Jordanovcu
Veseli me što se poštovala postojeća arhitektura Isusovačkog sveučilišta
 i što je nova crkva izvana uklopljena tako da je više i ne osjećamo kao novu jer smo bili u tom kvartu prije crkve a u ovoj povorci je 5. generacija moje obitelji sa tog prostora.
 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2008 u 19:47
Pa sad još malo nepoznatih a meni tako dragih kućica i krovova
 
 
stisnuto staro Trnje između blokova novih zgrada malo po malo gubi bitku opstanka.
 
a "čišćenje počinje od pruge (preko purge je Botanički vrt i stara Sveučilišna biblioteka)
preostao je još tu i tamo koji "otočić" starih dvorišća
 
Svjesna sam nužnosti promjena u najužem dijelu grada, ali... treba ipak struku pitati gdje i kako a ne da kasnije plavim "zastorima" sakrivamo bazene koje nismo planirali graditi a ljude jednostavno izbacimo iz njihovih srušenih domova.
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2008 u 19:58
Zašto nostalgija - pokazala si nam jedno lijepo lice Zagreba, pa naravno da je ponekad i tužno to što se događa, ali kako mi ne možemo promijeniti ama baš ništa, okrenuli smo se našem cvijeću, putem kojeg priroda pokazuje svojua naljepšu stranu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2008 u 20:39
Te stare kućice, danas potleušice su znak jednog vremena, jedne prestrašne nebrige ali i nemogućnosti da se nešto uredi ali svaka od njih ima dušu daleko veću od ovih novih staklenih zdanja što niču na njihovom mjestu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.