Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Milijun zvončića - Million bells
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Milijun zvončića - Million bells

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 13>
Korisnik
Poruka
BLANKA C. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BLANKA C. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 19:36
Ništa otrova..treba u litru vode staviti grančicu koprive,pustiti dan da stoji i onda pošpricati par puta i mušice će nestati.Ne duže od tri dana.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 23:38
Originalno poslano od člana BLANKA C. BLANKA C. napisao:

Ništa otrova..treba u litru vode staviti grančicu koprive,pustiti dan da stoji i onda pošpricati par puta i mušice će nestati.Ne duže od tri dana.


to sam pokušala kad su ruže imale zelene uši pa nije pomoglo ..
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 13:27
a da probaš pošpricat s vodom u koju staviš malo deterdženta za suđe, postupak ponoviti više puta
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 23:17
evo, ma probala i jedno i drugo al ništa ..sve su opkolile Unhappy

danas sam se sjetila da imam neki otrov od prije (boxer 200sl) pa sam to skroz razrjedila i špricnula ..pa bumo vidli ..
Na vrh
keeka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 252
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje keeka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 21:32
Pozdrav, kupila sam mami sadnice milion bellsa i sad kad sam ih  vidila nakon par tjedana iznenadila sam se, listovi su bili svjetlo zeleni, skoro zuti, ali nisu uveli, mislim onako kao da fali vode,  jel zna netko u cemu je stvar?
Na vrh
gentian(a) View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 119
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gentian(a) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 13:27
Originalno poslano od člana keeka keeka napisao:

Pozdrav, kupila sam mami sadnice milion bellsa i sad kad sam ih  vidila nakon par tjedana iznenadila sam se, listovi su bili svjetlo zeleni, skoro zuti, ali nisu uveli, mislim onako kao da fali vode,  jel zna netko u cemu je stvar?



Supstrat je ispran od hranjivih tvari, popravit će se kad ih mama presadi!! Naravno ako je dobar supstrat! 
Na vrh
keeka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 252
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje keeka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 11:24
Zar im nece skodit presadivanje kad su u punom cvatu?
Na vrh
gentian(a) View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 119
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gentian(a) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 21:25
ne, namjenjene su presađivanju!
Na vrh
keeka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 252
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje keeka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 08:46
ok hvala, sljedeci tjedan ih presadujem , pa javim da li su se oporavile
Na vrh
TESS View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TESS Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 10:58
Halo, trebala bih vašu malu pomoć... ove godine odlučila sam malo ukrasiti svoj balkončić cvjetićima million bellsa... kupila sam ih i presadila u zemlju za surfinije, sve bilo u redu prvih par dana al sad su sve nekako utonule... listići su im zafrknuti i nema više cvjetova... ne primjećujem nikakve uši ni ništa slično...Cry
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 14:29
Neznam  sto da ti kazem ja sam svoje presadila, par dana su kunjale ,ali su sada dobro. Imaju li dosta vode i gnojiva? Prvi put sam ih *nahranila *tjedan nakon sadnje. 
Na vrh
TESS View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TESS Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 17:45
Ja sam svoje nahranila 2 dana nakon što sam ih presadila, pa onda opet za 3 dana... možda im je to bilo previše?? da ih u međuvremenu zalijevam samo običnom vodom? kolko puta se one smiju hraniti tokom tjedna??Cry
Na vrh
rakitic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rakitic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 18:51
jednom tjedno prehrana, a svaki dan obicna voda, ne zalijevati po vrucini ili ujutro ili navece. mozda im je vjetar ili ova promjena temperature naskodila,, pricekaj koji dan pa ces vidjet
Na vrh
TESS View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TESS Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 21:41
ne znam, probat ću pričekati par dana... možda se i vrijeme sad smiri
Na vrh
Sunburst View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sunburst Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 13:42
Kod mene je bilo jakog vjetra, pa se nekoliko grančica odlomilo, ali lijepo napreduju.
Imam kristalon gnojivo od prošle godine, jel to ok za milijone?
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 19:03
moj prvi put posađeni million bells



jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 00:15
antonija lijepa kombinacija boja, živahnoThumbs%20UpHeart
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 08:48
Mari, ja nisam mogla vjerovati kad san vidjela, na jednoj biljci su tri boje! kako im je to uspjelo nemam pojma, sve sam zavirivala u korjen da vidim jesu li 3 biljke posađene skupa ali nisu jedna je, nevjerovatno!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 14:16
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

Mari, ja nisam mogla vjerovati kad san vidjela, na jednoj biljci su tri boje! kako im je to uspjelo nemam pojma, sve sam zavirivala u korjen da vidim jesu li 3 biljke posađene skupa ali nisu jedna je, nevjerovatno!

smile189nevjerojatnoClap, ipak ću se odlučiti za m.bels, jednom sam imala samo jednu biljku koja mi je propala, pa sam mislila da ona neće uspijevati na mom balkonu, a možda je ta baš bila neka zaražena otpočetka ili zato što joj nije pasalo drušvo s drugim biljkama
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 11:49
Procvjetali mi dražesni zvončići:



Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,238 sekundi.