Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trajnice koje dobro podnose sušu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trajnice koje dobro podnose sušu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 171819
Korisnik
Poruka
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 00:57
Zaboravila sam dodati popisu i cinerariju maritimu, divnu biljku srebrnastih listova koja odolijeva i najduljoj suši, a izgleda tako svježe.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Golden Leo View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2010
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Golden Leo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 13:59
Hug Hvala, hvala na prijedlozima!! Onaj što izgleda kao četka za boce mi je fenomenalan! Mislila sam da on uspjeva samo dolje u Dalmaciji... Kada mi je bolje saditi u jesen ili proljeće?
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 19:20
Golden Leo , prije nego što kreneš u nabavu biljaka predlažem ti da se prošećeš naseljem u kojem se nalazi tvoja kuća, pregledaš vrtove , okućnice, parkove, nasade te porazgovaraš sa susjedima o temperaturama, vjetrovima, padalinama kroz godinu...ako nitko u susjedstvu nema posađen kalistemon ili bugicu onda ih svakako nemoj saditi ni ti bez obzira na to što su te biljke tebi prekrasne, sviđaju ti se i voljela bi ih imati...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Golden Leo View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2010
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Golden Leo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 21:58
Moram priznati da ste mi dali jako dobar savjet. Znam da ima oleandera, opuncije, agava i u centru ima velika bugenvilija, ali ne znam zalijevaju li je. Parka nema, osim kod crkve a on se navodnjava pa se ne mogu po njemu ravnati (malo mjesto). Morat ću nagodinu porazgovarati s lokalcima. :) 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2014 u 19:09
imaš dosta vremena do proljeća istraživati i pripremati biljke pomalo...svakako ti preporučam isključivo jesensku sadnjuSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 171819
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,289 sekundi.