Početna stranica Početna stranica > mojcvijet.com - cvijet.info > Za GOSTE Foruma
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pozdrav
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pozdrav

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
Biba:) View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biba:) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 22:54
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

I meni neki smile191neda mira pa moram kliknuti baš na svaki link.Moj herc to nebude izdržalsmile72
Biba:),smile79
 
   Wink 
 
p.s. da ja znam slijepit fotke kako treba, ne bi trebalo stiskat link hihihihihihi...
pssssst... herc je očito znatiželjan pa se ne bu predal Wink 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Biba:) View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biba:) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 23:08
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 23:11
Originalno poslano od člana Biba:) Biba:) napisao:

http://img253.imageshack.us/img253/9229/p5280196ag9.jpg


Ma ljudi moji koja je ovo ljepota
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 11:24
Biba a kako bi bilo da pređeš u članove????

Mislim da ovakve ljepote ne treba skrivati nego pokazati .smile64
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 13:24
slažem se sa teak trebala bi se priključiti forumu.svaki biljoljubac nam je dobro došao a posebno s ovakvim iskustvom
Ako čovjek ne zna prema kojoj luci plovi, nijedan vjetar neće biti povoljan.
Seneka
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 20:33
Biba slike su ti predivne!!!!!!!!!!
Na vrh
cedar View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cedar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2008 u 23:30
dobro veče ... Smile ... 
veliki stari cedar prekriva mi preko 80% dvorišta ... pokušala sam saditi travu, razne đardine ... ali na moju žalost sve se održi par mjeseci i uvene Unhappy ... molim vas ako imate neki savjet, ideju i sl. ....  ili možda znate koje biljke bi se održale uz cedar ..... unaprijed zahvaljujem na vašem odgovoru
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2008 u 22:11
Evo linka koje biljke uspijevaju u hladovini, možda pomogneSmile

http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=1461&PID=95185#95185


Na vrh
Irnan View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Irnan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2008 u 16:25
Drago mi je što sam vas pronašla. Koristim priliku, da vas lijepo pozdravim i zaželim lijep i ugodan vikend.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2008 u 17:49
dobro došla Smile
Na vrh
Vader View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vader Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 00:11
Slučajno sam saznala da postoji i ovakav forum - odlični ste! Pozdrav svim zelenoljupcima...ja sam doduše veliki amater ali trudim se, nešto uspijeva a nešto baš i ne, možda me vaši savijeti prosvijetle. Mislim da ću se svakako opet navratiti do vas...a do onda, veliki zeleni pozdrav smile159
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 08:28
Dobro došla Vader. Samo ti nama budi i aktivniji član! smile219
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 15:30
Originalno poslano od člana Vader Vader napisao:

Slučajno sam saznala da postoji i ovakav forum - odlični ste! Pozdrav svim zelenoljupcima...ja sam doduše veliki amater ali trudim se, nešto uspijeva a nešto baš i ne, možda me vaši savijeti prosvijetle. Mislim da ću se svakako opet navratiti do vas...a do onda, veliki zeleni pozdrav [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot41.gif" height="83" width="83" align="absmiddle" alt="smile159" />


Hi Vader......ak buš aktivna ko na " našoj maloj radionici snova " ... nitko ti ovdje neće odoljeti
Na vrh
Vader View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vader Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 23:44

Hi i tebi i naravno svima ostalima...pa da se pridružim ak me primate? Big%20smile

Naročito volim kaktuse, na jednog sam specijalno ponosna (naravno da mu ne znam ime...ja ga zovem "mama" jer je već dosta star i od njega imam puno djece i prekrasno cvjeta...to je onaj cvijet za jednu noć. Ali bilo je i biljaka koje sam doslovno satrala, a da još uvijek ne znam kako i zašto, pa bi tako za vas imala i pokoje pitanje (knjige mi baš nisu u tome pomogle). Eto, da vas ne davim više, želim svima laku noć smile49
Na vrh
branka View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2009 u 20:38
halo , ljudi  neda mi dase ulogiram kajs e dešava , stalno me traži neki sekuriti cod nek mi neko reče kaj je sad 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 07:17
to je zato jer niste logirani... i tada morate upisti sigurnosti ko0d koji osigurava da netko ne bih iskoristio kakvu skriptu te spamirao forum.
Na vrh
more View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 15:58

Za administratora:

Nešto prije podne sam ispunila sve za registraciju na ovaj forum i na mail mi je trebala stić obavijest, aktivacijski email. Ali još ništa nisam dobila. Ne mogu se uopće logirat bez toga. Ne znam kako to ide ovdje. Koliko se čeka? Ili je u nečemu problem? Unaprijed hvala na odgovoru Smile
Pozdrav!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 17:01
vijerovatno je mail zavrsio u spam folderu ili tresh ili kako se vec ne zove folder za neželjenu ostu.. tako da to treba provjeriti ili ste krivo upisali mail adresu
Na vrh
more View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 12:53
opet se javljam u vezi registracije. poslala sam vam mail, al odgovora  nisam dobila, tako da se javljam ovim putem. aktivacijski mail koji sam trebala dobiti... provjerila sam spam folder i sve je ok i svoj mail sam tocno napisala. pokusala sam se registrirat sa drugim mailom i pod nickom more.st, al dogodila se ista stvar. aktivacijski mail nisam dobila :(  mogu se logirat na forum, ali ne mogu ama bas nista napravit. zbilja mi nije jasno u cemu je problem. da li postoji nacin da se nekako ukljucim tj da sudjelujem u forumu? da nekako dobijem taj akt.mail?
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 13:01
more koliko ja vidim ti si registrana danas od 11,36 imamo neke probleme a koliko vidim administrator ih riješava
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.