Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - maslacak7-moj dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


maslacak7-moj dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: maslacak7-moj dnevnik
    Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 15:36
evo vidim svi imaju dnevnik pa da i ja otvorim svoje stranice...
posto je bezveze pisati sta sam radila prije krenucu od danas...   jutros sam zalila sve cvijece,naravno i na balkonu gdje moram proci 15-ak stepenica i to za svaku kantu posto gore nije sreden kat... optrgala pelargonije... napunila smeca...pa krenula dolje u cvijetnjak..cijelu vrecu sam ruza brezala(ocvali cvijetovi).. nije me bilo par dana i posla se skupilo...trava raste ko luda...posadila cvijece koje sam jos imala...pograbljala sve i eto skupilo se 2 vrece samo iz jednog dijela..  tikvica koju sam si posadila jer ju ne jede nitko osim mene narasla je kao luda...list je velik ko globus...  uz to su i moja 2 patlidana koja naravno opet samo ja jedem...cvate,jupi!!!   za danas dosta posla napravljeno...sutra je nedjelja pa je odmor a u ponedjeljak moram po zemlju i neke teglice posto ima sta treba presaditi...i stizu nove sjemenke za cvijece koje sam na netu nasla....  jedva cekam ponedjeljak....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 19:50
čestitam na otvaranju dnevnikaWink 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 23:17

Super ,sada i tvoje radove možemo pratiti....

Ovako kada pišeš ,tek tada vidiš koliko si vrijedna taj dan bila!
smile141
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 23:30

trebala sam pisat prije kad sam kopala,vukla kamenje  pa mi se nije svidjelo i vozila nazadsmile42..bit ce posla ima uvijek nesto za radit...zezaju me moji da bi trebala staklenik otvorit posto sam stalno vani oko cvijeca...

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 16:01
evo jucer nisam nista radila jer me kisa zafrkavala... uspjela sam samo ruze porezati da mi nove pupice mogu tjerati... baka mi rekla da odrezem nakon sto ocvate cvijet ispod drugog lista i da  ce mi brze i dulje cvasti...  mogu reci da je sve sad u pupovima..
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 16:03
danas sam dobila od nata07 alisum i nocne frajle...odmah sam isla posaditi(skoro mi rucak zagorio) dragi nije skuziosmile156... sad mi je prevruce al kasnije moram ici u kopanje slaka... raste ko lud...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2009 u 01:00
danas sam cupala travu...raste ko luda... posadila sam sjemenke zute dature i neke egzoticne biljke sta sam kupila...nadam se da ce niknuti...  vruce je i krepala sam vani...zalila biljcice...skupljala sjemenke...  
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 11:07
Bravo draga vidim i ti imaš dnevnik - sve pohvale, rado ću malo zaviriti u njega i pročitati što radiš.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 19:09
evo nakon par dana i mene...komp tj.veza mi nije sljakala pa nisam mogla tu...  svasta sam radila u vrtu al naravno najvisesmile161...trave kao u prici...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 19:13
sve raste po malo ,al trava ko luda..vec mi ide na zivce ...svaki dan smile46...  sta bi da imam toga puno...  i ovako dok jedno opljevim na drugoj strani naraste novo...  sve sta sam dobila  a uspijelo je niknuti ili sam dobila raste...osim ako naravno puzevi ne pojedu...  objavila sam im rat smile176
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 19:15
imam nekih biljki koje su posadene al neznam sta je (vidjet cete u mom vrtu) pa  ako tko zna puno bi mi pomogao...  e da i naravno presretna sam narucila sam si neke sjemenke( neznam jel smijem reci al na aukciji ih ja licitirala najvise)smile72 i jedva cekam kad cu ih moci posaditi...naravno bit ce i za podjelit
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 19:17
pokpila sam sjemenke od svega sta sam imala...tako da stvaram zalihu da mogu i ja vratiti  kao sto ste i vi meni dale...ima nevena,uresnice,gloksinije,neke kojima neznam nazivai tako... necu vise dosadivat...za sada toliko...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 21:35
danas konacno malo u vrtu nakon silne kise.. blato je i dalje... presadivala neke biljke koje su mi od kise istucene...neke mi je naravno i moj pas zgazio...  puzece pelargonije mi istucene..punu vrecicu sam danas napunila obrezivajuci ih.. da ne kazem da su mi zivci proradili kad sam vidjela da mi na listovima neke tockice pocinju...
i to bas na meni najljepsima...poludit cu a toliko ih pazim...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 21:37
nekim pesticidom sam ih pospricala ako pomogne dobro ako ne,nabavit cu drugu vrstu sljedece godine...tu ih bura istuce i onda jadne mladice sve polomljene...
slikala sam slike da vidite sta ja to jos imam za urediti...stavit cu ih ako mi internet bude radio kako treba...

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 21:40
sjemenkice skupljam...bit ce ako sve uspijem dosta toga...nicu mi i neke nove biljkice...  zapelcala sam neke papucice...fukciju...  naravno nema kod mene dana da mi pas nesto ne sredi..tako su i danas zavrsile 4 tegle prosute...Angry... tako da sam imala i to za srediti...
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 22:31
Joj peseki...pričaj mi o tomeLOL Moja dva me stalno prate na vrtConfused
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 12:59
je al moj je veliki pa kad stane na sta to odmah pukne...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 00:29
nakon dugo vremen ada i ja napisem koju rijec...u vrtu kaos...od vrucine popadalo lisce s ruza(a vjerojatno i od bolesti),trva jedina uspijeva...kako gosti dolaze i odlaze nisam napravila gotovo nista u vrtu...ne nisam ljencarila al sve su to bile sitnice...danas sam se uhvatila posla,rukavice na ruke i krenulasmile158...ne moram ni pricati da sam na kraju bila sva mokra,izdrapana od ruza,zmazana...al posao sam napravila...pocupala suhe margarete koje prolaze..naravno sjeme pokupljeno...kao i sjeme mnogo toga...posadila jos neke cvijetice..pospremila suhe lukovice frezija i nesto narcisa....
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 00:33
cinije mi imaju sad neku cudnu boju listova,vjerojatno pepelnica(sivkaste je boje)...al necu cupati jer onda necu imati nista od cvijeca...presadila hostu jer mi slabo raste...poslagala kamenje oko lavandi...to mi naravno razvlaci moj pas....moram skupljat kamenje za kamenjar...skupiti i kamenje za napraviti rub oko cvijetnjaka...posijala sam neke sjemenke...posadila neke ruze...
uglavnom naradila se ko konj...i onda jos sve zalila ...
ispod smokve padaju plodovi i iskreno ludim...samo mi smrde...jedva cekam da produ i da mogu sve pokupit i baiti...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 00:34
sutra moram sjeme jos pokupiti od cleome  i nocnih frajli...kupiti neke sjemenke...imam posla...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.