Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sirom Bosne i Hercegovine...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sirom Bosne i Hercegovine...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
Korisnik
Poruka
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 23:22
Naravno da će biti slika.Prelijepih mi krajeva imamo.



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 10:52
Boze, koja lepota Shocked! Stari grad, zelenilo, sume, jezero, planina, cvetovi... pa jos uz sve to takva kava Wink. To je ono sto mi fali i treba za potpuni dozivljaj srece! Nemojte mi uskratiti, dajte jos!
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
ervina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 24 Svibanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ervina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 17:49
super,prekrasno,,,a sviđa mi se što paziš na detalje...i ja bi poslala par slikica svog Bihaća,ali neznam a da se sad učim kako ide,nemam vremena...Džomba,samo nastavi,,jedino ću ovako upoznati svoje gradove,drugačije i neću...Išla sam u Sarajevo,Brezu,B.Luku...prolazila onako nabrzinu kroz još neke gradove,i ovo po USK ali da sam se baš zadržavala i obilazila - nisam,kad mi je sve naglavačke.
Na vrh
montokuc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Svibanj 2009
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje montokuc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 16:46
Bio sam u TRNOVU....




...A BOGAMI I U SARAJEVU I TO NA BAŠ ĆARŠIJI!











Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 08:23
Jel Sarajevo gde je nekad bilo
il se mome srcu ucinilo,
jel se sta promjenilo
jel Miljacka voda presusila ,
jel mi stara majka ozdravila,
jel me draga ostavila?
 
A livada kod Trnova mami Wink!
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 11:19
Predivne slike..U Trnovu nisam bila nikad,a blizu je Sarajeva.Sad kad vidim koja ljepota morat ću to uživo da vidim....Imam i ja nekih slika,pa dok uhvatim vremena postavit ću koju na forum..Ne samo Sarajeva,nego i drugih gradova BiH..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 22:15
I dok su napolju opale temperature...snijeg pada...evo par slika s Vrelo Bosne,Sarajevo da nam malo ugrije srce Smile...
(slikano u aprilu 2009 g. )
















Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 22:17
Dzomba super slike.Sad je ovo pod snijegom..Imam i ja nekih slika iz pionirske doline,al nikako da ih ubacim...Al, hoću,čim uhvatim vremena...
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 22:19
jednom ko dijete bila sam u Drvaru i to je moje sve od Bosne što sam vidjela, ali gledajući ove slike ko da sam bila tamo , prekrasno
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 22:25





















Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 22:33
Hvala vam Tongue....kao sto sam vec negdje napisala,foto-aparat mi je u kvaruCry tako da gledajuci slike iz Albuma se sjetih da sam dosta toga rekla da cu ubaciti i ovdje ali nikad naci vremena...al' evo nasla sam "5 minuta" slobodno Big%20smileWink....
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 22:49
Lijepe slike Dzo, samo ti nama stavljaj sve slike koje imaš i drago mi je da si tu Wink
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 23:03
Joj cure pa ja nisam ovo vidjela do sad. Uvijek sam se pitala zašto to ne postavi neko . Ma krasne su slike -a naši gradovi su predivni ama baš sve i jedan. Džomba -Alisa --i svi ostali -Bujrum--------kod mene............ u našu Bosnu jer se ima šta i vidjeti i nadiviti---od Bihaća pa sve do Prijedora -------Banja.luka -Sarajevo -Mostar-i dr - To svak treba da vidi - Svaka čast Džomba na ovim slikama
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 23:09
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Lijepe slike Dzo, samo ti nama stavljaj sve slike koje imaš i drago mi je da si tu Wink

 

Tu sam ljepotoEmbarrassed..navratim gotov svako vece da vidim sta ima kod vas.. prosetam vasim vrtovima,galerijama Wink...popijem s vama solju caja i idem na spavanje TongueTongue....
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 09:07

Predivno.

Odlična ideja za skupnu temu. Pa tako eto obogatili ste nas za divne krajeve koje nemamo priliku vidjeti u živo!ClapBig%20smile 

Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 17:35
Hvala na slikama, bas mi je lepo kad ovako skitam s vama . Jutros me jako obradovala vest da je od 13.XII
uveden redovni voz na relaciji Beograd-Sarajevo, odmah sam pomislila na prolece i cevape u tom gradu .
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 19:30
Bosna ima mjesto i u mom srcu, a naravno da za to imam i dokaze..

Krenuli put Mostara, neko je spomenuo stare kuce..






Zavsrili u Jablanici...






A sve je krenulo prije par godina u Kravicama, prekrasnim slapovima kraj Ljubuskog!




Stavila bi i slike Bihaca, ali ima ih za to bolje opremljenih na forumu:)
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 19:39
Samo ti stavi slike Bihaća. Neće se niho ljutiti. Svaka od vas ima svoj kut odakle snima... a mi ćemo ovako iz fotelje lijepo putovati!
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 20:21
Originalno poslano od člana mimar mimar napisao:

Hvala na slikama, bas mi je lepo kad ovako skitam s vama . Jutros me jako obradovala vest da je od 13.XII
uveden redovni voz na relaciji Beograd-Sarajevo, odmah sam pomislila na prolece i cevape u tom gradu .


Da, i ja sam to čula jutrosSmileAko te put nanese,javi se,pit ćemo kaficu,pravu bosansku kahvuBig%20smile
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 22:05
 
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Predivno.

Odlična ideja za skupnu temu. Pa tako eto obogatili ste nas za divne krajeve koje nemamo priliku vidjeti u živo!ClapBig%20smile 


 

A potrudit cemo se da tako bude i ubuduce Tongue Wink...Hvala ti baka Tongue...
Wink
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.