Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - maslina55-što radim kad ne radim
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


maslina55-što radim kad ne radim

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 7>
Korisnik
Poruka
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 13:22
Draga Maslino, oduševila sam se tvojim radovima, naročito slikanjem na porculanu. Stvarno imaš mirnu ruku i krasno rišeš
 
I sama se, uz izradu nakita, bavim i izradom suvenira i ukrasnih predmeta, naročito o Božiću i Uskrsu, stoga me veseli vidjeti ovakve divote s puno smisla za boju i prostor.
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 13:28
@orca,brat od @more je stvarno umjetnik a za ovo što sam ja radila volim reći da je to zanat.
Sva sreća da sam bila tako ljubomorna na to što radim da nisam dala ništa od sebe dok mi sin nije rekao:"Kaj ti je baka kupovala premalo igračaka pa si sad frustrirana?!Slikaj si to i pokloni ili prodaj!"Lamp
 
Zato imam sačuvano toliko slika od prije jer se danas stvarno ne bih mogla sjetiti što sam ikad napravila.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 14:04
Originalno poslano od člana maslina55 maslina55 napisao:

@orca,brat od @more je stvarno umjetnik a za ovo što sam ja radila volim reći da je to zanat.
Sva sreća da sam bila tako ljubomorna na to što radim da nisam dala ništa od sebe dok mi sin nije rekao:"Kaj ti je baka kupovala premalo igračaka pa si sad frustrirana?!Slikaj si to i pokloni ili prodaj!"Lamp
 
Zato imam sačuvano toliko slika od prije jer se danas stvarno ne bih mogla sjetiti što sam ikad napravila.
Super da si sve poslikala, jer i mi sada s tobom možemo uživati u tvojim radovima...
Mogu ti reći da sam iznenađena šta si ti već radila...ovdje je nedavno bila pomama za tim magnetićima (prije par mjeseci) i kalupićima.
ja ih doduše nisam nikada još niti probala raditi ali tvoji su mi super...mislim za morski motiv može biti ružan??? Pa naravno da ne može.Wink
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 14:32
@proljeće:Pa naravno da ne može!!!
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 23:34
Vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Jako lijepi radovi. Najviše me oduševilo crno-bijelo posuđe i mali kuhinjski kalupići- Svaka čast
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 23:35
nastavimo...
 
POVIJEST III
 
kutije pokrivene pjeskom s plaže i školjkama..,školjke prave,zvjezde modelirane iz kalupića...
 
 
 
školjke modelirane iz kalupa,ima li razlike?
 
 
 
što ima unutra?
 
 
 
 
sličice od školjki i pjeska...
 
 
 
 
još morskih srčeka...
 
 
 
 
malo terakote...
 
 
 
 
ribice i sunca magnetići...
 
 
 
malo morskih konjića...
 
 
slike plavo-bijele...
 
 
 
 
i zdjelica-ribica...
 
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 07:22
Prekrasno!!! ALi favorit su one sličice sa školjkama , a okvir od pijeska! Thumbs%20Up
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 12:44

Prekrasno, prekrasno, prekrasno... a naročito kutijice pokrivene pijeskom i školjkama, bilo pravima, bilo iz kalupa.... i naravno, sve plavo-bijele kombinacije 

moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 00:12
Malo da se vratim u sadašnjost,neki eksperimenti,ove ribe su bile prekrasnih boja,kad su se ispekle(mislim tanjur u pečnici)boje su izbljedile i promjenile se.Znači,operacija neuspjela...
 
 
 
 
još jedna slika na staklu,kale...e njih nisam pekla jer su to boje koje se ne peku,samo kontura...mislim da je operacija uspjela...a pacijent?Thumbs%20Down
 
 
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 09:58
smile227 prelijepo! a ribice su mi (ove zadnje) najbolje, volim nježnije boje! ...ustvari, meni je ovdje sve lijepo!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 13:39
dobro ženo draga, jel ti želiš da ja poludim i smile98do tebe...pa ovi radovi su za poludjeti...ima li nešto što neznaš raditi i što ti ne ide?
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 14:00
@mnataša,ma vidiš da "svaštarim",probavam sve što vidim,zato svjesno izbjegavam ,recimo ,u hobby dučanima odjeljak za slikanje na svili,jer bi sigurno to radila...imam nekog nakita koji sam pravila al sam se othrvala,stavim jednom,ma ne mogu se sad ni sjetiti,pročaćkat ću ..
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 14:53
Drage moje,Već dosta dugo na ovom forumu pratim Vaše radove i međusobnu komunikaciju i  toliko mi se sviđa da sam se danas registrirala
na forum kako bi i ja mogla nešto reći i pokazati. Moji hobi su "sve i svašta" što kažu moji kod kuće od makramea, heklanja, slikanja na drvetu, platnu ,staklu, staklenim flašama , čašama, salvetna tehnika.... Dosta sam radova napravila i poklonila, nešto imam i kod kuće pa ću pokušati uslikati i pokazati vam . Do daljnjeg vas pozdravljam
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 21:11
maslina ovo je fantazija od radova,moj naklonsmile141smile211
brani dobro nam doslasmile73,i pokazi nam svoje radove sto prije,veselimo sesmile78
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 21:13

@brani pozdrav i dobrodošla,i ja sam tek nedavno tu,budi gost na mojoj temi dok ne poslikaš svoje fotke.Onda lijepo otvori svoju temu i fotkaj ,stavljaj slike,radi i uživaj!

Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 21:37
Evo nešto nakita koji sam spomenula,sasvim slučajno sam to napravila i uspjela sam se othrvati nastavku...ma dobra kolegica bila je počela ići na tečaj izrade nakita ali joj nešto nije išlo pa je onda sve što je nabavila ,"uvalila" meni jer da imam smisla pa.....i.t.d
E pa čim sam to uhvatila u ruke bez puno razmišljanja,u jednom dahu napravila sam dva kompletića nakita za moju kolegicu i njenu kčer,koje nisam pofotkala a ovo je ostatak:
 
...tanka žica heklana u vjenčić i upletene perle...
 
 
...još malo perli  na žici...
 
 
...jedan ljetni kompletić...
 
 
...nešto ozbiljnije u crnoj...
 
 
 
 
 
i u smeđoj boji...
 
 
 
i na kraju nešto veselo,šareno,mladenački a zapravo od ostataka...
 
 
 
i to je sve...potrošila njene perlice,rastavila dve tri stare ogrlice,ostatak nanizala na jednu žičicu,zatvorila kutiju i ostavila.....ne što ne bih željela nego što nemam vremena...
 
 
 
AHA,mala kala na cimetu na drugoj slici ostatak je kitice iz kompleta za jedno vjenčanje moje mlade rodice koje sam kompletno priredila od pozivnica ,zahvalnica,kitica ,narukvica i sl.
 
 
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2009 u 01:07
fantasticni radovi!!!!!!!   svidaju mi se kutijice i slike sa skoljkama...super izgledaju!!!!!!!
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2009 u 19:23
smile55 lijepo, prelijepo!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2009 u 20:48
Svima puno, puno hvala na posjeti i komentarimaHug,vi ste jedna sjajna družina!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2009 u 19:02
Maslina55, sad me opet hvata volja da nastavim slikati po staklu, po porculanu  (dugo već nisam). Napokon još netko na ovom forumu tko se zabavlja s ovim tehnikama.
Krasni su ti radovi, raznoliki, jedan ljepši od drugoga, ribice, školjkice, neznam što mi je ljepše.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 7>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.