Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - maslina55-što radim kad ne radim
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


maslina55-što radim kad ne radim

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 7>
Korisnik
Poruka
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2009 u 23:35
Baš mi je drago što si se javila OTOK,pa svako malo naletavam na tvoju temu ali nikako da vidim nešto novo,ti ćeš znati od kud mi predlošci za slikanje na staklu,vidjela sam da se s tim baviš i to uspješno,Baš se"borim" s nekom vazom,"skinula "sam fuksije pa je teško s bojama neke za staklo se mješaju izvrsno a neke su guste i  ne peku se ali se ne daju ni obrisati ako se pogriješi...ma što sad tupim,doći ću na tvoju temu ,daj slikaj ,dobra si u tome...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 08:59
Nemam sad vremena, čekam za to jesen i zimu
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 12:56
Ok.OTOK strpit ću se do jeseni a do tad ću sama,ovo sam radila u nedjelju
 
...danju kao vaza...
 
 
...noću kao svijeća...
 
 
još jedan dnevni pogled...
 
 
još jedan noćni..
 
 
i zadnji dnevni...
 
 
...svaki put je drukčija...
 
 
 
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 13:04
Još nešto iz paketa darova za moju prvu berbu maslina...
 
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 13:09
I iz paketa starih radova iz garaže...
 
 
 
...studija keramičkih pločica..upotrebljivih za ugradnju i perivih...
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 14:33
Ponavljam se... ali moram reći... prekrasno, prekrasno, prekrasno... naročito slikanje na staklu kojeg i sama jako volim, ali nedovoljno često prakticiram.
 
Prelijepi motivi i savršeno oslikano... prava si majstorica i vrlo svestrana, draga Maslino
 
Užitak je ući u tvoju galeriju Smile
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 21:41
smile120
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 00:56
moram se složit sa primaverom. pravi je užitak gledat tvoju galeriju! smile78
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 13:37
POVIJEST IV
 
 
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 14:18
pa maslina draga.... pa zaista ne znam šta mi je ljepše. baš mi je drago što tvoja radionica nije meni blizu... naprosto bih bankrotirala, jer mi je sve takooooo dobrooooo!!!!
mislim da ću ipak izdvojiti kalu, na kale sam baš osjetljiva
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 16:52
preslatka mi je ova plava ribica u provom redu...tako mi milo radi...
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 16:53
jao i ova dnevno noćna vaza svjetiljka pa omg funkcionalnost i ljepota na najvišoj razini...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 19:58
Kako volim tvoje raznolike i svestrane radove, svaki put se ugodno iznenadim! smile198
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 23:42
Draga maslino.....nastala je panika u meni...želim i ja....i ja sam puno svaštarila, recimo to tako, gledajući tvoje radove....mislim da ću se razboljeti od navale želje, kalupi....gips, das masa , boje za staklo, fimo, window color....da barem imam sto ruku....
Svaka ti čast draga, stvarno možeš biti ponosna na sebe i svoje radove.
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 23:51
Ajme draga.....što mi radiš


...a da mi ipak popijemo tu kavu još ovo ljeto ...tko će dočekati jesen da se konačno upoznamo   
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 15:58
tek sada sam otkrila ovu silnu ljepotu...zbilja se ne moze nista izdvojiti...ali ja bih ipak izdvojila ono malo posude...preslatko je...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 00:10
@Primavera,@Željka23,@more:hvala za pohvale!
@malena malena: 55 je moja godina proizvodnje i od sad i broj mojih godina,56 još ne!
 
@orca,@Izzy,drago mi je što vas moji radovi vesele jer i ja skoro svaki dan obiđem desetak tema i veselim se svakom novom radu,,,!
 
@hippy:ma može kava ,naravno al sam sad nekoliko dana "zgužvana",od utorka na dalje može...
 
@lula:ma to je ovisnost i zaraza.Svima nam fali vremena,a što se tiće raznih tehnika i materijala i raznih vidova multitalentiranosti,sigurna sam da tko je talentiran za jedno,talentiran je i za drugo samo to treba sam otkriti..
 
@goga,ti si jedno krasno ,otvoreno ,hiperaktivno i druželjubivo biće i još svašta lijepo stigneš napraviti i baš mi je drago što ti se kod mene sviđa...
...i to malo posuđe su kalupići,izlije se jedna i druga polovica pa se ljepe.
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 00:15

@goga...pogodak u sridu,to i je rađeno po skici Zvjezdane noći V.v.G

Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 00:17
hihi...da, zbilja sam hiperaktivn


jos sam jednom pregledala galeriju...i definitivno mi je favorit ona prva tacna, staklena...oslikana bojama za staklo...

ta slika me nevjerojatno svojom kompozicijom i izrazajnoscu i intezitetom boja podsjeca na van goghovu zvjezdanu noc...predivna je...obozavam gogha i njegov nacin slikanja...tacna je za cistu desetku...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 00:19
Originalno poslano od člana maslina55 maslina55 napisao:

@goga...pogodak u sridu,to i je rađeno po skici Zvjezdane noći V.v.G




hihi..obozavam umjetnost...jos kao srednjoskolka doslovno sam gutala literaturu s podjecja povijesti umijetnosti i arhitekture...morale su neke "posljedice" ostati... [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" />


PS. ne kontam kako se moj post nasao iza ovog posta...e bas smijesno...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 7>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,441 sekundi.