Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje slike
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje slike

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 17>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 22:14
Ja sam radila s bojama za tekstil, i to za svijetli tekstil (postoje boje i za tamniji)... To sam radila presvlaku za košaru za ručnike na ne znam više kojoj stranici svoje galerije, no nije ni bitno! Nisam oslikavala bojama već radila šablonu u motivu hibiskusa i ostala sam oduševljena teksturom tih boja za tkaninu! Lijepo su guste i odmah se upijaju u tkaninu, ali se pak može dobiti s njima krasan prijelaz boja iz jedne u drugu! Fiksirala sam rad (kad se osušio) glačalom s naopake strane i piše da se može prati i do 60 stupnjeva u perlici iako još nisam probala! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 12:51
Ajme koja inspiracija!!!
 
Aktovka je zaista pre, pre,prekrasna!!!
 
Ali i ostali radovi su mi zaista originalni...bit će ovo ljeto skupljanja školjki po plaži...
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 22:39
                



jučerašnji rad
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 22:41


ogrlica  za moju Maju 
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 22:45



pokušaj slikanja na platnu, dosta loše slikano jer mi je sin razbio ekran aparata pa ne vidimo kako slikamo
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 23:32
zaista si umjetnica...prekrasno...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 07:41
Nadam se da vam se sviđa moj cvijetnjak,uživo još bolje izgleda, a ovo slikanje na platnu nije baš nešto , dosta  je teško slikanje jer platno traži dosta boje i upija pa rad nema onu nježnost i mekoću.....mislim da znate što sam htjela reći. Mnataša hvala,hvala......
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 08:26
 
Prekrasni radovi. Originalno, lijepo, uredno. Svaka čast!
ANĐELKA
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 09:54
Brani, prelijepo je! Click%20Me!
(koje boje koristiš?...ja radim s uljem i akrilom, ponekad akvarel)
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 10:41
monna , ja radim samo sa akrilnim bojama jer ovaj način crtanja zahtjeva gustoču boja i zato što su akrilne boje pokrivne, pa ako pogriješim samo naneseš novu boju(platno i papir) a sa stakleninih površina jednostavno ostružeš ili opereš. Ako si probala  crtanje na staklu uljanim bojama htjela bi
znati tvoje iskustvo... pozdrav
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 12:02
Draga brani...koliko ljepote si mi priušitila dok sam gledala tvoje radove...hvala ti. Uživala sam. Imaš ruku umjetnika i taj dio sebe nemoj nikada ostaviti, jer tu ruku prati i umjetnička duša. Svaka ti čast.
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 11:55
lula zahvaljujem ti na pohvalama. Sada ću 10 dana samo raditi ,jer mi je sin digitalac odnio na more, a onda kad se vrati sve  slike staviti na forum
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 13:56
Brani, ulje na staklu mi je teže raditi nego akril, baš zbog gustoće. Slike su onda dosta reljefne, zbog debljeg namaza. Njega ipak koristim najviše za slikanje na platnu.
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 17:44
hvalka monna na informaciji,ostajem onda na akrilnim i bojama za staklo
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 17:49
Tegle za cvijeće su jako lijepe, ali me ogrlica oborila - predivna je! Baš onako, prava morska! Jako lijepe boje si koristila!  smile46 Platno mi je također lijepo, nemoj odustati, možda treba samo malo eksperimentirati? 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 08:57
Izzy, ekspermentiram stalno ali ja sam ti veliki perfekcionist,volim uredan rad i često nisam zadovoljna učinjenom.Trenutno radim etui za naočale(10 kom), kupila jeftino  , oslikati ću i dati kod djevojke koja ima kozmetički salon, možda se koja njezine mušterija  zainteresira. Jedino mi je problem odrediti cijenu.... Ne mogu vam ih pokazati, već sam napisala da mi je sin odnio digitalac na more.....
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2009 u 07:55
drage  moje forumašice, moram vam se pohvaliti da sam jučer bila u gljivama(varganji) sa mojim mužem i prijateljima. Ubrali smo oko 100 kg svaki. Nočas čistili do 1 sat.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2009 u 10:08
Isusek! ja to dobro vidim?? 100 kila? Ajme! 
Ja bih bila sretna da nađem 2 vrganja!
Slikaj obavezno!Thumbs%20Up
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2009 u 10:21
Poslikano na mob. kad sin dođe pošaljem vam sliku, put puncat stol...strašno bilo za vidjeti. Ove god. kod nas ima vrganja jako puno, a samo da opišem naš jučerašnji nalazak. U početku tu i tamo koja gljiva, puna košara za 1 sat hoda, a onda nas muževi zovu još u brdo i naveli nas točno u vrt varganja. Kolegica mi ovako kaže:Isuse, da se se vidjela kad si stala u te silne vrganje, malo si zvala, malo slikala, malo brala. skakutala... bilo je neponovljivo.Idemo i danas,  samo ne znam što ću s njima jer mi je pun frižider
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 18:05
Ajme, ne mogu vjerovati draga Brani... Toliko vrganja na jednom mjestu, gdje toga ima? smile39 Iako mi danas baš i nije do jela zbog očajne crij. viroze, obožavam vrganje ali nikad ih nisam ubrala više od par komada. Ako imaš uvjeta najbolje ti je da ih nanižeš na čisti konac i staviš na sušenje na mjesto gdje stalno ima malo propuha. Kad se dobro osuše možeš ih koristiti jako dugo.
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 17>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.