Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - anastazija - ručni rad
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


anastazija - ručni rad

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 8>
Korisnik
Poruka
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 12:01
Draga Anastazija, rijetkost je danas vidjeti da mlada osoba poput tebe veze na ovako krasan način, s toliko ljubavi i smisla, i samo sam napisala ono što sam osjetila kad sam vidjela tvoje rukotvorine....vrlo dobro znam iz iskustva koliko je vremena, strpljenja, ljubavi potrebno da se napravi ovako nešto, a danas je, nažalost, takav rad out, nedovoljno cijenjen i poštovan, stoga sam dvostruko oduševljena ovime što radiš i nijedan kompliment nije pretjeran...a kaj se tiče zadržavanja pri zemlji Wink, nakon tvojih riječi i meni je potrebno neko opterećenje da me zadrži da ne odlebdim  Bench%20Press
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 11:04
Prekrasni božićni radovi! Stvarno si majstor za ručni rad,meni bi trebalo puno vremena za tako nešto Embarrassed...i nisi jedina kojoj pada Božić na pamet, sinoć nisam mogla zaspati i odjednom se sjetim kako bi bilo lijepo imati lila kuglice za bor Smile
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 16:05
hvala monna!smile79
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 07:30
preljepo je ja znam nasvavati gomblene al na platnu neznam,al morat cu ja zaposlit svoje cure u udruzi da me nauceLOLLOLLOLLOL
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 08:04
rosa2, u usporedbi s tvojom čipkom ovo je mačji kašalj. uopće ne sumnjam da ćeš i to savladati! 
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 23:05
fantasticni radovi...to oduvijek zelim nauciti al nazalost ostala bez baka rano i nema me tko nauciti...fantasticni su radovi,stvarno! ja heklam,vezem malo goblene,nesto sivam al ovo neznam...odusevila si me...morat cu nekako probati...nadam se da nije tesko...
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 08:02
ajme anastazija, kako je ovo prekrasno. Uvijek sam se divila zenama koje su u stanju tako nesto napraviti. Ja, nazalost, nemam dovoljno ni strpljenja ni interesa za to, ali s obzirom na to da zbog svoje sire obitelji ipak znam kako to funkcionira mogu samo raci: moj duboki naklon majstorice smile227
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 21:11
maslacak, Iluvia hvala vam cure!smile78
 
maslacak, nije teško pogotovo ako imaš volje. a obzirom da heklaš, vezeš goblene, vjerujem da bi i ovo za čas savladala. ja sam naučila od mame. naravno, kad sam bila mlađa nije mi baš bilo fora, a malo poslije sam se zainteresirala pa probala i nisam požalila. uvijek mi je zadovoljstvo stvoriti nešto sa vlastitim rukama.
 
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 21:34
Radovi su ti prekrasni, a uz čestitke tebi, čestitke idu i mami, jer očito da je bila dovoljno strpljiva u vrijeme dok to tebe baš nije zanimalo.
A na ovu rečenicu sam se od srca nasmijala, starice Wink
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

 
 kad sam bila mlađa nije mi baš bilo fora, a malo poslije sam se zainteresirala pa probala i nisam požalila. uvijek mi je zadovoljstvo stvoriti nešto sa vlastitim rukama.
 
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 09:20
Svestrano naše....bravoSmile
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 18:46
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Radovi su ti prekrasni, a uz čestitke tebi, čestitke idu i mami, jer očito da je bila dovoljno strpljiva u vrijeme dok to tebe baš nije zanimalo.
A na ovu rečenicu sam se od srca nasmijala, starice Wink
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

 
 kad sam bila mlađa nije mi baš bilo fora, a malo poslije sam se zainteresirala pa probala i nisam požalila. uvijek mi je zadovoljstvo stvoriti nešto sa vlastitim rukama.
 
 
smile223    LOLLOLLOL
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 18:46
lula smile78
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 23:38
ane divne su mi ove tvoje rukotvorine,imas moj naklonsmile211smile141
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 18:16
otkrila ja i ovu tvoju galeriju i ostala bez teksta......prekrasnosmile71
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 19:05

ni ja sama nisam bila u ovoj mojoj galeriji već duuuugo, ali to ne znači da se ništa ne radi. većeras završavam nešto sa već viđenim motivom ali svejedno ću kad operem  i uštirkam i popeglam staviti slikicu ovdje da mi barem služi kao ispričnica što me dugo nije bilo.

kaća smile79, maresmile79
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 17:26
Božićni motivi koje si objavila 26. kolovoza su upravo aktualni! Imaš lijepe radove.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2009 u 20:19
hvala ti Cimicifuga!
 
ja sam malo uranila ljetos sa tim motivima. ove godine sam radila nekoliko po narudžbi pa dok sam to napravila nije ostalo vremena za nove stvari... 
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 20:58

ovakva dva sam radila po narudžbi jednoj našoj forumašici.

motiv sam vam već pokazala, ali ovi su kako je ona željela ovalni i s crvenom čipkom
 
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 21:24
smile120
ANĐELKA
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 21:34
koja ljepota,bravo anesmile211
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.