Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lula - nekad prije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lula - nekad prije

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 18:59
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

da, znam tog zeku...svaki dan ga susretnem u ogledalu... (jest da mu s enekada baš i ne obradujem kada ga vidim, s obzirom kak zgleda....) smile39
 
Sreco ...to je zazo kaj su mu otpale uši, a prema potrebi se pretvara u zubic vilu, djeda Božićnjaka, joj jedino je sva sreca da za Sv. Nikolu kum a ujedno i susjed sebe obuće u Nikolu a sina u krampusa...moram naći negdje imam sliku...a ovi bris ispod stola...ha ha, kako se boje krampusa ( doduše više ne)



ja s enemoram obleći v krapusa...ja sem krampus...buhahahahah

Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 00:17
Originalno poslano od člana maslina55 maslina55 napisao:

Znala sam @lula da si strašna i s nestrpljenjem čekam dalje!
 
sutra maslino draga...sutra...danas sam imala nekih obaveza i takooooo mi se pajki...jakoWink
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 00:18
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

da, znam tog zeku...svaki dan ga susretnem u ogledalu... (jest da mu s enekada baš i ne obradujem kada ga vidim, s obzirom kak zgleda....) smile39
 
Sreco ...to je zazo kaj su mu otpale uši, a prema potrebi se pretvara u zubic vilu, djeda Božićnjaka, joj jedino je sva sreca da za Sv. Nikolu kum a ujedno i susjed sebe obuće u Nikolu a sina u krampusa...moram naći negdje imam sliku...a ovi bris ispod stola...ha ha, kako se boje krampusa ( doduše više ne)



ja s enemoram obleći v krapusa...ja sem krampus...buhahahahah

 
 
Ne, ti nisi krampus.....ti si moj anđelek....
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 17:23
Moja druga ljubav....pojavila se jednim djelom iz potrebe. Neznam da li je tko imao priliku, vjerojatno je ...imati troje dječice u vrtiću. Troje dječice znaći šest teta. U doba darivanja kao što su Uskrs i Božić i oni su htjeli da njihove tete dobiju mali poklončić i od njih...idem li kupovati ....gotova sam... a gdje su još i svi ostali nama dargi... tako je mama odlučila idem svakom napraviti sitnicu...
 
Ovo je bio pravi izazov...radila sam kao i sve ostalo uglavnom u noćnim satima....motivi su mali, svjetlo što si umorniji sve više smeta, ali ljubav je bila prevelika da bi se odustalo...
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 17:26
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 17:33

Onda sam shvatila ...da djeca uglavnom vole proslave tipa McDonalds jer tamo i gosti dobiju male poklončiće, a ne samo slavljenici...pa sam se dosjetila, a zašto nebi svatkome klincu koji dođe na ročkas napravila magnet...neka bude tipa tombole pa tko što izvuće

Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 17:37
Za Božić sam se već stekla iskustvo i uspijela ponovno malo i zaraditi....što je otišlo mojim klincima za poklone pod bor.
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 18:54
kako uredno obojano...baš nema greškice...svaka čast...
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2009 u 10:05
smile78kako veselo! Tko se nebi veselio takvom poklnu!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 18:51
bas fora..od cega si radila ona jaja i ove figurice...bas slatko...
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 19:34

jesu li ovo gipsani odljevci? znam kako je teško ovako sitne radove odraditi uredno, a ti si stvarno to dobro uradila.... sigurna sam da si uspjela u namjeri da svoju djecu odvojiš od računara i tv-a, bravo moderna mamo!!!

Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 22:11
Jesu , to su gipsani odljevci...jaja su otprilike 5x4 cm...ma guštam se pa mi je sve to baš sredstvo za opuštanje i smirenje....a i njima.
Na vrh
lullaby View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Srpanj 2009
Lokacija: Canada
Status: Offline
Bodovi: 261
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lullaby Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 03:55
Meni su one ribice prekrasne, a i bubamare takodje. Prava si umjetnica
Prijatelji su andjeli koji nas podizu kad se nasa krila slome
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 07:51
 
Radovi su ti stvarno prelijepi! Bravo za strpljenje i maštovitost!
ANĐELKA
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 09:40
Predivno !
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 13:47

Hvala vam na posjeti u ovoj galeriji...ako vam se stvarno sviđa kako radim posjetite ...me i u decoupage-salvetna tehnika....trenutno sam sva u tome i ostale moje ljubavi pate...

P.S. kako je lijepo raditi kad te netko pohvali....hvala vam puno.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 14:42
samo to nama daj šlifa za hvaljenje i nikaj ne brini...imamo te i zakaj faliti...kaj ne?!

Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 22:20
Hvala ti moj dobri duše.....ili još bolje hvala ti Bože što ona ima tako dobru dušu.SmileKaj ne?
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 23:04
je, tak je...

Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2009 u 14:41
Eto drage curice...sretan vam Božić uz izradu kuglica...
 
 
Potrebno
1 kuglica od stiropora
dva dezena traka iste širine - svake po dva metra ( najbolje su one širine od 3-4 cm )
špenadle , nemam pojma kak se to na hrvatskom zove...joj sjetih se pribadače
škare
skuhaj si kavu
jastuk pod guzu i idemo

1. U centar kuglice stavi se kocka trake po izboru ( meni je ispao pravokutnik jer nisam imala lijepe široke trake, no ne smeta)
2. Za početak ćemo slagati samo sa četiri reda...a kad to savladamo radim novi stripić u kojem se umeću redovi ...tako da ih može biti 8...itd
Izrežemo trakice otprilike oko 4 - 5 cm ( stavit ću vam slikicu kako mora izgledati...prvu si posložite da tako izgleda i onda po njoj režite dalje

3. Početi se može s više redova..ja sam se odlučila na četiri...bitno je da se sa toliko i nastavi osim ako se umeću redovi, ali tada se broj udvostručuje ( ako smo počeli sa 4 onda  ako udvostručujemo idemo na 8, ako počnemo sa pet onda udvostručujemo na 10).
Uredno se posloži vrh
4. drugi red se slaže tako da se vrh trokuta stavi točno između gornja dva trokuta. Treba obratiti pažnju da pri tome prekrivamo gornje pribadače da se ne vide i da se ne pomičemo za cijeli trokut nego otprilike za pola centimetra. Vidjet ćete sami koliko da prekrijete sve što treba.

Za ovo bijelo što se vidi ne uzrujavajte se prekrit će idući red...Još ću vam poslikati kako se ustvari slaže ispravno trakica kad je normalne širine...ova je bila preuska pa sam malo improvizirala....kad se složi ispravno onda se to bijelo uopće ne vidi...idem jednu potražiti pa ću naknadno dodati slikicu
5. I tako do kraja...naizmjenice pomičete .

Na kraju...slijedi mala improvizacija da se prekrije sam završetak...najjednostavnije je da se izreže još jedna kocka i tako završi...odaberete pasent tanku trakicu...po želji dodate razne ukrase i gotovo
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,316 sekundi.