Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lula - nekad prije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lula - nekad prije

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2009 u 15:44
rano je za čestitanje, ali za poklone nije Big%20smile
isprazni malo inbox, nisam ti mogla odgovoriti...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Ivana-Mia View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivana-Mia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 10:07
Odlična ideja,svaka čast. A i ostali radovi su ti jako uredni. Još jednom svaka čast.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 13:31
Hvala na stripiću! odličan je ! smile79
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
just me View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje just me Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2009 u 20:11
radovi su odlicni,svaka cast! mene zanimaju ovi magneti,kakva je to masa i od cega se radi? s kakvim bojama se boja? ma sve me zanima :) hvala puno :)
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 21:43
Hvala djevojčice...na lijepim riječima.
Just me...to su gipsani odljevci...bojala sam sa
DECORLACK 15 ML
KARTA BOJA:
Art. br: 1130 39
 
Odmah upotrebljiva vodotopiva boja visokog sjaja. Decorlack se može upotrijebiti na različitim materijalima koje su prethodno očišćeni od masnoća i prašine: papir, karton, drvene ploče, drvo, metal, staklo, plastika, kamen ili masa za modeliranje. Finim mekanim okruglim kistom boja se dobro nanosi i razmazuje. Za efekt miješanih boja (marmoriranje) dovoljno je kapnuti dvije različite boje i odgovarajućim uzorkom napraviti šare – idealno za čestitke, slike, papir za aranžiranje i zamatanje darova. Za airbrush tehniku (raspršivanje boja) boju je potrebno razrijediti vodom i raspršivati je po predmetu koji ukrašavate. Decorlack PEARL boje – idealne su za izradu staklenog nakita. Decorlack je suh na dodir nakon 30 minuta. Nakon potpunog sušenja postojan je i sjajan. Decorlack se upotrebljava za dekoriranje predmeta koji se mogu čistiti navlaženom krpom. Nije pogodna za predmete u svakodnevnoj upotrebi. Dekorirani predmeti mogu se isprati pod vodom, ali ne namakati i prati u perilici posuđa. Sve dok je boja na dekoriranom predmetu vlažna, kistovi i ruke mogu se oprati vodom.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 21:49
Ove zime uživala sam radeći razno razne kuglice u artičoka tehnici....



pa malo ovakvih
 

ovo je kutija...
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 21:49
Znam da je tek jedva prošao Božić...a ja navalila na artičoke ...nedaju mi mira...droga na sto kvadrata...tako da sam napravila prva tri jaja za Uskrs...ako tako nastavim...morat ću nabaviti i kokoške :) da ih griju...
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 22:21
predivno!!!!
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 23:07
divno lula!!!kuglice su fantastične,srno-bijele nešto posebno.odlično si to iskombinirala.i jaja su super.kutija mi je najbolja.djeluje poput neke krune,onako zlaćana sa tim predivnim ornamentima.predivna je!!!smile94
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 00:02

Love%20You Love%20You ....savršeno predobro....kuglice u svim varijantama oduševljavaju izradom, ali mene je oborio borić i ova predivna, predivna barokna kutija...svi komplimenti You%20Are%20The%20WomanYou%20Are%20The%20Woman
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 10:34
Lula, ovo je predobro!
ANĐELKA
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 10:43
Fantastično!!!smile71
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 11:25
stvarno prekrasno
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.