Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lula - nekad prije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lula - nekad prije

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Lula - nekad prije
    Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 22:51
...naravno ako zatreba i sada...
 
Moja prva ljubav, kako bi razveselila svoju dječicu bila je, crtanje razno raznih motiva....window color
 
htjeli su i Snjeguljicu i sedam patuljaka i neznam kako se u toj priči pojavio medo, ali eto oni su tako htjeli
moj leptirić je oduvijek doslovno volio leptiriće ...a mama joj je crtala u svim bojama
A ja sam oduvijek voljela Sarah Kay...pa sam tako dala ime svom leptiriću-slično ne baš isto
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 22:56
dobro mi došla na ovu stranu foruma... obožavam windowsice... radila sam ih i ja... školski prozori su mi bili puni...ali, d aja ne hvalim sebe na tvome prostoru (imat ću za to prilike na svome Wink)...
slike su predivne i kao i sve, i ove radove si dovodila do savršenstva što se tiče urednosti...
i kako je ono netko spomenuo...sve uvijek uradiš do kraja...ništa ne ostaje nedovršeno, nedorečeno, onako, da visi u zraku...već stoji čvrsto, uredno i potpouno na zemlji...odnosno, u ovom slučaju...na prozoru...
bravo lula...nisi me razočarala svojom prvom ljubavi Tongue
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 23:04

Ovo je bilo teško za izvesti...lijepila sam po noći bez svijetla...tako da ujutro na Uskrs kad otvore oči i pogledaju kroz prozor vide

Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 23:05
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

dobro mi došla na ovu stranu foruma... obožavam windowsice... radila sam ih i ja... školski prozori su mi bili puni...ali, d aja ne hvalim sebe na tvome prostoru (imat ću za to prilike na svome Wink)...
slike su predivne i kao i sve, i ove radove si dovodila do savršenstva što se tiče urednosti...
i kako je ono netko spomenuo...sve uvijek uradiš do kraja...ništa ne ostaje nedovršeno, nedorečeno, onako, da visi u zraku...već stoji čvrsto, uredno i potpouno na zemlji...odnosno, u ovom slučaju...na prozoru...
bravo lula...nisi me razočarala svojom prvom ljubavi Tongue
 
Hval ti na komplimentima...ali u životu znam jedno ili se treba potruditi i dati sve od sebe u okviru svojih mogućnosti ili jednostavno pokušati nešto drugo...Wink
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 23:12
baš tako...slažem se sa tobom, potpuno...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 23:12
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Ovo je bilo teško za izvesti...lijepila sam po noći bez svijetla...tako da ujutro na Uskrs kad otvore oči i pogledaju kroz prozor vide




mogu samo zamisliti kakva je to cika i vika bila kada su sve ovo vidjeli...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 23:49

A onda sam to naučila i svoje najmanje djete ( koje tu na slici ima 3,5 godina) pa sam ja prešla na nešto drugo

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 07:42
 
Dobro došla Lula i na ovaj forum. Vidim da nas je sve više ovdje. Radovi su ti jako lijepi (kao i decoupage)
ANĐELKA
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 09:22
super....mogu zamisliti dječje veseljeSmileSmileSmileSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 09:24
Hvala Draga Anđelka,
mnataša 1 i mamaa ...jesu veselili su se...Smile
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 10:18
mogu ih zamisliti... Big%20smile
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 10:22
smile213smile213smile213ovako su izgledali...jer nakon toga su išli u vrt skupljati čokoladna jaja i zečeke i štošta im je donio uskršnji zeko ( čitaj mama)
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 10:25
da, znam tog zeku...svaki dan ga susretnem u ogledalu... (jest da mu s enekada baš i ne obradujem kada ga vidim, s obzirom kak zgleda....) smile39
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 10:42
Lijepo, lijepo! Vjerojatno će i dječica biti umjetnici na mamu!smile78
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 11:12
Bravo draga Lula za ove krasne radove, ali najviše bravo za ljubav i iznimno roditeljstvo koje daješ svojoj dječici... Mislim da na ovom svijetu nema dragocjenijeg dara kojeg im možeš dati...
 
A sigurnost s kojom tvoja curica drži bočicu windows boja govori sve... mamina kreativnost jednostavno je prejaka i logičnim slijedom samo se nastavlja kroz djecu....
 
smile141smile170
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 11:40
Drage moje...eto moram priznati da mi je lijepo i na ovoj strani foruma. Sve moje kracije i rekreacije ...nastale su iz moje potrebe da svoju djecu izangažiram, maknem od tv-a ( kojeg osobno jedva da gledam - osim kad peglam) i igrica na kompjutoru. Ispočetka sam time malo kratila vrijeme dok su bili maleni i pajkili...ovi windowsi, čak su donjeli i nekakavu zaradicu, pogotovo u doba Uskrsa i Božića, jer mnogima je to lijepo, ali kao nemaju vremena ( čitaj neda ime se) pa da ipak i oni razvesele svoju djecu. Nije mi bilo teško...
Žao mi je jedino što u to doba nisam imala digitalni fotić, pa slikice postoje, ali samo u papirnatom obliku...a skenera nemam da ih podijelim sa vama. Widowsi imaju puno mogučnosti kombinacija. Od mogučnosti rada na adhezionim folijama, pa tzv mobile folija od koje se rade prekrasne stvari....tipa ukrasi za bor , jaja...lampioni u kombinaciji sa debelim kartonom. također ju je moguće dok je još mokra nadograđivati...stavljati glitere , razne sitnije šljokice, kamenčiće , umjetno cvijeće. S njima se može raditi na slikarskom platnu i daje lijepe reljefne slike. Da, postoji i prah nemogu se sad sjetiti kako se zove, ali vidi se na slici sa uskršnjim motivima na zeki koji drži cvijeće koji se posipa i daje dojam krzna...onda se može kombinirati sa žicom  i raditi prekrasno cvijeće ili što god vam padne na pamet....eto...nije da to više nevolim i danas znam još crtati svima koji požele...po mojim prozorima ih još uvijek ima, ali nekako sam probala sve mogučnosti i pomalo se zasitila...
Popodne stavim svoju drugu ljubav ( moram priznati, imam ih podosta)
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 14:48
lula ti me iz dana u dan sve više oduševljavaš...kreativna moderna mama kakvu bi svako dijete samo poželjeti moglo...
i ovaj tvoj hovi mi se jako sviđa...sarah je i meni uvijek bila preslatka...
mogu samo ponoviti...drago mi je da sam te upoznala...makar na ovaj virtualni način...
Clap
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 15:45
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

da, znam tog zeku...svaki dan ga susretnem u ogledalu... (jest da mu s enekada baš i ne obradujem kada ga vidim, s obzirom kak zgleda....) smile39
 
Sreco ...to je zazo kaj su mu otpale uši, a prema potrebi se pretvara u zubic vilu, djeda Božićnjaka, joj jedino je sva sreca da za Sv. Nikolu kum a ujedno i susjed sebe obuće u Nikolu a sina u krampusa...moram naći negdje imam sliku...a ovi bris ispod stola...ha ha, kako se boje krampusa ( doduše više ne)
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 15:46
Originalno poslano od člana orca orca napisao:

lula ti me iz dana u dan sve više oduševljavaš...kreativna moderna mama kakvu bi svako dijete samo poželjeti moglo...
i ovaj tvoj hovi mi se jako sviđa...sarah je i meni uvijek bila preslatka...
mogu samo ponoviti...drago mi je da sam te upoznala...makar na ovaj virtualni način...
Clap
 
Draga moja....i meni je drago da sam upoznala tebe, i ti imaš punoooo raznih vrsta hobbija....pridruži nam se...
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 18:40
Znala sam @lula da si strašna i s nestrpljenjem čekam dalje!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.