Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Athenin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Athenin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
Korisnik
Poruka
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 21:59
Za kraj ruža
 
i Morning Glory
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 22:24
Čestitke za rodohiton Clap Sam ga mazi i pazi da ima puno cvjetova i puuuno sjemenki (se preporučam EmbarrassedBig%20smile)
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 22:32
Nemaš pojma koliko bi ja voljela da ima punoooo sjemenki.
Ali tak je mali i nikakav da se nekak bojim uopće ga previše obilaziti. A taj pupoljčić... odakle mu snage?
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 00:24
Divno Athena, prekrasne dalije, božanstvene gladiole, ruža savršena, slak je divne plave boje....ma stvarno je sve odlično......noćne frajle (mirabilis) ti se isto razmnožavaju poput dragoljuba, kad jednom posiješ, teško da buš se toga tak lako riješila....još samo da pitam...gdje si nabavila ona ukrasni obelisk za penjačice? Odličan je....smile55
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 07:27
krasno ali čuvaj rodohiton molim te i skupljaj sjeme,moji su svi krepali na žalost.Ovaj tvoj je neki žilav izgleda
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 15:23
Flavia, za obelisk mislim da je MM to kupio u KTC, ili negdje slično.
I hvala vam svima za podršku za rodohiton. Nadam se da će uz toliko pozitivne energije početi rasti poput čarobnog graha %3cimg src="http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley1.gif">
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 15:52
Hvala na informaciji, a di ima takav dućan KTC, čini mi se da u Zgb nisam vidjela takav dućan......Wink
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 15:54
Znam da ih ima po Slavoniji, a i u Međimurju otkud sam ja.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 15:58
Križevački trgovački centar = KTC (Podravina, Posavina, Slavonija, Međimurje..)
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 16:04
Fala cure, ali to mi je malo "van ruke"....a ko zna...možda i nađem negdje drugdje. Takav sam obelisk proljetos tražila po Zagrebu, i nisam ga nigdje našla, pa sam si dala napravit nešto slično za klematise, samo što je taj moj ovalni, a ovakvi okrugli bi mi super došli za par ruža penjačica koje su još mlade, ali "nek imaju". I još jedna informacijica ak može....koja im je bila cijena i da li znaš da li još ima takvih? Oprostite  na "davljenju"......smile72
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 16:15
smile227-Koja ljepota
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 16:27
Prekrasnog cvijeća ovdje, priznajem i naziva koje po prvi puta čujem, kao št oje rodohiton.Thumbs%20Up
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 19:27
Flavija, cijena nije bila neka velika - 50-80 kn, tako nekako.
Bergenija, rodohiton tj. sjemenke, dolazi uglavnom iz Engleske. Tako sam ga bar ja naručila na eBayu.
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 22:20
jako lijepo

Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 22:31
Sve cvijeće je krasno, svaka čast. Bravo za rodohiton Clap. Opet sam nešto naučila Wink. A sad ću ja pitati za kolutove - držače za cvijeće. Gdje si njih kupila i ako se sječaš koja im je cijena?
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 22:45
Samo sam ponovo malo pregledala i stvarno se ne mogu nadivitismile120
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 22:29
Ovako samo da kažem da sam na moru i da ovih dana neću biti "redovita" u praćenju grupe i u odgovorima.
Kolutove sam kupila u lokalnom rasadniku, a koštali su 45 kn njih četiri u kompletu.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2009 u 13:49
Necu nista izdvojiti...imas divan vrt
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 01:46
Cvijeće i boje susmile227
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 23:11

Vratih se ja i ponovo krećem u akciju: naravno u vrtu. Dočekalo me prilično trave i korova... Stoga nisam stigla pripremiti fotke osim ove jedne

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.