Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne lisno dekorativne biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Fikus bambino
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Fikus bambino

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Fikus bambino
    Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 17:41
Prekjučer me MM opet obradovao sa novim cvetekom. Tako sam postala vlasnica fikusa bambina. Tražila sam malo po netu, ali nisam našla ništa suvislo, pa ako netko ima više informacija jako puno bi mi pomoglo
fikus%20bambino
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 17:48
Našla sam ga pod fikus lyrata, ali me zanima da li je bambino nova vrsta ili da je mali Wink rastom. S obzirom da sam sa engleskim na VI, a prijevod koji je automatski je toliko nesuvisao, da ništa nisam skužila, šmrc
fikus%20bambino
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 23:13
Hmmm..to meni liči na ficus lyratu!!
A ne znam,uglavnom isti je ko i moj a moj se,navodno(tak je pisalo),zove lyrata.Ak ti bude šta pomoglo mogu ti reć kaj ja radim mom.Ništ.Zalijem ga svakih 10-ak dana i povremeno(povremeno znači,kad se sjetim)prihranim nečim za sobne biljke.U principu ništa posebno mu ne treba.Nemoj da je na suncu i propuhu.
Jedino kaj mi se ne dopada kod njega je ,kad je stariji,donji mu listovi otpadaju i onda je"gol".Nisam to samo kod svog vidjela.Sve starije,koje sam vidjela,su tako neki neugledni.
Ako je tvoj neka niža vrsta,možda mu se to nebude desilo.
Ja već razmišljam da mu veh odrežem(ionak je do plafona već)pa taj vrh zapelcam a ovaj možda sa strane pusti mlade.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.