Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kaktusi u cvatu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kaktusi u cvatu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 132133134
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2007 u 22:30
gledam i uživamsmiley_69
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2007 u 20:44
Predivni su!!!
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2007 u 20:30

Hvala! Embarrassed

Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2007 u 11:17
imala sam i ja prije stapeliu (zovu je i šerifova zvijezda) zaista grozno smrdi.
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2007 u 00:01
Ovaj prvi je stapelija i smrdi grozno, a večeras se otvaraju još dva pupoljka. Prvi je još na životu i mislim da ću ih sutra gledati samo kroz staklo prozora. Sveukupno ima 6 pupoljaka.
Drugi, cereus traje jako kratko. Procvate kad padne mrak i ne dočeka podne. Cvijet mu traje negdje oko 14 sati i savršeno privlači pčele. Ako stignem, ovih dana ću vam okačiti još koju sliku.
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2007 u 18:19
svaka cast prelijepo
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2007 u 12:34
ma to je taj!Wink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2007 u 10:46
Znam da drugi definitivno jako miriše,ali za prvi sam mislila baš suprotno,da smrdi cvijet.Vidjela sam ga kod šogorice i grozno smrdi,samo ga je lijepo bilo gledati.Ok,možda nije isti ali cvijet je jako,jako sličan,skoro pa isti.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2007 u 10:42
ne znam tocno kako se zove ovaj prvi ali prekrasno mirise kada procvjetaEmbarrassed
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2007 u 22:13
Danas sam imala dvostruki užitak. Ujutro sam pronašla rascvalu Stapeliu, a sada naveće mi procvjetao i Cereus. Uzgajam ih već nekih 5 godina i ovo im je prva cvatnja. Od početka razvoja pupoljaka do danas prošlo je nekih mjesec dana. Svaki dan sam čekala i čekala, a kako mi se bliži godišnji već sam pomalo šizila bojeći se da će procvasti kad otputujem. Ipak me moji ljubimci nisu iznevjerili. Gardening 
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 132133134
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.