Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - omnia violet
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


omnia violet

 Odgovori Odgovori Stranica  123 16>
Korisnik
Poruka
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: omnia violet
    Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 12:46
 



decopaque na keramičkoj kuhinjskoj pločici



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 15:06
omnia violet bila sam slobodna povecati tvoje slike ...smile141za krasne radove,nadam se da ce ih jos biti..smile141
skoro zaboravih,zelim ti dobrodoslicu i ugodno druzenje.smile78
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 15:46
Krasna serija slika Clapping%20Hands...još jednom, dobro nam došla i dobro se
 
osjećala medju nama Valentine%20heart%20plant
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 16:09
Dobro došla,radovi su ti odlični...čekamo nove!
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 17:59
dobro došl ai dugo se družila sa nama ... po prvim uratcima naslućujemos eriju lijepih radova... smile73
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 09:38
dobro nam došla i samo tako nastavi s radovima smile55
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 10:06
ako se radi o ova cetiri rada (ne znam da li su to ti ali prva slika se slaze, naime meni ih browser ne prikazuje iz samo njemu poznatog razloga), jako si lijepo to napravila:
 
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 20:41
Omnia, dobro došla. Radovi su ti jako lijepi. Samo tako dalje!smile177
ANĐELKA
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 15:48
dobrodošlica i od menesmile73
lijepi su ti radovi, samo nastavi!
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 16:44
dobro došla. .radovi su ti lijepi, nadam se da će ih biti još.
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 09:31

ma ima još radova, stavim ja još nego ove sam imala več u arhivi slika u kompjuteru pa sam ih stavila...

stiže još radova....
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 09:33
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

omnia violet bila sam slobodna povecati tvoje slike ...smile141za krasne radove,nadam se da ce ih jos biti..smile141
skoro zaboravih,zelim ti dobrodoslicu i ugodno druzenje.smile78
ma svaka ti čast i hvala....ja sam pokušavala ali nikako da uspijem....pa mi molim te reci kako si ih povečala....
hvala na dobrodošlici i bit če još radova....
 
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 09:35
Hvala svima na dobrodošlici!
Radova će biti još....obečavam!!!
 
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 10:09
aj jedna pomoć!!!!!
koje ljepilo koristite za lijepljenje salveta...probala sam 2 vrste ali nekako mi se čini da bi to moglo biti puno bolje i ljepše.....ostane mi nekako sgužvano...nije mi glatko......ali sreča da salveta ima 4 strane pa se tu zna i po 2 puta lijepiti i dizati......
 
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 12:04
Originalno poslano od člana omnia violet omnia violet napisao:

aj jedna pomoć!!!!!
koje ljepilo koristite za lijepljenje salveta...probala sam 2 vrste ali nekako mi se čini da bi to moglo biti puno bolje i ljepše.....ostane mi nekako sgužvano...nije mi glatko......ali sreča da salveta ima 4 strane pa se tu zna i po 2 puta lijepiti i dizati......
 
 
Mislim da ti nije greška u ljepilu. Meni se to zna dogoditi ako nije dobar kist. Za ljepljenje salvetica treba ti kist biti što mekši i plosnati, tako da dobro klizi po salveti. Ako je grublji onda zapinje, pa se zna salvetica malo pogužvati ili čako ako je jako tanka polomiti. Inače ja koristim onaj ART POCH (mislim da se tako piše) i jako sam zadovoljna
ANĐELKA
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 12:56
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Originalno poslano od člana omnia violet omnia violet napisao:

aj jedna pomoć!!!!!
koje ljepilo koristite za lijepljenje salveta...probala sam 2 vrste ali nekako mi se čini da bi to moglo biti puno bolje i ljepše.....ostane mi nekako sgužvano...nije mi glatko......ali sreča da salveta ima 4 strane pa se tu zna i po 2 puta lijepiti i dizati......
 
 
Mislim da ti nije greška u ljepilu. Meni se to zna dogoditi ako nije dobar kist. Za ljepljenje salvetica treba ti kist biti što mekši i plosnati, tako da dobro klizi po salveti. Ako je grublji onda zapinje, pa se zna salvetica malo pogužvati ili čako ako je jako tanka polomiti. Inače ja koristim onaj ART POCH (mislim da se tako piše) i jako sam zadovoljna
kist uopće ne koristim nego ja to prstima mažem( budem slijepljena cijela ) ali bolje mi ispadne tako nego kistovima.....hvalaWink
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 20:09
Originalno poslano od člana omnia violet omnia violet napisao:

Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

omnia violet bila sam slobodna povecati tvoje slike ...smile141za krasne radove,nadam se da ce ih jos biti..smile141
skoro zaboravih,zelim ti dobrodoslicu i ugodno druzenje.smile78
ma svaka ti čast i hvala....ja sam pokušavala ali nikako da uspijem....pa mi molim te reci kako si ih povečala....
hvala na dobrodošlici i bit če još radova....
 

draga omnia tvoje slike su ok velicine,samo si kopirala pogresan kod,za forum moras kopirat IMG cod..
a sto se tice ljepljenja salvetice sa sto manje nabora,mozda ti moj savjet pomogne,probaj stavit najprije tanki sloj ljepila,zatim zalijepi salveticu,i onda suhom spuzvicom okomito snazno pritiskaj po cijelom motivu..nakon toga prijeđi ljepilom preko svega..eto meni na taj nacin nestanu skoro svi nabori..
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 08:49

izgleda da sam uspjela ili sam igrom slučaja pogodila!Wink
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 08:51

izgleda da sam naučila......a nitko se naučen nije rodio pa tako ni ja.......malo sam brljavila ovdje sa ovim zadnjim slikama,,,ali morala sam otkriti u čemu griješim....sad znam ....
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 10:29
Prekrasno! Ovi anđelčići su mi posebno lijepi!
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.