Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne lisno dekorativne biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kućna sreća - Helxine soleirolii
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kućna sreća - Helxine soleirolii

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 789
Korisnik
Poruka
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2014 u 18:47
božicamala mojoj mami je tako već i više od dvadesetak godina u vrtu, to mi je jedna od najljepših niskih prekrivačica tla
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
božicamala View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Veljača 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božicamala Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 17:18
Ja sam jedan dio vrta morala iznivelirati pa sam dio kućne sreće zatrpala slojem zemlje.
Sada nestrpljivo očekujem hoće li se moći probiti na površinu?Cry
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 17:11
Moja kućna srećica se širi po vrtu


Dvije kućne srećice različitih boja su posađene, ovdje se vide obbje boje


Na vrh
božicamala View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Veljača 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božicamala Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 17:56
Super izgledaju obadvije.
Ja sam se brinula bezpotrebno da moja srećica neće moći izaći ispod zemlje koju sam nasula.
J
oš samo da naučim pTongueostaviti slike pa da se možete i vi diviti toj ljepoti mojeg malog vrta.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2014 u 18:24
božicamala, hvala, ma ona nikne gdje god komadić nje slučajno dođe, a divno ju je vidjeti tako nježnu, a opet žilavu biljčicu.

Imaš problem sa postavljanjem slika. Evo ti uputa, vrlo je jednostavno, samo ju slijedi klik Kako staviti slike


Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2014 u 19:36
kućna sreća počela cvjetati







Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2014 u 22:01
Ajoj Slavuj, koliko je ima i kako je lijepa!
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2014 u 20:05
više nije kućna nego vrtna Wink, pun pogodak što sam ju posadila jesenas u zemlju

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
marsha View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marsha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2014 u 16:33
Pozdrav ljubiteljima sreće!!!
Da li to moja srećica cvjeta? 



Na vrh
fajka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2010
Lokacija: Bosni i Hercegovini
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2019 u 12:01
divna je Smile ali kaaaakoooo CryCryCryCry kupujem vec desetu po redu i gledam je ,eto izgleda da sam i nju ubila.A radim sve kako ste napisali
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 789
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,227 sekundi.