Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne lisno dekorativne biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kućna sreća - Helxine soleirolii
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kućna sreća - Helxine soleirolii

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789>
Korisnik
Poruka
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 08:54
Ova moja kućna sreća živi na vanjskoj strani cvijetnjaka desetak godina i vrlo je tvrdoglava. Neda se rasaditi, pokušala sam bezbroj puta. Za velikih vručina kao i zime nestane. pa opet potjera



Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Božica-baka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica-baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 12:30


evo i moje...lijepo napreduje.....
Na vrh
Puffy View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Puffy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 11:57
Lijepa, dražesna :) i brzorastuća biljčica...

Imam ih u 2 boje lista - klasičnu zelenu i jednu žutih listova.



Filip, Valpovo
Odjel za biologiju | Osijek
Na vrh
Puffy View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Puffy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 11:58
--- Htio sam reći, žućkastih listova... Ipak više naginju svjetlozelenoj boji!
Filip, Valpovo
Odjel za biologiju | Osijek
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2012 u 23:15
Ja svoju presadila u vrt i ona uginula smile43

Nekad bilo


''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2012 u 16:51
Originalno poslano od člana mimar mimar napisao:

 Juce sam je dobila na poklon od jedne divne "forumasice" koja ima "zelene ruke" (Tanja smile78), pa da vam se pohvalim! Ovo treba da nosi naziv kucna srecurina Wink.
 
Ovo je prekrasno!bravo,bravo!Clap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Paeonia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Paeonia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2012 u 22:09
Da, mimar ima uvjerljivo najdivniju kućnu sreću :) Jel' još uvijek živa?

Danas sam je uzela po drugi put. Prva je neslavno propala. Bit ću oprezna sa zalijevanjem i prskanjem, obećajem!
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2012 u 22:12
Paeonia....dobro nam doslasmile73
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2012 u 22:49
moja se širi vrtom i prekrasno izgleda...zeleno od proljeća do kasne zime....traži puno vode...ljeti ujutro i navečer

što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2012 u 22:50
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
Paeonia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Paeonia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2012 u 23:07
Puno hvala, Monna :) Bilo je dovoljno pasivnog promatranja i u to ime ide fotka moje nove ljepotice :)
Nadam se da će i ona jednog dana postati tepih kao tvoja, 11111 :)


Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2012 u 23:16
ovaj dio koji se vidi na fotki je nastao tako da san na proljeće -komad veličine većeg dlana položila na prokopanu zemlju i onda ga nježno sa stopalima izgazila da se stopi sa zemljom i onda san ga redovito za,obilno zalivala

što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
Paeonia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Paeonia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2012 u 23:23
Točno znam gdje bih to mogla pokušati napraviti! Ako ovo moje čudo preživi do proljeća seli se u lijepi hlad.
Hvala  na savjetu Wink
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2012 u 23:54
dobrodošla na forum Paeonia
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 00:21
Paeonia..dobrodošla
11111....krasno izgleda u tvom vrtu. Moja se također već lijepo proširila (proljetos sam ju posadila u vrt). Sad me zanima kako će prezimjeti i da li će se pojaviti iduće godine u vrtu.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 06:52
ružo prekrasno izgleda, ja imam 2, tj, nakon zime sam podijelila busen i sve se mislim bi li je ubacila u onaj malcki vrt pred vratima (u obliku slova L) 
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 12:26
ubaci natalija komad...a ako Bog dade..biće u mene na proljeće za rasaditi
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 14:17
ma nije mene strah za kućnu srećicu nego za druge biljke u vrtu, bojim se da mi ne podivlja i ne podavi druge stanovnike, a ionako je već gužva
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 14:45
moja ne davi....dodje do druge biljke i stane
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
anicadk View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 03 Lipanj 2013
Lokacija: slavonija
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anicadk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2013 u 09:28
predivne su vam, nisam znala da se može posaditi tako kao pokrivačica tla, kod mene jedno vrijeme fino napredaju, pa se samo osuši, sad opet dobila nove, i nadam se da me neće ostaviti kao prošle
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,969 sekundi.