Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Uređenje i planiranje vrta
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Radovi u vrtu danas?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Radovi u vrtu danas?

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Radovi u vrtu danas?
    Objavljeno: 17 Kolovoz 2007 u 10:50
Šta ste sve napravili u vrtu danas, za vaše biljke?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2007 u 22:33
Očito nitko ništaCool
Ili nemaju vrt,ili im se ne piše(ko ni Vama) kaj rade,ili je prevruće za"prčkanje"po cvijećuWink
Ja nisam ništa posebno radila.Pošpricam svoje kukcožderke,da im nebu prevruće,malo surfinijama ocvale cvjetiće očistim,navečer zalijem....Otprilike toliko,no naravno da pogledam ima li koji novi cvjetić.
E kad sam kod toga,znam da nije tema ali....Moj onaj mali agrum(jel naranča il mandarina) već 4 puta cvate od kada sam je kupila.Evo danas desetak novih pupoljaka ,kaj ona cvate stalno!??
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2007 u 11:31
Ma bio sam malo u poslu i u guzvi ovih dana tako da sam samo na sekundu dosao na stranicu da vidim kakva je situacija.
 
A jucer sam imao dosta posla u vrtu, opljevio sam travu iz jednog novog "vrta" koji je bo do ove godin zapusteni dio vrta, pa tako da sad na tome djelu raste kao blesava, pa malo malo moram motiku u ruke da ga sredim.
 
i nabavio sam zlatne ribice a jezero tako da sam morao i njima malo kucicu srediti i ocistiti. a danas najvjerovatnije popodne u šumu traziti kamenje da prosirim malo kamenjar oko jezera.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2007 u 13:54

Prekjucer sam posadio prve macuhice u vrtu!!!!smile126

Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2007 u 13:57
Danas sam ih samo malo pogledala jer pada kiša i malo je smile65. No gledam kroz prozor i razmišljam da bi trebalo pljeviti i nešto novo saditi.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2007 u 16:42
ja sam zapelcala plumbago,posadila hibiskuse i ljubice,malo pročeprkala po teglama i to je to. Nije vrt ali je zelenjava
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2007 u 07:48
Danas planiram izvaditi iz bašte ostatak amarilisa, kupio sam neke lukovice tulipana i zumbula, pa ću i to posaditi.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2007 u 17:05
Ja sam danas pokosila travu,nešto cvijeća(agrume i sl.) unjela u kuću i nešto malo  zapelcala.Par begonija,da vidimo kak će to ići, nešto tamjana i par belagonija.
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2007 u 20:32
A ja danas ostao na poslu do mraka, pa ništa od mojih planova.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2007 u 20:38
E ja sam se danas igrala sa mojim penjačicama, malo rezuckala, malo vezuckala i tako polako za zmu ih spremala.
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2007 u 22:33
ja nisam u vrtu ali sam zato svoje clematise unjela
u kucu i malo ih povezala da idu preko luka
sta mislite dali ce uspjeti
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2007 u 22:38
Moji ljetošnji pokloni dobili svoja trajna mjesta, nadam se!!!
Nadam se da će sutra doći i zemlja da možemo izorganizirati ono što sve planiram!!! Wink
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 08:34
Ja sam jucer popodne pokupila sjeme od zute rudbekije, a onda ju cijelu pokosila jer vise nije slicila ni na sto. Sve sam ostavila na jednom zgodnom mjestu (imam jednu malecku sumicu gdje to mogu ostaviti), tako da u dogledno vrijeme imam kompost (Shasha, je l te slusam, ha?) smile187
Taj prostor di je bila rudbekija treba dobiti novo lice, a MM mi je obecao da ce mi u subotu pomoci to prekopati (to godinama nitko nije dirao...tako je kako je).
Onda sam pokupila lisce koje je napadalo i njega stavila na drugo mjesto tako da i od njega bude kompost.
Onda sam precistila i prekopala zemlju u dva velika pitara koji stoje vani, tako da jos moram tu dodati friske zemlje (to bi trebalo biti sutra) i posaditi unutra nesto od ovih jesenskih kapulica.


Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 08:43
Clap bravo Aurora , njeguješ vrt s puno pažnje
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 08:52
Moram angi...ovdje godinama nitko nista nije radio pa je sve u poludivljem stanju. Covjek iz firme preko puta, jucer kad me vidio da to cistim, rekao mi je da on vec godinama tu radi, ali da nikad nije nikoga vidio da radi nesto oko toga. E pa...morace se naviknuti na drukciji prizor...steta takvog prostora....joj, jedva cekam proljece. smile213
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 09:14
Ajme jesi vrijedna Aurora,uz ovo što si rekla i ja jedva čekam proljeće da vidim šta si napravilasmile55
Jučer sam neke lukovice posadila,trebala bi ganjati maćuhice negdje da malo popunim tamo di sam počupala ono što je ocvalo.
A bom bi i lišće pokupiti trebala.
Danas ću uslikati svoj kompost,trebalo mu je 2godine jer je tu bilo i grana od borova i čempresa i ruža i svega podebljeg....
(zvonio mi poštar i dao posla za danas)
Stigo mi paketić bilja tako da ću i to saditi danassmile213
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2007 u 20:07
Evo i ja došla iz vrta, danas na poslu imala provjeru u fizičkoj kondiciji (trčanje, trbušnjaci), pa sam skomirana... A još me dočekala hrpa zemlje koju sam htjela prebaciti na vrt, ali odustala sam... pa sam zapelcala englesku muškatlu, posadila maćuhice u teglice i eto stigao mrak!!! Thumbs%20Up
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2007 u 21:23
ja sam danas jedan  dio ispred kuće uređivala.Tu je sveg i svačeg bilo i sve se raširilo.sad sam ja sve to iskopala van malo pognojila(mojim kompostićemWink) i nešto vratila a nešto maknula(ljetnice,kane i sl)Sad mi još samo koja maćuhica fali da malo popunim sa nečim cvatućim.To ću u petak ili subotu(naručila sam maćuhice pa sad čekamo da procvatu,da vidim koje ću)
još sam mislila nekoliko zumbula ubaciti no to budem sa maćuhicama,da znam di su.


Ažurirao shasha - 10 Listopad 2007 u 21:24
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2007 u 21:31
Shasha ali moje kane još cvjetaju? Da li da ih diram ili još ostavim, ili si ti malo požurila???smile182
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2007 u 21:40
Ma i moje cvatu još.I ova bi možda još kasnije no malo mi je smetala,a neka je i jadna bila pa sam nju izvadila.Ostale će čekati prvi mraz
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.