Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Vodeni vrt
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naša jezerca
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naša jezerca

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
Korisnik
Poruka
vule View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vule Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2010 u 15:00
jesen i u jezercu

žeđ,je žeđ

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2010 u 18:02
Jezerca su vam prekrasna ! smile93Mi planiramo u proljeće iskopavati svoje,dotad ću već od vas sve dobro proučiti da bude što manje grešaka kod projekcije i naravno odabira vodenih biljaka ! Smile
Na vrh
Oblak View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Oblak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2010 u 23:28
Pozz! Jezerca su vam predivna, ja nažalost nemam dovoljno prostora za jezerce ali razmišljam o malom potočicu kraj ulaznih stepenica. Ideja mi je zasad da od Hipertufe napravim nepravilne zdjele-slične kamenim iz kojih bi se voda prelivala u slijedeću, a oko njih posude isto od hipertufe u kojima bi bile biljčice. Samo moram potpuno savdati tehniku Hipertufe i naučiti kako ih obraditi da ne propuštaju vodu. Zacrtala sam si da to bude gotovo do svibnja 2011. a budući da je zima zasada ću pokušati napraviti nepropusne zdjele i krasti vaše ideje.  Ako nešto napravim stavit ću sličice a ako ne uspijem - ljubomorno ću gledati vaše sličice.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2010 u 09:18
Veselit ćemo se tvojem uratku i očekivati sličice.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Kreos View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 414
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kreos Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2010 u 20:13
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2010 u 21:23
prekrasno
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 16:21
prekrasna jezerca moram i ja kacit svoje :)))
Na vrh
vule View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vule Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 14:25

počelo se buditi i jezerce
Na vrh
Ja Siniša View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ja Siniša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 19:22
jezerca su vam MRAK, svaka čast.
nabavil sam i ja neko manje, extra small hehe ali onak,čisto za probu da vidim kak sve to funkcionira pa ko zna, možda druge godine i malo veće.
uglavnom, u utorak počinjem s realizacijom jezerca i nekog tipa kamenjara okolo.
 Iz močvare sam načupal nekog zanimljivog bilja i posudil od prirode par kamenčina, al ak neko ima kakvog sjemenja od tih vodenih biljaka slobodno mi pošalje koje Big%20smile obzirom da je jezerce malo, i biljke budem reduciral na komad/dva svake vrste...
eto, u utorak krećem s tim pa budem i malo fotki stavil,čisto da vidite kak to izgleda...

još jednom Clap za vaše 'barice'... stvarno čovjek uživa gledajući ih



Na vrh
Ja Siniša View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ja Siniša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 17:59
eto, početkom tjedna počel sam brljavit sa extra small plastičnim jezercem hehe donio sam s potoka u parku prirode Medvednica finog ispranog sitnog kamenja i iz močvare načupo malo močvarnih biljaka...ulio vodu i pustil da odstoji malo..


Uploaded with ImageShack.us

danas sam napecal par malih grgeča,crvenperki i žutooki, donio sam i 3 školjke iz bare i malo trave pa to sad izgleda ovak...


Uploaded with ImageShack.us

...još zriktam okoliš, nabavim koju vodenu kugu i dva cvergla i to bude to :)))))

ak se održi cijelu godinu, onda druge godine ide pravo jezerce od folije :)
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 22:08
smile141
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
vule View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vule Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2011 u 13:48
samo naprjed.........
Na vrh
tino View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 02 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tino Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 11:45
Prekrasna jezerca,jedva čekam da moje bude gotovo...a meni su vaša jezerca prekrasnasmile227
Na vrh
Kreos View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 414
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kreos Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2011 u 16:06
Novije slike!










Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2011 u 21:13
Uuuufffff, ljudi,
jezerca, ribice, biljčice, mostići, klupice,....
                                                                      smile186
Svako je posebno za sebe.
Mogu samo napasat oči.
Svaka čast                          smile79
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2011 u 22:20

Kreos, prekrasni su   smile94.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2011 u 19:19
ma ovo je predivno!
Na vrh
josip150 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josip150 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2012 u 12:15
prekrasno
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 21:20
Već sam pogled na ovo jezero smiruje mi dušu i tjera me da dišem punim plućima. Ljiljus, blago tebi kad možeš uživati u ovoj ljepoti!

Zato ja imam kompanjona koji mi pravi društvo kraj jezerca,a ponekad se i okupa u njemu (i to dok ga gledam udaljena samo par koraka).


A u većem jezercu su ovi ljepotani:


Oba su jezerca nedovršena, tj. treba ih očistiti, dodati kamenja i bilja. Radovi kreću ujesen.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 21:33
Hvala Andina i tvoje jezerce je slatko, lopoči su prekrasni, ja sam lani imala puno bijelih, ali su nestali kad smo izlovljavali ribu
Lipik
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,195 sekundi.