Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Vodeni vrt
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naša jezerca
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naša jezerca

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 22:01
Prekrasno Ljiljus! meni su zakon takvi izvori,mi ne bi mogli opstati ovdje da nemamo isto jedan takav izvor,svako malo idemo po vodu tamo,jer naša bunarska voda ne valja za piti,a gradsku nemamo,niti ju želimo,puna je klora... Naš izvor dolazi ispod Kalničkih planina,točnije tuda teče Bistra!        Jednom prilikom ću ga poslikati...
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 22:06
Hvala Monstera, obavezno poslikaj izvor da ga vidimo
Lipik
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 22:11
Naravno da hoću,joooooj kako su sretni ljudi koji imaju ovakve izvore,ja bez ovog našeg ne bih mogla živjeti ovdje,tako je kristalno čista,hladna i pre,predobra voda,pravi vodeni dragulj!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 13:21
Da i voda s ovog izvora je tako hladna, ali je interesantno da koliko god je popiješ ne boli te grlo, što mene obavezno boli kad popijem bilo šta hladno...Clap
Lipik
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 21:39
ovo je gradsko jezero, raj za ribolovce...


By ljiljus at 2012-06-26

By ljiljus at 2012-06-26


Lipik
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 22:00
Ovdje sigurno ima puno ribica! Nije ni čudo da je to raj za ribolovce,sigurno imaju dobar ulov ovdje!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
darijaz View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darijaz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 22:00
 ljiljus voda je preljepa ja i moj suprug smo strastveni ribiči dolazimo na pecanje lipik nije  daleko od sl brodasmile115
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2012 u 09:04
Darijaz, samo dođite i moj muž je strastveni ribolovac.... bit će ribičkih priča, ha ha..smile141 smile78
 
monstera dođi mi i ti u ribičiju LOL LOL smile213 smile79
Lipik
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2012 u 23:01
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Naravno da hoću,joooooj kako su sretni ljudi koji imaju ovakve izvore,ja bez ovog našeg ne bih mogla živjeti ovdje,tako je kristalno čista,hladna i pre,predobra voda,pravi vodeni dragulj! [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" />

slazem se ovo je smiraj za dusu koju vecina ljudi nema na zalost
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2012 u 22:58
Ne znam da li ova tema još živi, no ja ću staviti slikicu svoga koje je ovih dana tek dobilo vodu, slijede daljnji radovi, pa ako netko naiđe ovamo i vidi, bila bih zahvalna za svaki komentar i prijedlog/savjet :


...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2012 u 00:46
Simpa jezerce! Clap Sad slijedi šminka - kamenčići, biljčice... Nisam neki stručnjak, ali ako misliš u njega staviti biljčice, nabavi odmah mrežu za vađenje algi (možeš i rukom, ali ugodnije je mrežom Smile).
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2012 u 07:42
Hvala Andina, vidiš, mrežu sam zaboravila, posadila sam lopoče i šaš, a idući tjedan očekujem i vodeni zumbul. Kamenja imam, sad slijedi slaganje svega toga.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2012 u 08:52
Ovo sam jučer poslikala jezerce kod jednih poznanika koji žive nedaleko od mene, imaju ga već 8 godina, čisto je i uredno, a samo ga jednom godišnje  ( proljeće) prazne i očiste. Nemaju ni pumpu n ribice, niti dodaju bilo kakvu kemiju. Vjerujte mi da je u prirodi još ljepše nego na slici.


...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2012 u 12:54
Ja ne dam da ova tema zamre pa evo šta se kod mene zbiva ( to je tek početak, bit će tu još pretumbavanja, o jojjjj... )


...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.