Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 100>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 09:54
Hvala drage moje na lijeoim riječima smile78
Baka jako mi je draga tvoja pohvala jer ti na ovom forumu imaš poseban status.
Božica još puno boje ću potrošit,i salveta,i vremena da bi imala tako lijepu kolekciju radov kao ti.
Renn,ne bi da se ovo krivo shvati ali ja sam svoj prvi rad u životu decoupage tehnikom zaista napravila prije deset dana.Sad polako i strpljivo radim dalje. O da ne zaboravim,hvala za magisterij!!! Clap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 10:02
Hvala lula,stalak će ići na šmirglanje i i novo ruho
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 11:18
mare početak je i više nego dobar Clap kad se sjetim mojih prvih radova Tongue tvojima nemam zamjerke
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 11:34
mare za jednog pocetnika imas vise nego dobre radove,odlicneeeesmile141..zavrsnu boju kod krakla svakako probaj radit sa spuzvicom,puno ljepse ispadne nego sa kistomsmile78
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 12:28
Iris hvala ti,sve što znam naučila sam na ovom stranicama.
Kaća hvala,pogledala sam razliku u radu s kistom i spužvicom.Nisam još probala spužvicom.Prvi uradak slikam,kakav god da bude,i u javnost s njim.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 12:40
Draga Mare, imaš prirodni talent za decoupage, nikad ne bi rekla da si tako "friška" na tom polju...radovi su odlični, naročito mi se dopadaju kutijice s motivom ljubičica i kućicom pored mora, te odličan etui za naočale ...bravo za ovako dobar početak Bravo%20!Bravo%20!Bravo%20!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 20:18
smile58
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 20:29
Mare morala sam doć vidjet što radi moja riječanka i ostala paf - pa ti si prava umjetnica drga, a stalak za kišobrane ću kopirati - ne uzorak, ali salveta imam hrpu - mogu ti neke doturiti kad se vidimo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 21:32

Hvala Triša.već mi je neugodno od tolikih pohvala,ali moga ja potrpiti još toga .....Thumbs%20Up

A za salvete se bilježim,postala sam prava ovisnica.Danas sam vrijedno radila i sutra kad polakiram stavit ću par slika.
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 08:34
Dobro došlasmile99,radovi su ti jako lijepi,jedva čekam nove!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 10:15
Mare evo i ja ti prvo želim dobrodošlicu smile73
 
A što se tiče radova nemam ti ništa drugo reći osim da sam potpuno uživala. Dobro, evo nešto ću ipak iskomentirati...na tvome prvom radu, onom štenderu za kišobrane, mi se čini da si salvetu izrezivala... A da je probaš iscufkati rukama mislim da bi ti se puno više stopila sa podlogom. Ja osobno uvijek tako radim, pa evo, to je bio savjet da isprobaš i tu tehniku, ne mora značiti da će ti se svidjeti, ali probaj.
A što se tiče krakle, vidim da su ti cure već objasnile...znači fora je u tome da uvijek moraš nanositi u istom smijeru...
 
Radujem se novim radovima...smile141
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 11:40
hvala  vam
A bit će danas nešto novih radov,samo da se posuše
Proljeće.da te ruže sam rezala ali to ću popraviti samo da nađem volje. da cijeli stalak pošmirglam.Iskreno,mislim za to zadužiti MPS.
Sad čupkam salvete što će se i vidjeti na sljedećim radovima.Naravno neke uzorke i dalje moram baš izrezivati.
A još prošli tjedan sam mislila da nikada neću moći zalijepiti salvetu bez faltica.A sad mi je to puno manji problem.Znam da je sve u praksi
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 11:56
Tako je Mare, sve je stvar prakse. Na neke stvari koji su ti sada teško izvodive ćeš se uskoro smijati....tako nam je svima bilo...
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 13:27
početak je više nego odličan,radovi su fantastični!smile141
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 13:32
Hvala rožica
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 18:24
jučer je bio dan za boce
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 18:26

I jedna kutija,više za proljeće ali imam takve salvete pa. . ....

 
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 18:32

Ovaj registrator je za sina,to sam "rastegla" motiv sa salvete.Nekako mi je prazno,razmišljam šta još dodati,ima li kakvih ideja?Potomku se sviđa i ovako

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 20:45
ajme, bočice su preslatke. i male i velike...
kutija s tulipanima mi je isto super. baš kako kažeš proljetna! izvrsno iskorišten motiv!
a registrator mi je odličan. kažeš da ti je malo prazno... hm... pa ne znam... meni izgleda fenomenalno.smile141 
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 23:32
...odlično, odlično draga Mare....grabiš velikim koracima naprijed, bočice i boce predobre, tulipani me uvijek razgale, naročito sada kad ih nema (osim onih umjetnih Wink i GMO), a registrator ti je baš dobro ispal, a sad više ili manje, to ovisi o ukusu, najvažnije u svemu je da je potomak zadovoljan...pa baš da se i nikome drugome ne svidja... smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.