Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 979899100>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2010 u 22:40
Stvarno ti je bilo vrijeme da obrišeš prašinu, a nakon brisanja izvirili su ovi prekrasni radovi.
Bravo za prekrasne anđele i ove sličice iz nekih prošlih vremena, kad smo još pisali božićne čestitke i birali najljepše za naše najdraže
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2010 u 22:48
e da otokSmile .....pa sad nek neko kaže da su ti neka ružna vremena.....
mi smo čestitke držali ispod bora a poslije su još cijeli prvi mjesec bile zataknute negdje za staklo na vitrini ( onda su u sobama bile vitrine).....

Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2010 u 23:28

drago mi je da si opet sa nama i da mozemo uzivati u tvojim radovima.smile169

um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 07:40
uvijek sam oduševljena tvojim radovima, ali sada...sa ovim torbicama sam u stanju reći samo ovo smile128
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 08:15
Ili ja nisam dobivala obavijesti o tebi ili ti nisi
radila ali evo vratila si se i to u dobrom izdanju.
Radovi su ti odlični kao i uvijek.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 09:08
 
Ohohooooo,vraćamo se polako jedan po jedna! Kao i uvijek bez greške smile67
ANĐELKA
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 09:35
e bilo je i vrijeme,sinoć sam malo gledala i divanila onako malo sama sa sobom,fali Mare,Kaća,i još puno njih!i evo tebe diko,u najboljem svjetlu!smile73
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 09:42
smile78hvala.......
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 12:45
Anđelčići u okvirima su baš nježni i kad ih gledam potiču nešto nježno i dobro u meni. Radovi koji nas taknu u dušu su pravi radovi.
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 13:29
Kasnim kao i uvik, danas san Mare pregledala sve tvoje radove, 99 stranica, nije malo, nemam riči, pa ti si školovana umjetnica. Odakle ti sve te ideje? Ne znan, stvarno predivno.smile55
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 13:30
Tatjana čini mi se da si ti jedina uvik online pa ću tebe pitati, s kojim cracle lakom je najbolje raditi da bi se dobile velike pukotine?
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 14:00
hvala vam djevojčice drage:))).....
sanja misliš li na običan crackle ili na 2k lak za raspucavanje?.....
meni je stamperijim crackle najbolji za velike pukotine.......malo deblji sloj crackle laka ostavi da se osuši preko noći a ujutro na njega spužvicom potufkaj akrilnu boju .......
a od 2k lakova idea2k je nenadmašan i daje zaiste velike pukotine......na blogu možeš pogledati cijeli tutorijal kako se radi s idea 2k lakom i vidjeti kakav rezultat daje.......
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 10:06
Mare hvala ja jučer bila u Zadru i kupila 2K stamperia za velike pukotine, valjda će biti dobar. Tek jutros san pročitala odgovor, nema veze valjda će i ovaj biti dobar. Reći ću ti.Smile
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 10:12
NIje da nije dobar, ja sam ga isto isprobala, ali u drugu ruku moraš puno više staviti da se raspuca.Meni su pukotine na običan krakle velike, jer ga ja sa fenom sušim i onda stavim boju, dok Step ide gore. Pazi prvi sloj možeš malo dulje nego piše,ili ga stavi negdje na toplo.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 10:18
sanja svakako javi kako je ispalo.........ne znam koji njihov 2k si uzela ali za velike pukotine kod stamperijinih proizvoda je važno da step2 bude u debljem sloju.......
Na vrh
Nena3110 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 98
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nena3110 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 20:24
Mare, ti si danas moja kraljicaHeart
Na ovom forumu sam zahvaljujući tebi, a kako mi linkovi koje si poslala nisu radili, ja sam detaljno, ponovo pregledala ceo tvoj blog.
Divila se i divila, čitala i uživala.
Onda sam došla ovde.
Nisam ranije posetila tvoju galeriju, jer redovno pratim blog, mislila sam-sve mi je poznato.
O, kako sam grdno pogrešila, mada neke radove znam sa bloga, ovde ima mnogo više.
U svemu si prava umetnica, dobro rekoh-kraljica.
Meni se dopadaju etui za naočare, naroćito onaj na 97. strani, moraću pokušati.
Moje veliko divljenje i to ne samo za rad, već i za tvoje veliko srce.

Hajmo na stotu stranu tvoje temeSmile
smile120
http://nena3110.blogspot.com
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 20:42
ooo nene pa ti si mi pravo  znenađenjeovdj ......
hvala ti,žao mi je za linkove ali po naslovu možeš pronaći post na blogu......
ha 100 strana  nikako da se dokotrlja.......
baš sam zanemarila ovaj forum,osim riječkih kavica i ne dolazim više.....idem sad staviti bar jednu sličicu.....
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 20:48
potaknuta neninim postom na ovoj temi jednostavno moram staviti najnoviji rad.....
prije svega jer je cvjetni  a i zato što je eksperiment uspio......

obojane bočice od začina i kako ih napraviti   http://mare-ri.blogspot.com/2011/06/kako-obojati-staklo.html

a onima koji vole cvijeće nadam se da će za oko zapeti ovaj lijepi i neobični lisianthus......












Na vrh
Nena3110 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 98
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nena3110 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 20:52
Nedostaju tvoji poslednji radovi koje sam na blogu videla, hajde, obori s nogu ove žene.
Vidim da ima naših blogerki, pod drugim nickovima, ali neke sam prepoznala po blogu, ako su ga naznačile, neke po radovima, jedino je Izzy i ovde IzzySmile
Prijatno veče ti želim, ne znam šta li nam noćas lepo za padanje u nesvest spremašClapsmile79

http://nena3110.blogspot.com
Na vrh
Nena3110 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 98
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nena3110 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 20:53
Oho, istovremeno smo pisale, boce su divne, hajde daj još neki rad, znam da imašSmile
http://nena3110.blogspot.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 979899100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.