Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sadnja cvijeća u SOS selo Ladimirevci - J
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sadnja cvijeća u SOS selo Ladimirevci - J

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Sadnja cvijeća u SOS selo Ladimirevci - J
    Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 14:21

Nakon nekoliko uspješno obavljenih humanitarnih akcija vrijeme je da krenemo opet dalje….

 

Tako ove godine organiziramo sađenje maćuhica i drugog jesenskog cvijeća i biljaka u SOS dječje selo Ladimirevci.

 

Točan datum odlaska u selo je 7 ili 8 studeni 2009 godine.

A kao i proljetost tako i sada treba posaditi žardinjere i malene vrtove od 16 kuća.
Svaka kuća ima po 3 žardinjere dužine 3m a širine 56-60cm. Tako da nam treba opet 1000 sadnica šarenoga i razigranog cvijeća.

 DSC00022--.JPG

 

U vezi sa dogovorom oko dana i vremena dolaska u SOS selo možete pronaći ovdje: KLIK OVDJE  

 

 

Za sve one koje ne mogu doći a željeli bi pomoći, mogu naći odgovore i dogovoriti šta i kako ovdje:  KLIKNI OVDJE

 
 
ukoliko se želite prisjetiti ili saznati kako je to bilo proljetos : KLIKNI OVDJE
 
 

 

 

Priželjkujemo nesebičan odaziv, članova Cvijet.info portala, članova Cvijet info Foruma, obrtnika i tvrtki koji mogu pomoći ili žele sudjelovati na bilo koji način – administrator@cvijet.info ,   putem privatne poruke ili ovdje na forumu!

 

Djeca doma žele također dati svoj doprinos pri uređenju i održavanju svoga dvorišta i uljepšavanju svoje životne sredine
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 14:22
DSC00021--.JPGPOmozimo im ponovo i pocnimo sa pripremama za humanitarnu akciju u organizaciji članova foruma cvijet.info za uređenje dječjeg SOS sela Ladimiravci.
 
 
Otvorili smo žiro racun za sve one koji bi pomogli a ne mogu doci i udjeliti koji cvijetic... pa da prikupimo novce koje cemo darovati SOS selu za cvijeće, alat i sl sto je potrebno za uređenje vrta...(racun mogu otvoriti fizicke osobe, pravne ili udruge, posto nismo u mogucnosti otvoriti nikako drugo otvoren je racun na fizicku osobu, a posto se novac uplacuje za djecu u sos selu, nije potrebno upisivati ime primatenja. nego samo svrha i broj racuna) Ako Bog da i budemo uspili u ovome i u narednim akcijama koje budu bile možemo organizirati i malenu udrugu koja bi pomagala i skupljala cvijeće te ga darovala...
 
Zagrebačka banka, broj žiro-računa 3114294293,
Na uplatnici napisati u svrhu: Cvijet za Ladimirevce
 
 
Naravno možete napisati i svoj nick na forumu da znamo tko nam se pridrzio i  pomogao ukoliko zelite.
Ps. a prije uplate probajte razmisliti dali bi bilo moguce da i vi ujesto uplate sudjelujete u doniranju cvijeća i druzenju sa djecom u sadnji istoga... Wink
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 14:23
Malo kasnimo ove godine ali mislim da cemo se uspjeti organizirati.....
 
Sad vec imamo dosta veliko iskustvo u organiziranju i sadnji civjeća
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 09:07
ne znam Confused
predaleko sam a da sam bliže rado bi došla
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 15:14
Ovaj put mogu samo staviti novčeka na račun.
No, znam da i to treba pa me manje peče savijest.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 15:19

nema te zašto peci savjest tea.....

bitno je bilo kako pomoci i sudjelovati... a biti ce jos prilika za dolazak
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 19:49
Ja ću kao i inače, dati svoj novčani prilog! Malo mi je daleko.............ali bilo bi mi žao da od toga odustanemo jer je to hvale vrijedna akcija!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 21:09
ma necemo odustati.. to sigurno!
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 18:14
ako se skupi ekipa da podijelimo trošak putovanja išao bih ovaj puta i ja.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 21:21
Jel netko išao ili sutra idete?
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 13:31
Zbog vremena i malog odaziva odgodili smo akciju.
 
Cuo sam se sa ravnateljem i dogovorili se da dovezem sljedeci - ovaj tjedan cvijeće, jedan dan kada se vrijeme popravi i prosunca malo da bude lakse za saditi!!!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 11:13
posto javljaju proljepšanje vremena.... danas pakujem cvijece pa sutra idemo dopodne u selo...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 16:26
Sretan put i lijepo se provedite.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 21:09

I još jedna akcija je uspješno obavljena!!!

Iako ovoga puta sa malo zakašnjenja jer nam vremenske prilike to ranije nisu dozvolile ipak je obavljeno i cvijeće posađeno te uređeni vrtovi u SOS dječjem selu.

Kako je na dan kada smo trebali ići u selo bio napadao snijeg i tako onemogucio sadnju cvijeća pomaknili smo ju za sljedeći tjedan. Pa smo u selo otišli u srijedu 11.studenog 2009 godine.

Ove godine je bilo malo drugačije nego da sada. Glavna razlika je u tomu sto smo došli u selo kada je bio radini dan i djeca u bila u školi…. Tako da od onog uvijek razigranog i veselog sela na kakvo smo do sada navikli nije bilo….

No to nije bio razlog da ne ispunimo zadatak… jer nakon samo par trenutaka kada smo uvidjeli prazno selo dočekala nas je jedna od mama.  Te je sve uveliko oživilo maleno selo. Obavijestili smo druge mame iz ostalih kuca te kada smo se svi skupili raspodijelili cvijeće ravnomjerno svakoj kuci po malo…

Kako su mame bile zaposlene i užurbano radile na toplom ručku koji će dočekati mališane sa povratka iz škole ostavili smo ih da na miru mogu dovršiti svoj posao a kasnije sa djecom urediti svoj vrt za jesen.


I ove godine smo darovali SOS dječjem selu Ladimirevci preko 1000 sadnica vrtnog cvijeća – maćuhica za uređenje vrtova i okućnica i tako uljepšamo boravak djeci u njihovim domovima tijekom hladne zime.

 
Hvala svima koji su pomogli da ova akcija uspije….

A sada krenimo dalje na još jednu božićnu radionicu u prosincu….

Na vrh
breza View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje breza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 22:11
Clap svaka čast!!! Upravo sam se registrirala a ova lijepa hum.akcija me se jako,jako dojmila.
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 22:46

Krasno! Derago mi je da je akcija uspjela! Vjerujem da će biti rascvjetano selo jer od tolikih maćuhica...............Thumbs%20UpClap

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 13:40
Svaka čast Adminu i njegovoj ekipismile211(nama baš i ne)
Molim te,javi u vezi ove radionice.Bilo bi dobro da je početkom 12 jer prvi adventni tjedan je u 11mj.Kad već kasnimo,da ne kasnimo previše.Budući da oni prodaju svoje radove,bilo bi dobro čim prije da odemo.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 10:15
Poštovani Administratore, čestitam na još jednoj uspješno provedenoj akciji. Nakon toliko posađenih maćuhica djeca će sigurno uživati u svojem okruženju.
 
Ujedno, ne mogu a da nekažem, da osjećam nečistu savjest i neugodu, dok sjedim doma u toplome, a da ni prstom nisam maknula da pomognem. Najmanje što mogu učiniti je da uplatim novčani iznos na žiro račun.
 
Svaka Vam čast, divim se Vašoj humanosti i plemenitosti, Vama osobno i svima koji Vam pomažu. Drago mi je i ponosna sam što još ima takvih ljudi oko nas.
Moje poštovanje svima koji su sudjelovali u akciji.
Lijepi pozdrav
Na vrh
Ivana-Mia View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivana-Mia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 13:04
Draga Retriver Sara,hvala na ovim pohvalama.
A novčana uplata je uvijek dobro došla tako da to ipak nije malo što ste učinili,a mi vam se iskreno zahvaljujemo na tome.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2009 u 12:44
Dobili smo i zahvalnicu!!!
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.