Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera: Blagdanski izlog
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera: Blagdanski izlog

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 14>
Korisnik
Poruka
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 21:35
Prekrano i posebno!
ANĐELKA
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 08:45
super
 
 
smile55
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 11:19
skupni%20hug ....hvala vam drage moje Anđelka, Tajčice ...malo je nestvarno stavljati radove u vezi Božića a vani sja sunce, no bolje ranije nego kasnije Wink
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 21:10
preljepi su ti radovi posebno oni andelcici 
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 15:41
Svaki put kad otvorim tvoju galeriju draga Primavera ostanem bez daha od ljepote, a često i bez pravih riječi kojima bi izrazila svoje divljenje prema tvojim radovima. Zlatne su ti ruke, zlatno ti je srce, a duša prava umjetnička. Heart
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 11:33
...zlatne su tvoje riječi, draga Lula, a isto mogu reći i za tvoje ruke, i veliko srce smile95...puno, puno ti hvala draga moja
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 21:18
evo mene tek sad u tvom blagdanskom izlogu... i čini mi se da ću ostati onako kao kad klinci zaljepe nos na izlog i ne mrdaju dalje. anđeli su preslatki, savršeni do zadnjeg detalja! a čarapice su nešto posebno, stvarno su predobre tako male i šarene. kod tebe svaki puta nađem nešto što me ostavi bez teksta i sa jezikom do poda
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 21:43
smile227smile213 kako su čarapice slatke!!!!Prekrasno!!!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 22:56
Draga Rosa2, Anastazija, Monna....hvala vam puuuuuuuuno, grijete mi srce svojim komentarima...ma, ja sam isto ponekad ko klinac, tak se volim igrati s tim malim stvarčicama, crtkati, a ove čarapice i andjele posebno volim raditi...baš sam happy kaj vam se dopadaju ...velike puse svima Kisses Kisses Kisses
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 21:30
carapice su preslatke..odmah se osjecam kao da bozic dolazi...smile107
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 22:10
predobro!smile94
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 12:44
skupni%20hug  ...hvala vam drage moje Rose, Maslacak7 ...dolazi, dolazi Božić...treba mu još malo vremena, ali treba biti pripravan Wink
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 18:17
Kako sam ovo propustila?!
 
Znala sam da si umjetnica, ali da si ovako svestrana, nemam riječi!
 
Sve je predivno, anđelćići toliko nježni i sa toliko detalja, stvarno imaš i mašte i strpljenja i vještine i..... ne mo gu izraziti riječima.
To može samo netko tko stvarno uživa u svom radu.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 00:34
  Thank%20You ...hvala ti puno, puno draga ElzaBuba...
 
...evo, ja sam počela relativno rano s punjenjem ove galerije, vidim i druge curke se polako ufuravaju u blagdansko raspoloženje, pa ću danas dati mali doprinos vezan uz adventske vjenčiće s kojima sam zapravo počela s petljanjem u kreativne vode na malo profesionalniji način, tamo još početkom ovog stoljeća, točnije 2001. godine Wreath...danas se time više ne bavim u toj mjeri, ali uža rodbina i prijatelji i  dalje su moji najdraži "klijenti". Dok ne počne izrada novih, evo nekoliko fotki mojih starih vjenčića radjenih 2002. godine... fotke su tak-tak, skenirane iz hard kopija i zato ne baš najbolje...
 
...jedan veseli...i kod njega, kao i kod ostalih skoro sve ukrase osim kuglica i traka, radila sam sama, uglavnom iz gipsanih odljevaka ili das mase...meni zgodnije, ali i jeftinije...
 
 
...dva slična, iste boje, svijeće slično dotjerane, ali ipak različiti...ko u onim nagradnim igricama - pronadji razliku LOL
 
 
...jedan sav u zelenom i  tamnoplavom s malim pesekom koji nosi poklon,  za jednu ljubiteljicu i uzgajateljicu peseka...
 
 
...i posljednji danas, boja marelice, svijeće su u originalu bijele ali sam ih provaljala u obojani pijesak i sve napravila na terakota tanjuru, to su svojevremeno bili jako traženi adv. vjenčići...
 
 
Nadam se da će nekoj od vas poslužiti možda kao izvor ideja....
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 10:20
Obično me uz Božić vežu crveno - zlatne i plavo srebrne kombinacije...ali ovaj boje marelice mi je tako prekrasan.....poseban...topli i nježni...super!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 10:41
Prekrasni su!
ANĐELKA
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 11:20
Draga Primevara tek danas sam otkrila i ovu tvoju temu smile42
Koliko god želim da je još ljeto postaje mi jasno da do Božića nemamo još puno vremena i da je vrijeme da se i ja trebam pozabaviti božićnim poklonima.
 
Kao i do sada kada svratim do tebe u meni poraste oduševljenje tvojim radovima, inspiracijom i spretnošću kojom to izrađuješ. Kako koji rad pogledam taj mi je favorit, ali kako dalje gledam i slijedeći također, i slijedeći opet, pa se onda vratim na početak i na kraju skužim da nemam favorita, nego jednostavno uživam u tvojim radovima!!!
 
Bravo, ti si hodajuća inspiracija čini mi se.
Eto, sada idem na net, tražiti motive za Božić.
 
Joooj šta mi radiš???
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 11:21
 Thank%20You...hvala ti draga moja Lula, ovaj boje marelice radila sam najviše zato jer je bio namijenjen mojoj kumi koja ima dnevni boravak u tim nijansama, pa da joj se ljepše uklopi, a na kraju se i meni strahovito dopao i još nekim tetama koje baš takvog htjele...
 
 
...hvala ti draga Anđelka Blowing%20Kisses
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 12:41
smile227 ovi vijenčići su lijepi kao sa starih razglednica!!!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 22:04
prekrasni vjenčići,ali kao totalni ljubitelj anđela,vila i ostalih krilatih stvorenja skidam ti kapu za anđelčićesmile94
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.