Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj senjski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj senjski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 152>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 19:11
ovo sve što ćete vidjeti, ide u Senj. Ovo je od Lantane:
 
ova hrpa je isto forumskog porijekla:
 
 
ovo također:
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 19:17
ide i Lantanina aloa:
 
 
 
ovo je forumski kaktusnjak i sukulentnjak:
 
 
i ovo ( to sve ostaje na balkonu u Zagrebu):
 
 
 
 
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 19:21
Kontesina trava i Gogina maćuhica će isto ostati doma, na balkonu:
 
 
U ovoj predivnoj ukrasnoj tegli (poklon od, pogodite koga) nalazi se biljka koju mi je darovala Jurica, a ja zaboravila kaj je. Tko ju prepozna dok nema Jurice, neka napiše, molim lijepo:
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 19:28
ovo su pokloni od moje drage prijateljice, naše šefice Tatjane
(tegle je također ona ukrasila):
 
 
 
i za kraj, ovaj žuti tulipan je poklon Katičinog supruga na ivanićkoj kavi prošlog petka (svi smo dobili jedan, ne samo ja). Još uvijek lijepo izgleda:
 
 
 
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 19:32
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Kako ce ovo cvijece,sto je stiglo od Otok,biti lijepo kad jos malo vise naraste...ovaj na slici br.5 -jel' procvjetao?? Rado bih ti pomogla s imenom ali ako imas sliku i svog cvijeta dosta bi mi pomoglo,ovako sam neodlucna izmedju 3 imena Wink !! 
 
 
ma nije, nažalost, još procvalo, sliknem kad procvate,

 

Ok,sacekat cemo Tongue...svidja mi se strasno ovo vase druzenje i poklanjanje cvijeca jedna drugoj Tongue ClapClap!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 19:48
smile227koliko cvijeća tvoj Senjski vrt će biti prekrasan...a posebno mi se sviđaju ukrašene teglice 
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 19:55
teglice su prekrasne a o cvječkicama da ne govorim,izgleda da će to stvarno biti praznik za oči,mislim da bi mnogo tih biljkica i na mom brdu dobro uspjevalo,ali pričekat  ću izgleda  podugačak red
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 21:14
sad se ne zna hoće li ljepši biti senjski vrt ili balkon Wink
zaboravila sam ti reći...neka TM izbuši rupu na dnu tegle pa možeš u nju direktno posaditi nekaj Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 22:31
Imat ćeš Sara lijepog posla u Senju, ali sve će ti se to vratiti ClapClap
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 22:34
Ma Sarice ti znaš da ja uskoro dolazim požuri sve to nosi i dolazi -bez tebe nema ništa smile127
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 23:25
Kako sam se lijepo prošetala senjskim vrtom, zavirila skup s tobom u svaki kutak,a i zagrebačke kopanjice i balkon i stubište sam pregledala...
Ti si preskromna, senjski vrt več sada izgleda puno bolje nego lani kada si se žalila da ti ništ ne uspijeva, a tek kada se rascvjeta samo ovo što je posađeno ovoga proljeća, biti će prekrasno.
Oborila si me snogu sa novitetima koju uskoro putuju za Senj... smile141 i za tebe koja si marljivo skupljala i za sve darodavke koje su te obdarile sa puno prekrasnih cvječkica. Jedva čekam slikice svega toga kada procvjeta i zašareni tvoj senjski vrt smile78.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 23:52
A ha i ti se spremaš za transportLOL, pa to je cvjeća kao za opskrbiti cvjećaru. Ubrzo ćeš se ti i preseliti trajno u Senj, ja sam danas MM rekla najbolje da se selimo u podstanare u Fužune nema drugesmiley4392.gif

Da i kupit ću si neki motorić da mogu stići obići sve brati gljive, borovnice, dovlačiti vodu, ljekovito bilje...Wink

Prkrasne biljčicesmile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 09:49
drage moje, znate kak sam ja sretna kad vi mene malo hvalitete(hahaha),
ali nisam ja za sve to zaslužna.
 To je zasluga mojih i vaših forumskih prijateljica koje od srca daruju svoje biljke: Lantana, Otok, hoya, Kontesa, Katica, stefkaja, bromelija, Cimi,
Tatjana,  shasha,
macak, luna, Goga-zg, Duda, maslacak, primorka, Jurica,Kiki-ko.
 
svima njima velika hvala na njihovoj velikodušnosti i dobroti.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 09:56
Meni je drago što ćeš ti ukrasiti svoj vrt u Senju i ti to jako dobro znaš ali mi je isto tako drago što će ti "tvoja ekipa" pomoći u tome da ti i tm ne morate sami sve to i da se ne strgate od posla Smile. Ali mislim da ćeš najveću pomoć ipak dobiti od svog mezimca Luke, jedino ne znam gdje ćeš pronaći snjeg(osim stvarno na papiru) kojeg on toliko želi , ma imat će more na dlanu, bit će to njemu dostojna zamjena Wink LOL.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 10:03
ivna, misliš na ovu ekipu, ili:
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 10:06
Pa u startu nisam mislila na ovu ekipu Embarrassed, ali ako vodiš njih ideeeem i ja LOL!!!
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 10:13
To sam baš i ja htjela reć! Ak idu oni, idem i ja! 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 10:15
polako cure, George mi je upravo javio da već frče rukave i svakako dolazi
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 10:28
Odoh spremat kofere, valjda će mi dva tjedna s njim biti dovoljna smile96
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 10:42
Koliko cvića za sadit,e pa i treba neka ovako"močna"ekipa,a poslije če biti šumica od cvićasmile177
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 152>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.