Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Gljive
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Recepti i savjeti u pripremanju gljiva
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Recepti i savjeti u pripremanju gljiva

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Recepti i savjeti u pripremanju gljiva
    Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 23:43
Ako imate kakve pametne savjete za kuhanje, začine koji se dodaju i pripremanje za zimnicu vezano za gljive stavite namSmile

Evo jedan recept.

<>http://trosjed.net.hr/grupe/recepti_glavnih_jela_iz_nasih_kuhinja___/albumi/142780/slike/142784/
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 05:27
PIZZA - SUNČANICA

Potrebne namirnice:
Sunčanice, umak od paradajza, šunka, sir

Priprema:
Sunčanice okrenute listićima prema gore staviti na lagano namašćeni pleh ( protvan ) i malo posoliti. Staviti malo umaka od paradajza, na umak malo sitno sjeckane ili naribane šunke i gore malo naribanog sira ( kao klasićnu pizzu samo što se ovdje ne koristi tjesto nego sunčanica )
Staviti u pečnicu i peći 10-tak minuta.    
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 22:01
Osnovna pravila prilikom pripremanja jela od gljiva

<>http://www.vitamini.hr/721.aspx 

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 07:21
"Krema" od jaja sa smrčcima i divljim šparogama

Sastojci:

maslac
300 g svježih smrčaka
3-4 mlada luka, narezana
1 vezica divljih šparoga
1 vezica vlasca, nasjeckan
6 jaja
50 ml mineralne gazirane vode
40 g maslaca
sol i svježe mljeveni papar
2 žličice maslinovog ulja s aromom bijelih tartufa

Priprema:

Razrežite smrčke na pola, provjerite za eventualne puževe i kukce koji se mogu zavući u njih i dobro ih isperite pod hladnom vodom. Osušite. Svaku šparogu lagano savinite da pukne na mjestu gdje počinje mekani dio. Vlaknasti donji dio odbacite. Narežite šparoge na manje komade.
Pirjajte smrčke s mladim lukom na maslacu, 15-20 minuta, dok ne omekšaju. Posolite i popaprite. U zadnjih 3-4 minute dodajte šparoge. Maknite s vatre.
Razmutite dobro jaja sa vodom. Rastopite polovicu maslaca u staklenoj vatrostalnoj ili inox posudi nad loncem sa kipućom vodom (voda ne smije dodirivati dno gornje posude) i dodajte jaja. Sa drvenom špatulom ili kuhačom, miješajte stalno sve dok se jaja ne počnu malo zgušnjavati, oko 5 minuta. Dodajte ostatak maslaca, malo po malo, zatim dodajte gljive i šparoge miješajući i strugajući po dnu posude dok se jaja ne zgusnu, ali su još uvijek gotovo tekuća. Posolite i popaprite i maknite s vatre. Umiješajte nasjeckani vlasac. Poslužite sa prepečenim kruhom.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 17:59
Pohana sunčanica.



Kajgana od kapule, preslica, turčina, karčuna i sunčanica.


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 18:29
Božikovine dopala mi se ova pizza od sunčanica, super.
Susjed mi je nabrao, ali kako me nije bilo, osušio ih je pa ih koristim na druge načine, ali svakako ću to probati prvom prilikom.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 13:06
Da ta pica je za mene spas, jer nemijem glutenHug


Evo se tu mogu naći neki receptići.
<>http://www.boletus.hr/recepti.asp
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 21:35
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 14:42
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 14:52
Vrganji sa krumpirima:

Krumpir oguliti i izrezati na kockice otprilike 1 x 1 cm. Na ugrijano ulje staviti malo luka da se dinsta. Kad je luk gotov, staviti krumpir i peči uz povremeno miješanje. Kad je krumpir omekanio dodati narezane vrganje i sve zajedno peći dok vrganji nisu gotovi. Posoliti.
Napomena : krumpir mora obavezno biti pečen prije nego se stave vrganji, jer ako nije onda ostane tvrd.
Služiti uz zelenu salatu.
Dobar tek!
Na vrh
pšeno View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pšeno Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2010 u 13:05
Gljivari ! ima li tko viška suhih vrganja. Pozdrav.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2010 u 14:37
Ima pune šume, hodaš 6-10 sati, nabereš, sušiš i kuća ti smrdi 10-15 danaLOL
Na vrh
cica mica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 24 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cica mica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 02:10
http://foood4life.blogspot.com/2010/10/piletina-sa-bijelim-vinom.html
4 porcije)
60min **
sastojci: 6 komada pilećih prsa
              200g svježih šampinjona
              20g brašna
              70g maslaca
              1 žlica vegete
              200ml bijelog vina
              200ml mlijeka
              ulje, sol, mljeveni crni biber

priprema: Komade piletine posolimo, pobiberimo, povegetimo i poredamo na keramičku posudu za pečenje. Zatvorimo posudu aluminijskom folijom, stavimo u pećnicu i pečemo 40 min na 180 stupnjeva.
Šampinjone isječemo na listove i pržimo u tavi na rastopljenom maslacu. Pobiberimo i dodamo mješavinu začina. U drugoj tavi, na preostalom rastopljenom maslacu, pržimo brašno. Dodamo vino, mlijeko i mješamo žicom za mućenje. Kada bešamel dobije potrebnu gustinu sklonimo tavu sa štednjaka. Posudu izvadimo iz pećnice. Tekućinu iz posude dodamo u tavu sa šampinjonima. Ispržene šampinjone dodamo u tavu sa bešamelom i promješamo. Dobijenu mješavinu nanesemo na komade mesa u posudi. Vratimo posudu u pećnicu i pečemo još 10-ak minuta na istoj temperaturi.
Tanjur za serviranje ukrasimo sa 4 lista zelene salate na koje stavimo po polukrug narandže. Zatim serviramo piletinu i prelijemo umakom iz posude. Dekoriramo grančicama ružmarina.
Na vrh
Južni View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Južni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 04:14
Da li je nužno prati sunčanice? Isto tako, da li se nešto sa njih skida ili čisti?

Ja to nisam do sada radio pa pitam da nešto ne propuštam?
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2010 u 02:36
Gljive ti se ne peru, čiste nožem i četkicom. Sunčanice možeš očetkati i protresti da ispadnu kukci. Stručak nije za jelo, mada ga neki suše i melju za juhe.

Meni osobno sunčanice su dobre samo pohane. Mogu se i zaleditiSmile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Južni View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Južni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2010 u 03:35
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Gljive ti se ne peru, čiste nožem i četkicom. Sunčanice možeš očetkati i protresti da ispadnu kukci. Stručak nije za jelo, mada ga neki suše i melju za juhe.

Meni osobno sunčanice su dobre samo pohane. Mogu se i zaleditiSmile


Danas sam ih jeo pohane, ali ne u ulju nego u pećnici jer ne volim u ulju, pre masno mi je. To sam vidio na you tube kad otipkaš sunčanice, jedan od dva videa je taj i nije loše, samo treba paziti da se ne presuše.

Vjerojatno sam i kojeg kukca pojeo do sada, ali evo, ima bit da i oni idu bez problema. LOL Ali, ubuduće ću bez njih. Big%20smile

Znači, provao sam ih sa jajima i pohane, još ih želim kušati u umaku sa vrhjem i u umak pomješati rižu, mmmm to mi je njami.

Pozdrav, smrcko, vidio sam ti vrt i mogu samo reći bravo, jako si vrijedna i još stigneš i nas ovdje obići. I meni se baš sviđa onaj, kako si ga ti nazvala, "neuredni kamenjar".  Clap
Na vrh
Južni View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Južni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2010 u 22:11
Juhuuuuu, gljivari moji što ste se ušutali? Čekate da kiša prestane pa u izvidnicu jeli? Smile

Imam pitanje. Čuo sam da ne valja brati odmah poslije obilne kiše. Jeli to istina i aki jest, koliko dana treba proći da bi se gljive mogle konzumirati.
Na vrh
Južni View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Južni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 01:42
Pa mislim, stvaaaaarno, ovo je prvršilo svaku mjeru, pa ima li tko živ ovdje da mi odgovori na pitanje?
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 02:24
Originalno poslano od člana Južni Južni napisao:



Pozdrav, smrcko, vidio sam ti vrt i mogu samo reći bravo, jako si vrijedna i još stigneš i nas ovdje obići. I meni se baš sviđa onaj, kako si ga ti nazvala, "neuredni kamenjar".  Clap



Hvalasmiley2543.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 02:26
Originalno poslano od člana Južni Južni napisao:

Pa mislim, stvaaaaarno, ovo je prvršilo svaku mjeru, pa ima li tko živ ovdje da mi odgovori na pitanje?


Vidi ga, imamo i drugih zanimacijaWink



Nije uputno brati gljive za vrijeme i neposredno nakon kiše jer su onda natopljene vodom što dovodi do brzog propadanja gljive, postanu neukusne i teško probabljive.

http://www.vendrija.hr/savjeti.html
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.