Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj početak..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj početak..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 13:14
Vratila si se Ana sa super radovima. I meni je stalak za vinčeko super Thumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ana_s View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 22:01
evo me opet.. radila sam jaj za Uskrs pa eto da se malo pohvalim..
 
neke od jaja koje su krasile moju granu..
 
 
 
 
 
 
 
 
 
a ova su krasile teglicu s narcisama
 
 
 
 
Na vrh
ana_s View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 22:18
evo ovak su izgledale narcise...nemojte me tući tu su u lošem stanju al su zato za Uskrs bile svježe.. ;), a ja zaboravila sliknuti tada.. luda glava
 
 
 
a ovo je bila moja grana, malo siromašna sa 10- tak jajašca..
naprosto nisam imala vremena da ih radim više..
 
 
a ovo je moj sinček radio u vrtiću sa tetama.. možda nekome dobar ideja ;) ..moram da pohvalim...
 
 
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 23:11
Prelijepo je,jaja,grana,sve!Bravo!Clap
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 09:57
Thumbs%20Upsamo tako dalje!
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 20:27
Ono nešto za radijatore je baš odlično, a stalak za vino vrhunski, baš mi je dobro sjeo.
Nisam još vidjela takav. Gdje se to može nabaviti?
Uglavnom da ti poželim i ja dobrodošlicu smile73
živcira me što šteka sve i sporo otvara pa će moj idući komentar biti suvisliji.
Na vrh
ana_s View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 10:24
lol.. i ja sam neki dan poludjela dok sam slike stavila.. hvala ti na dobrodošlici..
 
a stalak je još od prastarih dana..to sam mami maznula dok nije gledala.. lol..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.