Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - tanjica - nudi, traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


tanjica - nudi, traži

 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
Korisnik
Poruka
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: tanjica - nudi, traži
    Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 17:20
Vidim da se tu da razmijeniti, prodati i pokloniti dosta toga gore navedenog pa baš i ne razumijem kako vi to radite ..Jel mi može neko pobiže objasniti kako to ide

..Nadam se da mi ne zamjerate na ovakvim bisernim pitanjima, ali nedavno sam se priključila vašem forumu pa sam još malo smotana  
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 17:42
Tanjica, tu pod oglasima napišeš šta nudiš i šta tražiš.

Zainteresirani će se javiti.

Adrese se razmjenjuju na privatnim porukama, biljčice se zapakiraju i pošalju, to je sve
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 20:22
Ockej Smile, hvala ..
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 20:44
Tanjica,tema iznad ove tvoje je"dostava-slanje cvijeća" i  pomoći će ti kako šta zapakirati da se ne oštete biljke kod transporta i sl.Pogledaj malo.
Ostalo je Otok navela.
Znači ništa posebno,samo da se"uhodaš "malo i sve bude jasnoWink
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 20:53
Evo ako je netko zainteresiran za neku razmjenu nek se javi Wink ..

Nudim - sadnice:vunasti čistac
             sjeme : patuljasti suncokret,prkos
             reznice: tamjan, fikus, hoya, kristov trn & lavanda

Tražim - cjepljene grančice limuna & naranče
             tekomu, bilo koju boju osim narančaste
             sobni zvončić
             cinerarija, pepeljuga
               grmolike ruže ..
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 21:33
Tanjica,ja imam neke grmolike.Tu su ti slike
 
22.06 slika i one ispod slike di je gredica sa njima slikana(možda ima još slika no nisam gledala dalje)
Ako hoćeš te,javi mi na PP adresu jer ću ih ovih dana rezati.
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 11:48
ajmeeee ne vjerujem kak su krasne!!!iskreno ne sjećam se dali sam ikad kod ikoga vidjela ovoliko ruža ..zbilja nema kakvih nema!!!Pa se ti sad odluči LOL ..Znam da si pisala za ruže od 22.06, ali ja ću ti radije reć koje mi se najviše dopadaju a ti sam reci jel su te grmolike (nema veze ako baš i nisu, jer imaju prekrasan cvijet pa mi to i nije više toliko bitno LOL)i ako nisu, kakve su ..pa ako ne možeš sad čvaknuti grančicu, nema veze, kad budeš mogla sjeti me se, jer za ovak nekaj mi se isplati pričekat kolko treba ..

uglavnom, najviše mi se dopadaju ove:
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=137&PN=1
(14 i 17 slika)
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=137&PN=2
(8 slika)


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 19:23
Hvala ti,no te nisu grmolike.Sad su ocvale pa ne znam koja je gdje osim za ovu crveno-crnu,zadnja na 1.str.(barem mislim da znam).prošle godine sam ih presađivala pa i koliko sam znala di je koja,sad više ne znam.Osim ako hoćeš da ti napamet odrežem grane
A one ,sa datumom,sam ti spomenula jer si tražila grmolike.Ovo su grmolike
 
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 19:28
Koliko su one inače visoke, mislim te grmolike?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 20:38
uhh ne znam no nekih 70-ak cm,možda malo višlje
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 23:25
viš, nisam to znala., mislila sam da su malo višlje :p
Ona bijela mi se tvoja sviđa, točnije ova :
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=137&PN=2
(ova na bijeloj ogradi) ..takav bi neki oblik.Mislila sam da su grmolike te visine..sorry kaj te davim, al šta ću kad se baš ne kužim Disapprove

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 08:46
Ma daj,samo ti pitaj,evo danas ću ih izmjeritiLOL
Ta bijela ti je za par cm.višlja od grmolikih.
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 20:33
Hvala Sasha što si tako obzirna Wink
Znači ta je ustvari obična jel?Baš mi je
mama dala pelcer danas jedne obične takve pa se
tiješim da će i moja biti ko tvoja LOL

Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 20:44
Ako je netko zainteresiran za razmjenu lukovica ovih amarilisa neka se javi ..
Ja bih naravno u nekoj drugoj boji Smile



Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 23:23
ups,nisam ih izmjerila.Bum u ponedjeljak,kad ću pakiratiBig%20smile
E ja bi amarilis.Imam skroz crveni ako hoćeš.i neke duple kupila no čekam da procvatu da vidim jel su ko na slici.Od njih bude nagodinu,valjda,mladih.
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 00:30
eeeeeee oću!baš sam se i crvenom nadala Smile
Koliko trebaš lukovica od ovih mojih?Imam jednu veliku i oko 3 male ..
Meni je dosta samo jedna ..A za duple kad ćeš imati javi ..
E i nemoraš mjeriti ovu bijelu, mislim da je to ista ko od mame pa mi onda ta ni netreba ..

Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 13:38
e crveni imam i ja ali nemam ovakav pa............ ako ima još koja???
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 17:12
Više nema, al čim bude, javim ;)
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 19:55
 Ja ti mogu poslati reznice cinerarije( pepeljuge)...jel misliš na ovo

Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 19:56
Imam i jednu malu zakorijenjenu ovdje na balkonu.. ako je to pošalji mi adresu na pp..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.