Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Zanimljivosti o cvijeću i biljkama > Literatura o cvijeću i biljkama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Literatura o cvijeću
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Literatura o cvijeću

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
Korisnik
Poruka
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2008 u 19:41
Danas mi je MM odlučio otkriti tajnu; naručio mi je preko mozaik knjige Veliku ilustriranu enciklopediju "Cvijeće i ukrasno bilje" , ali tako sam sretna, a ujedno i nestrpljiva jer izlazi tek u lipnju .
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2008 u 19:47
Nisam vidio tu jos knjigu. sada moram otici na mozaik knjiga da vidim o cemu se radi!!!
 
PS. mirjana imaš možda sliku od te knjige, da vidimo koja je to??
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2008 u 19:51
nisam uspio pronaći!!!
 
Ja sve knjige koje sam kuppovo kupim preko interneta i to na:
 

logo.jpg http://www.superknjizara.hr/

 
 
najpovoljniji su i imaju veliki izbor knjiga o cvijeću.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2008 u 20:01
Za ovu je ponuda stigla poštom i još nije izašla, i ja sam užasno nestrpljiva, a sad idem do superknjižare.
Na vrh
mirjana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 46
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2008 u 23:21
pogledajte na on-line knjižari www-sajam-knjiga.com
Na vrh
mirjana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 46
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2008 u 23:24
Imam knjigu kući, ali kad skužim kako staviti na forum ću skenirati i stavit
Na vrh
mirjana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 46
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2008 u 17:44
Evo obećane slike

Na vrh
Floriana View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Floriana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2008 u 21:30
I ja sam naručila Cvijeće i ukrasno bilje u MK Smile  Evo slike
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2008 u 22:16
Vidjela sam englesku verziju, s fantastičnim slikama, vjerujem da je isto tako dobra kao "Vrt" koju već imam.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2008 u 22:27
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

vjerujem da je isto tako dobra kao "Vrt" koju već imam.


ja se nadam da je jer ju je MM i meni naručio.
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2008 u 15:03
evo nove u mojoj biblioteci, jako zanimljiva knjiga, možda malo šturo na prvi dojam, ali ok


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2008 u 20:42
Originalno poslano od člana Floriana Floriana napisao:

I ja sam naručila Cvijeće i ukrasno bilje u MK Smile  Evo slike
 



I ja ju s nestrpljenjem očekujem...... Imala sam prilike prolistati englesko izdanje - fantazijaTongue



Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2008 u 23:12
Arwen, gdje si nabavila tu knjigu?
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2008 u 23:20
u jednom dućanu, išla po kruv pa ju ugledala, 49 kn


Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2008 u 22:54
Možeš li pogledati ima li još koja? Ako sutra ne nađem kod nas da mi kupiš, pošaljem ti lovu prije.
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2008 u 16:42
mogu pogledat o tom dućanu tek tamo u utorak ili sridu, trenutno sam kod roditelja. ako ne nađeš javi pa ću se zaletit pogledat...valjda ih neće do tada prodat

Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2008 u 10:30
OK nisam ni ja stigla pogledati kod nas.
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2008 u 18:55
ja imam vrtno cvijeće, balkonsko cvijeće, grmovi i ruže od gospodarkog lista.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2008 u 19:56
Vrlo korisna knjiga je meni Velika ilustrirana enciklopedija "Vrt", blizanka one što tek treba izaći o cvijeću.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2008 u 22:04
JUčer i ja nabavila knjigu Moj bio vrt . U Kauflandu platila 39 kn. Na  kioscima Tiska košta 69 kuna.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.