Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Zanimljivosti o cvijeću i biljkama > Literatura o cvijeću i biljkama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Literatura o cvijeću
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Literatura o cvijeću

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
Korisnik
Poruka
dori View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 08:41
Imam i ja prvu MOzaikovu Velika ilustrirana enciklopedija-Vrt, ovu novu još nisam naručivala (Cvijeće i ukrasno bilje).. Vidim da su reakcije dobre-od vas sretnika koji ste imali priliku prelistati je na engleskom.. Još razmišljam (dok mi MM ne počne zbrajati iznose za sve knjige o cvijeću koje sam pokupovala)smile60
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 09:58
dori- hej dobro nam došla - tu ćeš se osjećati izvrsno, vjeruj mi.
Od kad sam otkrila ovaj forum- ne idem više nigdje, ne mičem se - obožavam druženje s ovim divnim ljudima.smile73
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2008 u 22:24
Originalno poslano od člana Floriana Floriana napisao:

I ja sam naručila Cvijeće i ukrasno bilje u MK Smile  Evo slike
 


Ja je otplatila i sad ju čekam s nestrpljenjem, da li ju je netko već dobio????
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2008 u 23:52
Originalno poslano od člana xenia64 xenia64 napisao:

JUčer i ja nabavila knjigu Moj bio vrt . U Kauflandu platila 39 kn. Na  kioscima Tiska košta 69 kuna.

A ja prije tjedan dana dostttta skuplje! Čini mi se da je moja bolja sa slikama, to onako odokativno pogledano, tako da nisam gledala baš puno u tekst! Cry
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2008 u 15:56
Originalno poslano od člana TeaK TeaK napisao:

Originalno poslano od člana Floriana Floriana napisao:

I ja sam naručila Cvijeće i ukrasno bilje u MK Smile  Evo slike
 


Ja je otplatila i sad ju čekam s nestrpljenjem, da li ju je netko već dobio????



Upavo je bio čika poštar i donesao smile120
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2008 u 16:21
Bravo Teak!! Sad ces se ti zadubiti u citanje
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2008 u 19:17
Originalno poslano od člana Dalmax22 Dalmax22 napisao:

Bravo Teak!! Sad ces se ti zadubiti u citanje


na žalost trenutno nemam vremena za disanje, dsakle čitanje nakon 00:00 sati
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2008 u 23:29
Ja mislila da si je već prije dobila,Teak. Neki dan je SilveK bila kod mene i ona ju je već dobila.
Ja ću do svoje na španciru(tak sam se sa "stričekom" na flori dogovorila)
E da,kad smo kod toga.Bezobrazni su ovi u MK,tek sad je daju i to samo ako ste je prije naručili a u drugim knjižarama je odavno ima u prodaji.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 09:26
A koja je cijena sad u knjižari?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 11:25
Ovaj vikend stiže i meni iz Splita  (zakašnjeli rođendanski poklaon), a u međuvremenu sam  u Svijeti knjiga izvršila obvezu za 5. mjesec i kupila komplet za 189 kn:
- rezidba voćaka
- rascvjetani vrt
- feng shui (ma što to značilo)
Nije bogza što, ali me veseli.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 15:30
Ja stalno ispunjavam neke obaveze, tako da već ne znam što nisam kupila. Sve ono tipa jooooooj kak je dobra, a košta samo 69 kn, pa to moram imati...
I u tom stilu sam kupila u zadnje vrijeme puno toga smile148
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 17:40
 TeaK,a je kupujem za 500kn
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 21:04
Pa i ja sam je platila 500 jer sam ju otplatila u pretplati, ali baš me interesira koja joj je cijena sad, sigurno je paprena.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 21:18
Sad je 500kn. Tako mi je čovjek rekao.Mogu na otplatu,na karticu,sa odgodom,bilo kako plačam 500kn je.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 21:23
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Sad je 500kn. Tako mi je čovjek rekao.Mogu na otplatu,na karticu,sa odgodom,bilo kako plačam 500kn je.



A jesi li je rezervirala unaprijed ? Naime čula sam da je sada preko 700 kn.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 21:36
Nisam.Vidjela sam knjigu na flori i pitala ga koliko košta,reko je 500kn.Pitala sam ga jel bude ta cjena i poslije flore(nisam onda mogla dati toliko) i reko je da bude jer je i do sad bila toliko.Znači da su je imali i prije flore po toj cijeni.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2008 u 23:06
Moram se pohvaliti - stigao zakašnjeli poklon za rođendan.
Koja sad kratica  za princezu kćer mm - neće moći kod mene previše tih kombinacija: moja djeca, tvoja djeca - hvala bogu nema "naše djece".
 
Knjiga i bon-ton (sad je to zanimacija, sve drugo je nevažno).
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2008 u 23:14
Konačno sam i ja kupila ovu enciklopediju.Na kraju sam je,ne na izožbi cvijeća nego na španciru kupila.No,bitno je da je imamBig%20smile
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2008 u 23:22
 i kakvi su komentari na knjigu????  nitko nista da kaze kakva je knjiga...  kakvi su opisi... koliko detaljni... koliko idu u dubinu tematike i koliko se tema doticu???
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2008 u 09:24
Po meni jako dobri, pregledni, s predivnim ilustracijama, ni još uvijek pregledavam i listam. Više ću joj pažnje posvetiti zimi, sada imam drugih zanimacija.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,813 sekundi.