Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dipladenia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dipladenia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 43444546>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
marta78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2010
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 285
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marta78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2014 u 13:09
Bebolina i Mimar prekrasno, posebno roza i bijela mandevila, ja nažalost ni ove godine nisam uspjela nabaviti druge osim crvene i roza dipladenije.Možda je tako i bolje, jer ih ne znam sačuvati kroz zimu, tako mi propadnu samo dvije, ali zato imamo CIF pa se mogu diviti vašima kad god poželim.   
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2014 u 19:49
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2014 u 19:50
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2014 u 15:02
ajme krasna je.ja ne smijem ni prismrditi na fasadu
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2014 u 15:37
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2014 u 15:37
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2014 u 15:37
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2014 u 17:24
Prekrasne su ti dipladenije . Kad vidim ovako lijepe , razzalostim se i sjetim svoje .
Tugovala je nezalivena za menom svih tih nekoliko mjeseci dok me nije bilo ,
a onda su ju potopili , kad su culi da dolazim . "Umrla" je od zalosti prije nego sto
sam stigla , da bi ju jos mozda uspjela spasiti .
Na vrh
marta78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2010
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 285
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marta78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2014 u 20:52
Bebolina prekrasno
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2014 u 17:45
Sve su mi lijepe! smile64  Kao i ajama, niti ja ne smijem ništa nasloniti na fasadu... Geek, ali snašla bih se za njih drugačije.  Upravo imam četiri na zakorjenjivanju. Možda i nije vrijeme, ali nisam odolila. Embarrassed
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2014 u 19:32

rješenje za one koji ne smiju dirati fasadu WinkWink
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2014 u 19:37
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2014 u 18:57
Joj, stefice.n, predivne su, a i ideja kako ne dirati po fasadi je odlična! Hug Morat ću je primjeniti, samo da se ukorijene, izgleda mi da su na dobrom putu, jer su još uvijek svježe. Prošli put kad je bio pokušaj, ubrzo im je opalo lišće i grančice su jednostavno pocrnile. Sad su otprilike tri tjedna na zakorjenjivanju. Koliko im dugo treba? 
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2014 u 20:13
Joj bugice zavisi od vremena, 2-3 tjedna ako je jako toplo a ove godine nisam ni probala.
Svako proljeće kupim nove jer ih do sada nisam niti jednom uspjela sačuvati, nisam znala da se po zimi ne smiju zaljevati Cry
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 07:43
štefice... u tom sam klubu već godinama ... svake ju godine izgubim i tako godinama tvrdoglavo u krug

ove godine imam ovu divnu bijelu, a kakva bu joj sudbina... vidjet ćemo




belica,zagreb
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2015 u 14:17
Curke, da se pohvalim - od četiri zapelcane grančice primila se i razvila dobro korjenje samo jedna i to ona koja je bila otrgnuta od matične s "petom". Lijepo je prezimila na toplom i svjetlom prozoru sobe, nije joj ni radijator smetao, kao ni zalijevanje. Pustila je i par novih listića. Boja će biti iznenađenje, ili crvena ili roza.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2015 u 15:18
sve su tako lijepe, čim ih vidim poželim ih kupiti, a svaku zimu mi se unište (nemam dobre uvjete za njih)

bugicaza5, bravo
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2015 u 10:23
Hvala, moon, jako me veseli taj mali uspjeh. Smile
Na vrh
merryflower View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 12 Svibanj 2015
Lokacija: solin
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje merryflower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2015 u 11:05
Poštovanje,
ja sam nova...neznam puno o biljkama,i imena ljudi teže pamtim ,al cvijece jednostavno obožavam....prije koju godinu kupila sam taj divni brazilsku jasmin...crveni...predobar..i onda se desila prošla zima,niske temperature a moj mali mozak se nije sijetio biljku unjeti u kuću..i naravno desila se katastrofa.....nije bilo spasa...e sadaa....neki dan sam taj pitar išla ocistiti i unutra u zemlji sam našla mnošto tih malih gomolja,izgledaju ko beby mrkve,svi povezani,ali nisu osušeni i izgledaju ko da imaju života....moje pitanje....ima li spasa za moju biljku...odnosno može li se od tih gomolja ikako razviti biljka'meni je to žaj baciti...a u mojoj okolini mi niko nezna odgovoriti...spašavajte,molim vas...pozzCry

Na vrh
merryflower View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 12 Svibanj 2015
Lokacija: solin
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje merryflower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2015 u 11:06
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

štefice... u tom sam klubu već godinama ... svake ju godine izgubim i tako godinama tvrdoglavo u krug

ove godine imam ovu divnu bijelu, a kakva bu joj sudbina... vidjet ćemo

http://s1163.photobucket.com/user/belicasmelica/media/P1013956.jpg. -


i ovu biljku sa crvenim cvijetovima imam(na slici dolje lijevo),dobila je od mame al neznamo joj ime....divna je i tako neobična cvijeta!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 43444546>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,211 sekundi.