Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Preparati od crnog kima
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Preparati od crnog kima

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Preparati od crnog kima
    Objavljeno: 14 Listopad 2009 u 08:36
Kako crni kim djeluje na imunološki sustav? knjiga nudi mnoštvo recepata za djelotvornu imunološku kuru s preciznim uputama primjene.

Knjiga se zove: Liječiti prirodno crnim kimom
Moj prijatelj i ja prodajemo hladno prešano ulje crnog kima (70kn - 100ml), sijeme pakovano od 200grama 10kn i pogaču 200g. - 10kn
Uz bočicu poklanjamo jednu knjigu
 
Bila nam je žena na štandu koja si je izlječila psorijazu na prsima i koristila je crni kim 3x25 kapi (na žlicu) i mazala se. I vanjska i unutrašnja upotreba.

Mogu reči da nam dolaze najviše ljudi zbog alergija.

Da htio sam reći da možete kupiti i u apoteci, mislim da je ondje cijena nekih 130kn.......ima i u kapsulama ali to vam nebi preporučio jer oni zagrijavaju ulje i nešto dodaju da nema onu jačinu. Ali zagrijavanjem tog ulja gube se neka svojstva......piše o tome u knjizi koju prvi put poklanjamo uz naručeno ulje crnog kima.
 
Od proljeća do sada sigurno smo prodali oko 2000 bočica.

Možete nazvati i tržnicu u Osijeku......direktor nam je dao besplatnu klupu. Reći će vam da imamo i druga ulja: KAO ULJE SIJEMENKI GROŽĐA, ULJE KONOPLJE, ULJE PODLANKA I još neke tinkture ZA DOBRI DUH I ZDRAVO TIJELO - ovo nam uzimaju studenti kako bi ostali budni u noć da mogu učiti.
Možete slobodno naručiti na broj: 092 113 15 22
 
 
Sajam u Zagrebu ovih dana.......potražite mog prijatelja, informirajte se.....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,454 sekundi.