Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Malo smo se ponovili...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Malo smo se ponovili...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 46474849>
Korisnik
Poruka
Brbe View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Brbe Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 19:28
Vjerojatno ni ovi zumbuli nebudu baš takvi kao i na slici...
Vidjet ćemo na proljeće ako prežive...
A danas kako sam konačno prošao obranu i test i konačno postao sistemski i mrežni administrator i na papiru odlučio sam se počastiti:

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 19:36
Čestitam Brbe
Na vrh
Brbe View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Brbe Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 20:34
Hvala OtokWink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 21:16
Brbe čestitke, počastio si se vjerojatno s još nečim.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 21:45
Čestitke brbe i od mene!Wink
Ako se još nečime počastio to je vjerojatno napisao na nekom drugom forumu, mi smo tu ipak samo cvjetoljupci, jel tako!?
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 22:22
Čestitke Brbe Clap.
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 20:50
Čestitke od srca!Clap Hoćeš li ovaj weekend biti u Rovinju. Ja ću prisustvovati u nedjelju maloj feštici u Balama pa bi mogao naići.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 20:50
P.S. Bit će više tvojih nego mojih vršnjaka.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 22:51
e ovo su moji noviteti, krase mi ured, a ni ime im neznam
 
 
 
 
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 23:08
Sukulenti i kaktusi, ime im ne znam, ali zato mi je taj časopis na stolu jako poznat
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 23:30
kolegice hvala
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 08:48
Noviteti su super pčelice, odmah će ti biti ljepše na radnom mjestu.
A ne mogu da ti ispričam nešto o knjigovođama:
Ima jedna izreka: Rodila majka dvije kćeri: Jedna vrlo uspješna, a druga knjigovođasmile96ovo je samo mala šala - više se odnosi na onaj časopis na stolu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 14:59
... ma nema dražeg dara nego djetetov, zar ne, pa zato i princ na slici sa novom žuuuuuutom ljepoticom




pa onda ipak malo investiranja u kopanjice i teglice

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 20:44
divan poklon franjice
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 08:12
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Sukulenti i kaktusi, ime im ne znam, ali zato mi je taj časopis na stolu jako poznat
 
izgleda da nam je časopis na meti odmah poslije cvijeća - pozdrav društvu uz brojke Wink Wink
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 04:12
ovaj forum ima magicnu moć da moram pregledat sve teme na koje naidjem od prvog posta pa zaglavim ovdje do 4 ujutro Big%20smile

upravo sam napasla oči i baš kad sam danas nakon shoppinga pomislila da mi je dosta i da neću imat kud sa tim, privuku me nove stvari Big%20smile

inače, kad u centrima zalutam "slučajno" kraj cvjetnih polica MD samo zakoluta očima, kao istreniran otkad me uhvatila groznica Big%20smile
ali danas je bio dobar pa me odvezao do brico store-a, rekao da me časti i izgubio se Big%20smile mislim da je doživio šok kad se vratio i ugledao me sa vrećicama svog tog sjemenja... nisam imala srca navaliti na lukovice Big%20smile


i samo da kažem, okrutno je što napravite čovjeku, sreća pa se još koliko toliko mogu kontrolirat jer su mi prihodi prilično ograničeni Big%20smile samo se nadam da neću istrenirati MD kao pojedine SM jer mi neće biti kraja Big%20smile
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 11:35
To sam i ja rekla...e zato idem u trgovinicu u kojoj su samo namirnice, ili samo roba ali za inat uvijek se nađu neki cvjetnjaci ili neke ukrasne teglice....inače sam nezaposlena pa baš i nemam nekog izbora, ali nikad mi nije žao dati zadnju kunicu na koji cvjetić ili lukovicu, sjemenke...http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot77.gif
Bit će para. pu pu pu da ne ureknem
Franjice orhideja me ostavila bez riječi, a i tvoji kaktusi/sukulenti Pčelice.
I sad sam se sjetila kad mi je bio rođendan dragi me odveo u vrtni centar i mogla sam dobit isto to, ali ne ja izaberem sasvim nešto drugo što ne znam da li će mi uopće uspjet. Medinilu.
Sad sam sama sebi rekla više ne kupujem ništa za što neznam kak uspjeva.
Ali uvijek je lijepo donest nešto slatko i novo tko malo ko ima.
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 13:52
moji rođendanski pokloni smile120, napokon su me prokužili i ove godine većina mi je poklonila "zeleno i šareno"








Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 14:50
Prekrasni pokloni  Thumbs%20Up
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 15:28
Natalija, gdje ste kupili gloriosu ?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 46474849>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.