Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj dekupaž
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj dekupaž

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 27>
Korisnik
Poruka
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 13:57
fantastično!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 16:19
Prekrasan tanjur,sviđa mi se neobičan oblik tanjura.
Kutijica je isto jako lijepa
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 22:14
file mene si odusevila i tanjurom i kutijicomsmile141
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 08:54
 cure moje imate smile78od mene,fala vam na ljepim riječima i vašoj podršci
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 09:02
Krasni radovi, ali mene je oduševila kutijica! A šta mogu kad ih baš volim i svaka mi je posebno lijepa !!!!!
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 09:29
kasnim,kasnim......nisam komentiralla onu predobru kutiju za dominosmile71
a tanjur je prefenomenalan......i sve ostalo ti je jako ljiepo ali tanjur me je smile94
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 23:47
Blings...krasno, tanjur je predobar što zbog neobičnog oblika a još više zbog tvoje savršene izvedbe, a kutijicaaaaa....mrak mrakasti...fenomenalna je....bravo File, sve pohvale  Bravo!Bravo!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 07:59
Hoce li biti previse ako i ja napisem da je kutija saaaavrsena? Embarrassed
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 23:48
Ja ne kasnim s komentarima,samo sam se tek friško uključila ! Radovi su ti prekrasno ali kutijica za domine je posebna!
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 08:45
smile116evo mene,ako ste mislile da se me ste riješile ,onda ste se prevarile , a evo i nekih mojih zgotovljenih radova
ako imate dobar vid vidjet će te i malo raspucavanja
a sada nešto što mi nije sjelo pa će na brušenje i onda jovo nanovo
rađena je sa pastom i šablonom pa onda potufkana zlatnom bojom po izdignutim djelovima ,ali mi nije sjela pa tražim vaše stručno mišljenje
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 09:02

neki dan sam čistila i pospremala po kući i naišla sam na svoje stare cipele koje sam ja sama davno malo preuredila ,nije dekupaž samo je pobojano ,toliko su mi drage da mi ih je žao baciti a moja noga više ne stane u njih smile43pa sam odlučila da ih ovjekovječim i pokažem vam ih

Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 09:05
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 09:21
Ajme file, osvojila si me skroz na skroz ovim setom radova...
Klimt na neki meni neviđeni način, pomalo apstraktno točkanje, mrak...
Bočica je strašno zanimljivog oblika i ti su ju vrhunski i netipično obradila...
AAA, ždraaal, AAA, kako je dobra slikica srebrnkasta, jeL to Sadakooo Big%20smile
Cipele proljetno vesele, ja se ljeti spremam jedne svoje plutene renovirati samo ih treba iskopati gdje su LOL Proljetna salvetica super ukomponirana u okvirić Thumbs%20Up
A kutijica je nevjerojatno lijepa nježna elegantna, si izrezuckala šablonice i s čim si ih radila (ili je to karton?) smile227


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 09:28
vratila se ti.....a ja baš mislila da smo te se riješilismile96......
tanjur s klimtom ti je super ispao,ovaj špricani efekt mi se jako sviđa.......sami bi primjetila da mi nije sjela ljubičasta mašnicaConfused
maslina bočica slatka......jel to i na njoj neko raspucavanje ili  ja opet lupetam????
djevojka tužnog,izduženog lica -vidi se raspucavanje i bez naočala,a okvir mi se sviđa jer mi je ta salveta s djetelinama baš slatka
kutijica-jako je lijepa i predivna ti je šablona (posudiš???)ali i meni nešto fali na njoj........kad staviš šarke i kopču možda će se previše isticati njihov sjaj
za cipele čista petica bez obzira što je model malo out, izrada i ideja odlične......iskreno mani je oko odmah pobjeglo na kantu za vidu.......prekrasna jesmile71
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 09:53
aaasmile42.....vidim bez naočala,moš mislitWink......da kami nije spomenula ždrala ( a tko će ako ona neće ) ne bi ga nikad vidjela.......kami-oko sokolovoThumbs%20Up
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 09:59
 kami i mare fala za komentare
 dali je to Sadako pojma nemam morat ću provjeriti ,šablona je kupljena
 i mare naravno da ti je posudim ako hoćeš ali ti kantu za vodu nedam smile42....to je moja kanta,
 a glede mašne nju sam samo imala pri ruci, ali sljedeći put ne fotkam bez odgovarajuće
šta nam uradi izzy sad moram i odgovarajuće mašne kupovati smile39
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 10:02
(file, please mailaj mi tu sadako slikicu ili link na nju, fala)
Ajde, ignoriraj mare kaj se mašne tiče, baš si fino kontrast dala tanjuru s tom divnom nijansom ljubičaste,
ne leži svakom ni njeno zlatno-bijelo-crno (makar bi većina ležala u takvoj kadici prirodne veličine LOL),
a ionako nije valjda da je mašnica priljepljena Embarrassed 
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 10:10
izzy nam je svima lijepog posla dala.......ajd dobro,nisam niš lošeg mislila.....baš ti je krasna mašnicaLOL
a zlatno -bijelo -crno je baš supersmile101
ovo za šablone hvala ti ...........baš nemam srama........od anđelke tražim srčeka,od tebe šablone,na svaku salvetu mi cure sline.........cccccc
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 10:30
 mare stavila sam nove salvete za razmjenu pa pogledaj ako ti se nešto sviđa, da ti sline više ne cure ,i kad šaljem šablonu da je ne šaljem samu
 izzy,izzy šta uradi ljudima tako visoko stavljati ljestvicu  a nas tu ima gospođa u godinama ,pa sad ti skači smile199
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 10:35
A di je to Izzy postavila ljestvicu? Ja sam vajda balava i buntovna pa sam ju srušila bez obaziranja LOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.