Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - prilina svaštara
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


prilina svaštara

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
Korisnik
Poruka
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 17:57
prila, napokon tvoje svaštarije smile91
ovako na prvu reakciju su mi se najviše svidjeli drveni krović s brojem i ptičicom, kućica sa srcolikom ogradom i tacna koja je skoro 3D...
šareni anđeleki su neodoljivi, a ona zidna bordura je super ideja...
divno ti ide one stroke, inače mi uz taj stil nekako najbolje idu blijede i crne podloge jer još bolje istaknu poteze...

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 18:17
krasni radovi Prila, čestitam, ono musavo mi je baš štosno, a anđeli su predivni. Bravo Smile
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 22:11

puno hvala cureWink

Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 22:31
pošto volim isprobavati razne materijale i tehnike počela sam raditi i lutkice.ovo je prva.napravila sam je kao mobil(po uputama sa neta) i sad ponosno leluja nad krevetom MPK.
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 22:36
ovo je nastalo pomalo iz nužde.pukle cijevi,pločice se razbijaju...takvih ni sličnih više nema...novčeka za novo kupatilo još manje..i onda se radi što se može
 
 
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 22:39
i još malo slikica u pokušaju
 
 
 
 
 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 22:53
Prila, radovi su ti fantastični! Ovaj one stroke painting mi je kvantna fizika, izgleda jako lijepo i vidim da se sve više radionica organizira na tu temu! Ali moram priznati da si me "kupila" mozaikom u kupaonici - diiiiivnooo! Heart Mozaici su mi tiha patnja koje se još nisam baš primila... Genetika valjda - tata mi je klesar... LOL
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 23:36
izzysmile78.najbolje ideje se rađaju iz očaja ili tako nešto ha!ha!trebala si vidjet MM kad sam se uhvatila pločica,ljepila,čekića i drugih stvarčica.bilo je otprilike ovakosmile107imam u planu raditi stolić za terasu sa pločom od mozaika.to mi je projekt za slijedeće ljeto.inače MM kaže da kad ja dobijem ideju on dobije glavobolju!!!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 23:56
Ah, ti muški.... Kad bi samo znali kakve žene imaju doma, ne znaju to uopće cijeniti! Stavila bih ja njih 2 dana s nekom sponzorušom, da vidiš kako bi ih onda tek glava boljela! smile42
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2009 u 13:47
Lijepi radovi prila ali mozaik je mrak Smile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2009 u 14:34
Prila, radovi su prekrasni.
Ali ovaj mozaik i tvoje slikanje su me oborili s nogu.
 
Bravo
Na vrh
luna-ava View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje luna-ava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 13:24
Prekrasni radovi,pogotovo mozaik!
Samo tako nastavi!!Clap
Oslikane bočice...
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 13:31
Mozaik je tak dobar da mi dođe da porazbijam pločice u svojoj kupaoni i da te onda "ugostim" na par danaWink
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 18:27
smile79svima.što se mozaika tiče moram priznati da sam vrlo ponosna na njega jer je to bio moj prvi susret sa tom tehnikom.mare samo reci kad i dolazim i nosim čekić
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 18:34
Dogovorit ćemo se , čekić ne trebaš nositi.Ima Mare sve alateThumbs%20Up
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 19:08
evo još nešto što jako volim-heklanje.pošto je večina radova uredno složena u ormaru(čitaj neispeglano)ocijenite ovo
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 19:19
ovo su vile rađene od das mase po želi MPK.nisu baš nešto predobre izrade jer tada još nisam znala da malo brusnog papira čini čuda
ova se zove Gracija
 
ovo je Pekica
 
 
Potočnica,inače MPK najdraža
 
 
 
 
Svjetlana
 
Lili
 
 
meni omiljena Bojana
 
 
još su tu Zvončica i još neke,ali slikane mobitelom pa su slike stvarno loše pa će te njih upoznati neki drugi put.još moram napraviti Prahovila da upotpunimo priču
 
 
 
 
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 19:23
pokazat ću vam i neke od radova MPK koja je jako kreativna i ovo je sve radila potpuno sama-od ideje do realizacije.sunce mamino!
prvo ježići od das mase
 
kornjača od fima
 
ogrlica fimo
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 19:28
ovo su moje oglice od fimo mase
 
 
 
zasada toliko.totalno me izmori stavljanje slikaConfused
 
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 19:40
Tebi sve ide od ruke,nabijaš mi komplekse.A i kćerka kreće tvojim stopama.
Velika pusa ta obje i za vašu multipraktičnostsmile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.